320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Too Jason Stathami film on isegi vaadatav. Küll aga sattusin ühe ülevaate peale, mis võtab kokku enamuse JSi filmidest:
    1. Obligatory scene where he runs away from the hospital, minutes after waking up from being shot, beaten and/or mauled by a bear - check. 2. Semi-anonymous protagonist that is just a ridiculous badass for no apparent reason - check. 3. Whatever dubious activities he takes part in are explained to the viewer as honorable in a "everyone gets dirty" kind of way, because you know, JS has a code he adheres to and that automatically makes crime acceptable - check. 4. Women are magnetically compelled to his junk by his mere presence - check. Fast and fancy cars, because. (No I didn't forget the rest of the sentence) - check. 5.Walking around seemingly unfazed with broken appendages, ribs, collar bones, multiple gunshot wounds, knife stabbing wounds and/or bear mace - check.
    Seda küll, aga ta pole ainuke. Sarnast nimistut võib teistelegi näitlejatele luua. Chuck Norris, Bruce Willis, Eddie Murphy jne.

    Kommentaar


      Now You See Me. Suurepärane IMO. Ammu ei ole kinost nii hea emotsiooniga ära tulnud. Paneb kaasa mõtlema ja minu jaoks pakkus küll üllatava lahenduse.

      Kommentaar


        Mis sulle seal filmis meeldis kõige rohkem? Ise vaatasin siis ei jäänud väga rahule.. hea film aga midagi oleks nagu puudu. Võib-olla see lõputwist oli natukene etteaimatav minule või ma ei tea milles asi..


        mustkunstifilmidest on ja jääb parimaks The Prestige. supper film

        Kommentaar


          Sellised filmid mis Artises mõnda aega tagasi olid, nagu Möbius ja Black Games. Möbiuse trailer http://www.youtube.com/watch?v=IhUk6ifllVM ja Black Games http://www.youtube.com/watch?v=wotsscY95Qo

          Kommentaar


            Algselt postitas erxu Vaata postitust
            Mis sulle seal filmis meeldis kõige rohkem? Ise vaatasin siis ei jäänud väga rahule.. hea film aga midagi oleks nagu puudu. Võib-olla see lõputwist oli natukene etteaimatav minule või ma ei tea milles asi..


            mustkunstifilmidest on ja jääb parimaks The Prestige. supper film
            Nõustun esimese lõiguga. Teisega nii ja naa. The Prestige on ülehinnatud. Sellegipoolest mõlemad filmid 8/10 minu jaoks.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas erxu Vaata postitust
              Mis sulle seal filmis meeldis kõige rohkem? Ise vaatasin siis ei jäänud väga rahule.. hea film aga midagi oleks nagu puudu. Võib-olla see lõputwist oli natukene etteaimatav minule või ma ei tea milles asi..
              Lihtsam on öelda, et seal filmis ei olnud minu jaoks praktiliselt midagi ebameeldivat. Tegevust oli, sisu liikus edasi ja päris mitmel korral avastasin, et jälgin seda asja juba suu lahti. Näitlejad olid ka kõik muidugi meeldivad. Freemani tegelaskuju ehk jättis natuke küsitava mulje.

              Et sa oleksid võinud poole filmi pealt ära öelda, kuidas asi lõppeb?

              Kommentaar


                Panen oma väikese mulje ka siia. Now You See Me oli hea vaadata, aga ka minu jaoks oli lõppvaatus ettearvatav. Oodanuks lõpust enamat. Aga jah, hea voolav, piisavalt stiilne film, kus oli palju tuntud näitlejaid.

                Kommentaar


                  Ei ütle, et oleks võinud poole filmi pealt kohe ära öelda kuidas asi lõppeb aga ma ei oska sõnadesse panna kuid see twist oli kuidagi halvalt serveeritud. Ei tekitanud endas seda nö "pöörde" kohta, et vauu.. vaid siiski jäi midagi puudu ja õrnalt oli tunda, et midagi sellessuunas on tulemas kah. Kuigi ei ütle, et halb film on - nagu aramis ütles, et palju tuntud näitlejaid, juba see tegi asja mõnusaks.

                  Tofoale, eks jah igaüks vaatab eri nurga alt. Aga kui võtta suvaliselt ette kaks maagia/mustkunsti filmi ja valime nendeks suvaliseks Now You See Me ning The Prestige, siis esimene variant on täielik hollywood - midagi sügavamat ja haaravamat tegelikult filmis puudub. Teine variant ehk The Prestige on kuidagi kõvasti sügavam ja isegi kui film oleks räigelt sitt, siis sellised vägevad näitlejad nagu bale , caine, scarlett johannson, jackman (võiksgi lugema jääda) veavad seda filmi vägevalt edasi.

                  // The Prestige ilmselt meeldis ka selle lõpu tõttu, et kõik tegelased said endale väärilise saatuse, kui just nii öelda saab.

                  Paneks siia ühe spoileri filmi lõpu kohta aga paraku ei oska panna.

                  // Vaatasin öösel ära "What's Eating Gilbert Grape" - no kes veel kahtleb kas DiCaprio väärib Oscarit, siis selles filmis teeb küll puhta töö, mängida nii puhtalt vaimselt haiget inimest, pole sõnu.

                  Kommentaar


                    Väga vähe äramärkimist väärivaid filme viimasel ajal näinud. Eredamalt kerkis esile kaks teost: 'Castaway on the Moon' ja 'The Hunt'.

                    'Castaway on the Moon' on lugu mehest kes sillalt enesetappu üritatades "üksikule saarele" satub ja tüdrukust kes on valinud 'hikikomori' eluviisi ning mismoodi nad üksteisega kontakti satuvad ja astuvad. Krediiti tuleb anda huvitava lähenemise eest ning mees-Kimi tegemised on tõsiselt naljakad ning nais-Kimi tegemised ehedalt nunnud.





                    'The Hunt' oli minu esimene tutvumine lavastaja Thomas Vinterbergiga kuigi ma tema "Celebrationit' olen juba aastaid mõelnud vaadata aga ikka pole veel kätte võtnud. 'The Hunt' oli igatahes põnev lugu ning samas tõstatas küsimuse kas inimene on tõesti nii kaitsetu kui laps sellise süüdistusega lagedale tuleb?





                    Mõlemale hindeks tugevad 8/10
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas surfaja Vaata postitust
                      Sattusin vaatama American Mary (2012) ja elamuse pakkus. Arvan, et die-hard horror fännidele peaks film sobima.
                      Väga omapärane film. Soovitan kõigile, kellele kõrged kontsad meeldivad.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Olympus Has Fallen - Copy Paste Visa hing.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Väga vähe äramärkimist väärivaid filme viimasel ajal näinud. Eredamalt kerkis esile kaks teost: 'Castaway on the Moon' ja 'The Hunt'.

                          'Castaway on the Moon' on lugu mehest kes sillalt enesetappu üritatades "üksikule saarele" satub ja tüdrukust kes on valinud 'hikikomori' eluviisi ning mismoodi nad üksteisega kontakti satuvad ja astuvad. Krediiti tuleb anda huvitava lähenemise eest ning mees-Kimi tegemised on tõsiselt naljakad ning nais-Kimi tegemised ehedalt nunnud.





                          'The Hunt' oli minu esimene tutvumine lavastaja Thomas Vinterbergiga kuigi ma tema "Celebrationit' olen juba aastaid mõelnud vaadata aga ikka pole veel kätte võtnud. 'The Hunt' oli igatahes põnev lugu ning samas tõstatas küsimuse kas inimene on tõesti nii kaitsetu kui laps sellise süüdistusega lagedale tuleb?





                          Mõlemale hindeks tugevad 8/10
                          Nii. Esimene on tore. Armas, tüüpiline Korea. Teine on ka ok film, aga see probleemi püstitus on täielik bullshit. Laps ei valetaks kunagi sellist joga kokku ja ei hoiaks mitte kunagi enda valest niimoodi kinni.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                            Olympus Has Fallen - Copy Paste Visa hing.
                            See film oli küll üks rõvedamaid asju mida ma lähiajal olen näinud.Lemmik koht oli see, kui terroristid hakkasid siis valget maja vallutama ja kõik need välja treenitud salaagendid hakkasid majast välja jooksma ja otse kuulide poole.Kogu see film oli selliste lolluste peale üles ehitatud ja eks ta aint ameeriklastele peale lähegi.Morgan Freemanist oleks oodanud paremat.

                            Lühikokkuvõte.
                            Suhkruhaige

                            Kommentaar


                              New World aka Shin-sae-gye. undercover agent, gängsterid, aasia kino, vaata enne remake'i ja ole hip, Mou gaan dou. nende märksõndadega müüdi mulle maha, aga ise nii kõrgelt ei hindaks. näitlejad on head, pinget jagub ja film on stiilne, aga
                               
                              kurikad ja macheted? lift + lõpustseen kinnises ruumis? that's some spiderman shit there.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                The Call (2013) Pole eriti Halle Berry fänn aga see põnevik meeldis väga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X