320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ZanniN Vaata postitust
    Austraaliast spetsjomm Eestisse ühe filmi pärast vist väga ei sõida, või mis ?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Tõsi. Ma tuimalt eeldasin, et tegu on Eestis elava inimesega, kes niisama naudib piraadi elu.
      Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

      Kommentaar


        Ehk tuleb kunagi www.vifi.ee-sse.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas ZanniN Vaata postitust

          Oi suur aitähh, selle peale poleks tulnudki, eks hakkan lennukipileteid bronnima siis. Tänud veelkord!
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Tegu mingi kuulsusega, et kõik peaksid teadma, kus ta elab?

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Tegu mingi kuulsusega, et kõik peaksid teadma, kus ta elab?
              Jah, tegu on Eric Paartaluga.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Jah, tegu on Eric Paartaluga.
                Muidugi räägib Paartalu eesti keelt..
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Tegu mingi kuulsusega, et kõik peaksid teadma, kus ta elab?
                  Aga seda on täiesti aus ja loogiline eeldada, et ma ei tea et kinod olemas on?
                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    Vähem möla, rohkem filmijuttu!
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Sattusin vaatama American Mary (2012) ja elamuse pakkus. Arvan, et die-hard horror fännidele peaks film sobima.

                      Kommentaar


                        Tahtsin Ironmäni vaatama minna, aga kuna saal oli rõlgelt täis sattusin hoopis filmile New Yorgi varjus / The Place Beyond the Pines. Pagan, miks see film pole haipi saanud või miks see film oleks minu radarilt peaaegu välja jäänud?

                        Tegu on üsna ambitsioonika filmiga, mille juured on ilmselgelt Ameerika indie-filmides (noh, vastandina klassikalise ühe peategelasega ja sirgjooneliselt kindla lõpu poole liikuvatele Hollywoodi filmidele siis). Klassikalise narratiivi asemel pakub Cianfranca lugu, kus filmi peategelane muutub keset filmi ja ühte filmi on justkui pakitud kolm (või kui soovite kaks) erinevat filmi. Vaatajat ei talutata käsipidi mööda ühte lugu vaid pigem pendeldab ühest teeäärest teise jättas pea terve filmi jooksul küsitavaks, et millest film räägib ja kuhu film maandub. Näitlejatööd võrratud (võimalik, et tegu on nii Goslingu kui Cooperi senise karjääri parimate sooritustega, rääkimata suurepärastest kõrvaltegelastest), pildikeel ilus, tempo meeldivalt aeglane (see on küll maitse asi- kujutan ette, et paljudele võib kaks ja pool tundi venivaks kujuneda, aga minul ei tekkinud kordagi kellavaatamise tunnet) ja lugu isadest-poegadest/käbidest-kändudest lihtne, aga naha alla pugev. Soovitan.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          New Yorgi varjus / The Place Beyond the Pines. Pagan, miks see film pole haipi saanud või miks see film oleks minu radarilt peaaegu välja jäänud?

                          Tegu on üsna ambitsioonika filmiga, mille juured on ilmselgelt Ameerika indie-filmides (noh, vastandina klassikalise ühe peategelasega ja sirgjooneliselt kindla lõpu poole liikuvatele Hollywoodi filmidele siis). Klassikalise narratiivi asemel pakub Cianfranca lugu, kus filmi peategelane muutub keset filmi ja ühte filmi on justkui pakitud kolm (või kui soovite kaks) erinevat filmi. Vaatajat ei talutata käsipidi mööda ühte lugu vaid pigem pendeldab ühest teeäärest teise jättas pea terve filmi jooksul küsitavaks, et millest film räägib ja kuhu film maandub. Näitlejatööd võrratud (võimalik, et tegu on nii Goslingu kui Cooperi senise karjääri parimate sooritustega, rääkimata suurepärastest kõrvaltegelastest), pildikeel ilus, tempo meeldivalt aeglane (see on küll maitse asi- kujutan ette, et paljudele võib kaks ja pool tundi venivaks kujuneda, aga minul ei tekkinud kordagi kellavaatamise tunnet) ja lugu isadest-poegadest/käbidest-kändudest lihtne, aga naha alla pugev. Soovitan.
                          Kirjutan alla .

                          Kommentaar


                            Olen ka usinalt kinokülastusega tegelenud viimasel ajal. 'Trance' oli täpselt nii hea kui ma ootasin Danny Boyle'ilt. Teeb tuju heaks kui lavastaja suudab kõigilt kolmelt peaosaliselt ühtlaselt kõva tasemega esitused saada ning sul ei jää tunnet, et kellegi pealt jäi lohisema või puudu. 'The Place Beyond the Pines' oli samuti üsnagi selle taseme lähedale milliste ootustega ma seda vaatama asusin kuid act 3 hüppas lati alt ikka korralikult läbi esimese kahega võrreldes ning tõmbas filmi üldhinnet alla minu silmis. Üks üllataja oli veel 'Dead Man Down' - rootsi lohetüdruku lavastajalt ning Noomi Rapace üks peaosalistest Colin Farrelli kõrval. Korralik krimi-thriller, mõnusalt aeglase tempo ja tumeda atmosfääriga. Kahjuks Terrence Howard pahalasena teeb seda mida alati ehk rikub minu jaoks filmi üldmuljet ning viimased 10 minutit olid ilmselt puhtalt ameerikaste pärast tehtud, et nad paugutamisest ja plahvatustest ilma ei jääks jumala eest ning kahjuks need kaks asja andsid muidu soliidsele teosele kerget B kategooria maiku.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Mina tuletasin lapsepõlve meelde ja vaatasin veerandsajandise pausi järel Vene melodraamat. Justkui oleks 2013, aga nii palju viitab kadunud nõukaajale. Ilus tüdruk muidugi peaosas.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Keegi on siis 3 raudmehe ära vaadanud? on jälle mingi Avengersi ja teiste raudmeeste tasemel jama?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X