320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hobbit - liiga pikk, liiga palju CGI-d, 3D teeb filmi liiga tumedaks (Solaris). Ühesõnaga LOTRi aegne 'magic' on kadunud.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
      Tänan, aga pole minu tassike teed.
      Kino on kino. Piraatfilm arvutiekraanil on piraatfilm. Arvutiekraanil.
      Siuke põhimõte.
      Õige põhimõte!
      Aga kas keegi oskab soovitada midagi mida neiuga vaatama minna, kuid, et mul oleks ka põnev? Pole ikka üsna pikalt kinos käinud ja soovitakse minna

      Kommentaar


        Algselt postitas 47 Vaata postitust
        Õige põhimõte!
        Aga kas keegi oskab soovitada midagi mida neiuga vaatama minna, kuid, et mul oleks ka põnev? Pole ikka üsna pikalt kinos käinud ja soovitakse minna
        Mina pole siiani aru saanud, et miks kinod ei tee spetsseanssi, kus on pilet küll kallim, aga:
        - ei närita popkorni
        - telefonid peavad olema välja lülitatud
        - möliseda ka ei tohi

        Kommentaar


          rush oleks best bet, sest see pole millegi järg.

          Kommentaar


            Solaris Kino jätkab - http://www.solariskino.ee/et/uudised...-ja-solaris-k/

            Kommentaar


              Sai just loetud tunnid tagasi Kapten Phillipsit vaatamas käidud ning pean mainima, et elamus oli võimas. Mulle meeldis VÄGA ning julgeksin isegi öelda, et parim film mida vaadanud olen.
              Pani mõtlema ja üsna ettearvamatu oli tegelikult. Muidugi leidub inimesi kes said kohe aru mis juhtub ja blablabla, aga mul polnud õrnaaimugi.
              Suurepärane näitlemine Tom Hanksilt ning soovitan seda kindlasti vaatama minna olles eelnevalt uurinud selle kohta nii vähe kui võimalik.
              Ise ei teadnud enne vaatamist sellest mitte midagi v.a. seda, et Somaalia piraatidega mingi värk.

              Kommentaar


                Algselt postitas 47 Vaata postitust
                Sai just loetud tunnid tagasi Kapten Phillipsit vaatamas käidud ning pean mainima, et elamus oli võimas. Mulle meeldis VÄGA ning julgeksin isegi öelda, et parim film mida vaadanud olen.
                Pani mõtlema ja üsna ettearvamatu oli tegelikult. Muidugi leidub inimesi kes said kohe aru mis juhtub ja blablabla, aga mul polnud õrnaaimugi.
                Suurepärane näitlemine Tom Hanksilt ning soovitan seda kindlasti vaatama minna olles eelnevalt uurinud selle kohta nii vähe kui võimalik.
                Ise ei teadnud enne vaatamist sellest mitte midagi v.a. seda, et Somaalia piraatidega mingi värk.
                ma tahtsin iga kord, kui näidati 'Murica lippu või Navy Seals saabusid inceptioni bbrrawwhhmi saatel, laulda[kokku 5+ olukorda]


                raske tõsiselt võtta sellist filmi. ja no Fruitvale station
                 
                tüüp on diiler, aga viskab weedi merre
                tüüp lasti töölt lahti, sest ta on türbel, aga ta teeb kõik, et tagasi saada + aitab suvalist klienti poes
                tüüp pettis baby mama't, aga nüüd tõestab truudust ja viib/toob naist töölt + aitab lapsega
                + rändom hoolitsemine kuselkäimisel jms
                laps ütles, et ära mine, et ta ennast süüdi tunneks
                ema ütles, et ära mine autoga, et ta ennast süüdi tunneks
                ise ei tahtnud minna, aga läheb, sest baby mama soovib minna, et baby mama ennast süüdi tunneks


                et jah, based on true story manipulatsioonilevelid on nii punaseks tehtud, et edaspidi tasub vist piirduda dokudega. Tom Hanks + Michael Jordani poolt siiski eeskujulik töö.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Isiklikult vaatasin mõned kuud tagasi sellist filmi - 'Kapringen aka A Hijacking'. Jättis väga hea mulje ning kui esimest korda 'Captain Phillipsi' treilerit nägin telekast siis arvasin, et nonii - jälle USA remake. Aga tuli välja, et lihtsalt kaks samasugust filmi tehti.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Kui ma vaatasin nüüd kapten philipsit, siis oli tegemata igasugune kodutöö - ei teadnud, et reaalsuses nii mitu sõjalaeva tuli päästma jne ja selletõttu ma olin terve film arvamusega, et see film on rohkem usa sõjaarsenali promofilm. suur sõjalaev, lisaks 1 lennukikandja, kopterid, langevarjurid jne jne jne. ehk meeletult ülepingutatud asi aga noh kuna reaalselt selline asi juhtus, siis pole midagi öelda. vägev.

                    aga midagi jäi puudu sellest filmist ikkagi minujaoks, ei tea mis.

                    // hämmastav on see, et somaalia piraate mängisidki suvalised somaalia kutid, kes polnud kunagi varem näidelndud. ülihästi said hakkama.

                    Kommentaar


                      Hobbit mulle meeldis. Kahjuks juhtusime vaatama 3D versiooni, see oli ainuke asi mis häiris.
                      Vali pahtel Floyd.ee-st

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mardikas3 Vaata postitust
                        Hobbit mulle meeldis. Kahjuks juhtusime vaatama 3D versiooni, see oli ainuke asi mis häiris.
                        Minu jaoks paras pettumus. Ootasin nutikust ja põnevaid detaile, sain rusuva meeleolu ja lõputu orkide mättasselöömise. "Kääbik" on põhimõtteliselt lasteraamat, aga filmist on tehtud lihtsalt "Sõrmuste isanda" remake.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vaatasin Rushi ära. Väga meeldis! Kuigi ise sel ajal kahjuks ei elanud, oli väike nostalgia maitse vaadates ikka juures. Kui ma veel väike poiss olin siis mu isa oli suur vormeli fänn ja kuulsin pidevalt igast lugusi 70ndate vormelühest ja just eriti Niki Laudast ja mul kodus vanad kaustikud isa tehtud, kus on selle aja ajalehtedest kõik vormeliga seonduvad artiklid sisse kleebitud. Vot sel ajal oli ikka vormelüks karussell hoopis midagi muud ja palju suuremat kui see on seda kahjuks tänapäeval.

                          Aga filmi soovitan vaadata kõigile, näitlejatöö ja detailid on ideaalilähedased.
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Filth oli hea meelelahutus, tagasi ei hoitud. Lõpu poole vähe läks käest ära, kui tuli see klassikaline hetk tempokas lääne filmis, kus peab minema tõsisemaks, tuleb nö pöördehetk ja peab väheke moraali lugema.
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              See aasta algas väga ootamatu filmielamusega. Ajasin ennast maast lahti ja avasin ETV2, kust tuli 2013.a parima dokfilmi Oscari võitnud film "Searching for Sugar man".

                              Film räägib ühest USAs läbi kukkunud muusikust, kellest sai ense teadmata legend LAVis. Ta muusika levis seal küll peamiselt piraatluse kaudu kuid oli siiski levinum kui Biitlid või Elvis. Kuna ajastus ja taustsüsteem oli õige, sai sellest apartheidirežiimivastase võitluse soundrack. Koos tema muusikaga levis seal legend sellest, et artist on sooritanud groteskse enesetapu. Kui sealsed ajakirjanikud asja uurima hakkavad, võtab kogu asi lausa muinasjutulise pöörde.

                              See on film inimväärtustest, kunsti surematusest, juhusest, tagasihoidlikusest ja erilisest inimesest. Julgen väga soojalt soovitada.

                              Kommentaar


                                Vaatasin ka Sugar Man'i ära. Film tekitas ikka väga palju emotsioone ja nüüd on kohe raske magama jääda. Uskumatu lugu. Ja ma praegu kahetsen, et ma seda filmi ei käinud vaatama, kui ta Sõpruses oli, vaid alles nüüd vaatasin. Igatahes suurepärane film, soovitan samuti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X