320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    Keegi on siis 3 raudmehe ära vaadanud? on jälle mingi Avengersi ja teiste raudmeeste tasemel jama?
    Jätkab sama saagat, kui maailm ikka paha ja kuri sinu jaoks on, siis pole mõtet vaatama minna.

    Kommentaar


      Algselt postitas Devil Vaata postitust
      Jätkab sama saagat, kui maailm ikka paha ja kuri sinu jaoks on, siis pole mõtet vaatama minna.
      No vabandust mõnele meeldivad Led Zeppelin ja The Beatles ja teistele rihanna ja mingid neeger räpparid koos Biiberitega. Sama teema on filmidega, Iron man võrdub Robert on äge, ehk kui igav on ja ei jaksa midagi head vaadata võib.
      Maailm on tõesti kuri, aga ma jään oma arvamusele truuks, Avengers on sitt film, mis on võibolla kõige ülehinnatum film läbiaegade - kui võtta aluseks IMDB raiting või üldine melu. ma arvan, et sarnaselt sinule on maailmas väga palju neid, kes arvavad, et Avengers ja iron Man on head filmid, ehk jah. pluralism on äge. Võibolla jah olen kibestunud, et pool maailma arvab, et Avengers on parem kui minu lemmik filmid jne Ja sellepärast aegajalt mainin kui sitt see film on

      ise vaatasin siis sellsie vahva filmi lõpuks ära http://www.imdb.com/title/tt1659337/?ref_=sr_1

      Korralik teos, korralikud näitlejad ehk 7,5 paneks hindeks, 2012 üks paremaid filme, aga pole veel paljusid oscarile kandideerijaid näinud, ja äkki sealt veel tuleb midagi.

      Kommentaar


        Natuke parem kui 2 ma ütleks, aga ikka üle 6 punni ei venita.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
          Keegi on siis 3 raudmehe ära vaadanud? on jälle mingi Avengersi ja teiste raudmeeste tasemel jama?
          väga hea. soovitan ka hateritel vaatama minna. usu mind, te ei pettu.

          tegelt ma ei ole vaadanud ega kavatse kinoraha investeerida sellesse okseleajava reklaamikampaaniaga frantsiisi. aga kar54 järjekordne särav bieber-hitler-paadam tekitas vastutrolli soovi.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
            No vabandust mõnele meeldivad Led Zeppelin ja The Beatles ja teistele rihanna ja mingid neeger räpparid koos Biiberitega. Sama teema on filmidega, Iron man võrdub Robert on äge, ehk kui igav on ja ei jaksa midagi head vaadata võib.
            Maailm on tõesti kuri, aga ma jään oma arvamusele truuks, Avengers on sitt film, mis on võibolla kõige ülehinnatum film läbiaegade - kui võtta aluseks IMDB raiting või üldine melu. ma arvan, et sarnaselt sinule on maailmas väga palju neid, kes arvavad, et Avengers ja iron Man on head filmid, ehk jah. pluralism on äge. Võibolla jah olen kibestunud, et pool maailma arvab, et Avengers on parem kui minu lemmik filmid jne Ja sellepärast aegajalt mainin kui sitt see film on

            ise vaatasin siis sellsie vahva filmi lõpuks ära http://www.imdb.com/title/tt1659337/?ref_=sr_1

            Korralik teos, korralikud näitlejad ehk 7,5 paneks hindeks, 2012 üks paremaid filme, aga pole veel paljusid oscarile kandideerijaid näinud, ja äkki sealt veel tuleb midagi.
            No ma arvan, et kindlasti mõned kellele meeldivad Led Zeppelin, Beatles, Rihanna, Jay Z, Pharell ja ka suudavad kuulata Justin Bieberit.
            Nägin just inimest, kellele Robert üldse ei istu.

            Perks of Being a Wallflower on hea, kahjuks arvas ACME Film, et seda filmi ei ole mõtet Eestisse tuua jaanuari alguses ja tõi filmi Dans la maison-i. Ozoni vuajerismi thriller aga põrus vaataja numbreid silmas pidades kolinal(ise pole näinud).

            Kommentaar


              The Place Beyond The Pines - no supper film, ei oskagi midagi tarka öelda. väga hea

              Kommentaar


                The Great Gatsby OST. Film kinodes 17. maist.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas erxu Vaata postitust
                  The Place Beyond The Pines - no supper film, ei oskagi midagi tarka öelda. väga hea
                  Overrated, a bit. Minnakse viimase looga iiga tuttavaid radu ja no stseen, kus põlvitav tegelane ja temale suunatud relv metsas...klišee.
                  Ryan muidugi teeb oma ja kokkuvõttes on kinopileti hinda ikka väärt.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Tavaliselt suudab joove iga kinos nähtava filmi talutavaks teha, aga Maniaciga nii polnud. Üks klišee teise klišee otsa- aganoh, kui õudusfilmipublik tahab näha järjepidevalt samadel ideedel lendlemist, mida tehti paarkümmendaastat tagasi, siis miks mitte. Ainus põhjus, miks keegi võiks filmi vaadata on tissid (vana hea "kõige pealt noorel naisel tissid paljaks ja siis killimine" lähenemine) ja filmi point of view`na ülesvõtmine, mis tegi filmi natukenegi põnevamaks. Muidu oleks küll totaalne ajaraisk olnud.

                    Iron Man 3 läks hirmus aeglaselt käima ja kuskil poole filmini oli tunne "mida kuradit". Aga siis hakkas möllu ja huumorit toimuma ning üldmulje jäi täiesti viisakas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                      Overrated, a bit. Minnakse viimase looga iiga tuttavaid radu ja no stseen, kus põlvitav tegelane ja temale suunatud relv metsas...klišee.
                      Yep. Viimane act rikkus üldpilti korralikult, sinnani oli 8-9 palli film, aga lõppeks sai 7.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        'Oblivion' oli täiesti solid sci-fi film, üllatusin meeldivalt kuna pole tegu minu lemmikzanriga. Spoilima ei hakka, aga pisike miinus tuli ühest alles hiljuti väga suure kiituse osaliseks saanud filmist ühe peapüandi laenamise eest. Lisapunkt tuli uskumatult hea soundtracki eest M83 poolt. Kindlasti film mida võiks vaadata kinos, mitte jääda kodukino varianti ootama.
                        Käisin ka siis kinos. Filmi puhul hakkas häirima, et sinu postist hakkasin mõtlema, et mis filmi konksu laenatud on ja sain nimekirja: "Moon", "Terminator Salvation", "Matrixi kolmas osa" ja iga teine postapokalüptiline värk.
                        Mingil põhjusel lootsin filmist rohkemat, efektid olid tõesti kenad, aga just sisuline pool jäi taaskord keskmiseks ulmekaks.
                        Aga ikkagi ei suuda ma kinos käimist taluda, sest kogu aeg pidid mingid tüübid närima, siis teised pidid koguaeg mölisema, kuna nad ei saanud kõigest aru. Ja lõpuks hakkasid 1,5 liitrise koka sisse tõmmanud idioodid vetsus käima. Kuna istmete kõrval oli ainult ühes otsas trepp, siis tähendas see seinaäärsematele troppidele, et nad pidid hakkama üle teiste ronima. Ma ei saa aru, et kas tõesti peab kinos koguaeg mingit sitta õgima? Ja kui peab suure koka sisse tõmbama, siis äkki võiks istuda juba eos sinna äärde, kus ei pea vetsu joostes teistest üle ronima.

                        Kommentaar


                          Sai eile siis ka Silver Linings Playbooki vaadatud. Üks klassikalisemaid "hästi-hästi, ok, naljaks, ooot, wtf nüüd juhtus, kuskohast nüüd mingi ebareaalne romantiläägus välja imeti..."

                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                            Sai eile siis ka Silver Linings Playbooki vaadatud. Üks klassikalisemaid "hästi-hästi, ok, naljaks, ooot, wtf nüüd juhtus, kuskohast nüüd mingi ebareaalne romantiläägus välja imeti..."

                            Vaatasin ka seda eile, ei jätnud mitte mingisugust muljet, mõned üksikud head naljad ja see ka kõik.
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Star Trek oli lugu ühest kosmoselaevast ja tema meeskonnast, kes lendasid sinna, kuhu inimjalg iial polnud astunud. Uusi maailmu ja tsivilisatsioone avastama. Miks põrgu pärast ei võiks sellest 3d filmi teha? Miks peab võtma Star Treki tegelased ja tegema ühe järjekordse mõttetu märuli, milles pealegi Sherlockist "paha" on sada korda intrigeerivam ja võrratult parem näitleja kui heast kangelasest kapten Kirki mänginud tüüp? Mõttetus.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Fast & furious 6 a ka "perse igasugune loogika, teeme actionit!" Reaalselt võib olla tegu ühe tobedama filmiga, mida ma viimasel paaril aastal näinud olen. Filmis puudub igasugune ajaline kui ka füüsikaline loogika, dialoogid on üks järjepidev one-linerite rapsimine, terve filmi peale on üks näitleja, kes pole piinlik ja märuli nimel on isegi muskelautodega sõitmine filmis viidud nullilähedale. Minusugusele A-Rühma najal üleskasvanud düüdile perfektne film, mida vaadata kinos peale nelja õlut.

                                Stseen, mis võtab filmi perfektselt kokku. Vin Diesel hüppab välja oma autost, püüab katusele kukkuva tanki pealt kuristikku lendava naise ja maandub ilma ühtegi kriimu saamata vastu sõitva auto kapotile.

                                Kas terve film oli enne seda nii üle võlli keeratud, et see stseen tundus okei. Jah.
                                Kas ma naersin korduvalt üle saali. Jah.
                                Kas ma olen pissed-off, et A-Rühma täispikk film polnud samasugune üle-võlli jant. Jah.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X