320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust


    Drive/Pusher Bangkokis Im sexually aroused!

    Lõpuks ometi, trailer! Refn + Gosling ning kuuldavasti Gaspar Noé aitas samuti konsultandina kaasa. Ilmselt aasta üks lemmikuid temast tulemas on.
    See on tõesti megahea film aga sellega on jah nii, et kas meeldib täiega või üldse mitte. Keegi ehk oskab soovitada midagi sarnast veel?
    sigpic

    Kommentaar


      Vaatasin Ironman 3 ära.
      Lihtsalt wtf. Kõik kostüümid kogu aeg lagunesid (eelmistes filmides olid ikka palju tugevamad) ning Raudmehe suurimast vaenlasest tehakse totaalne naljanumber. Mandarini lahendus ärritaski kõige rohkem - fucking disgrace. Kokkuvõttes oli haige jama ikka kokku keedetud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Katk Vaata postitust
        Vaatasin Ironman 3 ära.
        Lihtsalt wtf. Kõik kostüümid kogu aeg lagunesid (eelmistes filmides olid ikka palju tugevamad) ning Raudmehe suurimast vaenlasest tehakse totaalne naljanumber. Mandarini lahendus ärritaski kõige rohkem - fucking disgrace. Kokkuvõttes oli haige jama ikka kokku keedetud.
        Director Shane Black specified that Killian is the Marvel Cinematic Universe's version of the Mandarin as signified by the dragon tattoos on Killian's chest, while the idealized image of the terrorist persona acted as Killian's proxy.[4] In the film's climax, Killian reveals himself to be the true alter ego of "The Mandarin" and that he conspired with Vice President Rodriguez to eliminate the President so that Rodriguez could become the new President under Killian's orders.

        Kommentaar


          Algselt postitas Devil Vaata postitust
          Director Shane Black specified that Killian is the Marvel Cinematic Universe's version of the Mandarin as signified by the dragon tattoos on Killian's chest, while the idealized image of the terrorist persona acted as Killian's proxy.[4] In the film's climax, Killian reveals himself to be the true alter ego of "The Mandarin" and that he conspired with Vice President Rodriguez to eliminate the President so that Rodriguez could become the new President under Killian's orders.
          Krdi spoiler, rsk!

          Kommentaar


            Sellest kõigest mis Devili quote's on sai ka filmi vaadates aru, aga no kurat mille jaoks on vaja hakata sogama tegelaskujudega kes on pikka aega olnud koomiksis üheti mõistetav. Extremise kasutamisest storyline's saab aru, aga fck Killian ei ole mitte mingi valemiga Mandarin! (Mandarin tegelikult ise ei olnud Extremisega ühilduv, a la ta oleks pidanud samamoodi explodema nagu teised) Aga fuck that Marvel Universe eks ole.

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              New World aka Shin-sae-gye. undercover agent, gängsterid, aasia kino, vaata enne remake'i ja ole hip, Mou gaan dou. nende märksõndadega müüdi mulle maha, aga ise nii kõrgelt ei hindaks. näitlejad on head, pinget jagub ja film on stiilne, aga
               
              kurikad ja macheted? lift + lõpustseen kinnises ruumis? that's some spiderman shit there.
              See üks gängsta näeb häbematult strippar Marco moodi välja.

              Kommentaar


                Käisin ja vaatasin Jobsi ära, olin kuulnud igasugu arvamusi ja mina isiklikult ei suuda kumbagi ümber lükkata. Mõningatest kohtades lennati nagu väga kiirelt üle ja lootsin,et vähe rohkem tuleb juttu ka tänapäevasemast aga kahjuks pidin pettuma. Aga ei, täitsa vaadatav oli. 6.5/10

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  New World aka Shin-sae-gye. undercover agent, gängsterid, aasia kino, vaata enne remake'i ja ole hip, Mou gaan dou. nende märksõndadega müüdi mulle maha, aga ise nii kõrgelt ei hindaks. näitlejad on head, pinget jagub ja film on stiilne, aga
                   
                  kurikad ja macheted? lift + lõpustseen kinnises ruumis? that's some spiderman shit there.
                  Väga hea film oli. Kurikad ja matšeeted on üleüldse sealsete maffiafilmide eripära juba pikalt olnud.

                  Kommentaar


                    Tundub, et väljas on sitt ilm. Tegelikult, vastab tõele.
                    Tundub, et Michael Dudikoff on saanud endale mantlipärija. Tegelikult, vaadake ise:

                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Ghoood nehws everybody, nagu tavatseb öelda professor Farnsworth Futuramas:

                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Safety Not Guaranteed on siin mainitud?
                        Väga hea pühapäevahommikune film oli.
                        Algselt postitas Iceman
                        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                        Kommentaar


                          'Hangover 3' - läheb kindlasti kõige halvemate järgede nimistusse. Mitte, et ma üldse selle seeria suur fänn oleks, aga esimesel kahel oli vähemasti mingi mõte ja ma võisin vaadata küll kuidas tüübid mäluka pilti kokku ajasid järgmine päev. See kolmas aga ... haige lehma pask.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            'Hangover 3' - läheb kindlasti kõige halvemate järgede nimistusse. Mitte, et ma üldse selle seeria suur fänn oleks, aga esimesel kahel oli vähemasti mingi mõte ja ma võisin vaadata küll kuidas tüübid mäluka pilti kokku ajasid järgmine päev. See kolmas aga ... haige lehma pask.
                            Teine oli juba täielik pask.

                            Kommentaar


                              Esimene oli samas suurepärane, soundtrack eriti. Samast klassist oli ehk ainult "Project X", mis oli omakorda peaaegu nagu DJ Dima "Girlsi" pikem versioon.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                11. oktoober jõuab ka veidikene jalgpalli puudutavat teemat kinno - http://solariskino.ee/et/kinokavad/jalgpallihuligaanid/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X