320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lõpetasin just 'Snabba Cash' triloogia.

    Kellele meeldib vaadata tõsisemat sorti, korralike näitlejatööde, ilma labase huumori, liig juustuse romantika ja punch line'ideta action/krimifilmi sellele peaks üsna hästi sobima. IMDB ratingutes korralikult alahinnatud ka - 6,7 6,2 ja 6,2 vastavad hinded. Minu omad jaotusid pigem 8, 8,5 ja 7 ja eks kuskil nende kahe hinnangu vahel võiks ka tõde ehk olla.







    Jens Lapiduse 'Stockholm Noir' triloogiat mille põhjal filmid valmisid küll lugenud ei ole, niiet ei oska öelda palju originaalmaterjali muudetud oli, aga esimesed kaks filmi olid märksa aeglasemad ja jõulisemad kui viimane, kus oligi vaja väga palju otsi kokku tõmmata ja tundus seega natuke hüplik ja kiirustatud. Kohati oleks soovinud, et vägivaldsed kohad oleks veelgi karmimad ja meeleolu natukene trööstitum - kuigi päris 'Pusheriks' ei olnud tõesti tarvis minna. Tegelasi kelle saatused triloogia vältel ristuvad oli samuti üsnagi parajalt ja krimimaailma igalt astmelt - lihtsast Pakistani päritolu tänavadiilerist kuni Serbia sõjakurjategiast narkoparunini. Ja kõige nende keskele sattus üks lihtne Rootsi poiss J.W. Triloogia kvaliteedile sai ilmselt natuke "saatuslikuks", et iga osa oli tehtud eri lavastaja poolt - ei ole küll viitsinud uurida, miks see nii oli. Üldiselt aga pean taas nentima, et Skandinaavia krimifilmid on väga heal tasemel.

    Koguhinne: 7,5/10
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Guardians of the Galaxy - vau. Positiivne üllatus. Väga positiivne. Efektne - jah. Huumorit - jah. Märulit - jah. Draamat - jah. Näitlejad - jah. Kostüümid - jah. Dialoog - jah. Seksi - ei. 3D - pask. 8/10.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Jens Lapiduse 'Stockholm Noir' triloogiat mille põhjal filmid valmisid küll lugenud ei ole
        Olen lugenud ja ka filmid ära vaadanud. Peale raamatute lugemist ei tundu filmid nii head, aga see on nii iga kord, kui oled raamatut ennem lugenud, kui filmi vaadanud. Aga väärt filmid tõesti.

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Guardians of the Galaxy - vau. Positiivne üllatus. Väga positiivne. Efektne - jah. Huumorit - jah. Märulit - jah. Draamat - jah. Näitlejad - jah. Kostüümid - jah. Dialoog - jah. Seksi - ei. 3D - pask. 8/10.
          Täiesti lahe film jah! 3D on alati olnud pask v.a esimesel korral.

          Kommentaar


            Algselt postitas Jose Vaata postitust
            Täiesti lahe film jah! 3D on alati olnud pask v.a esimesel korral.
            Kui see kangelaste film, kus see hea näitleja Robert oli ja mis kõik vennad räägivad, et oli ülihea, ei meeldi kohe üldse, siis kas tasub seda vaadata üldse?

            Kommentaar


              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
              Kui see kangelaste film, kus see hea näitleja Robert oli ja mis kõik vennad räägivad, et oli ülihea, ei meeldi kohe üldse, siis kas tasub seda vaadata üldse?
              Ausalt öeldes ma ei saanud su mõttele pihta, aga jah tasub vaadata.

              Kommentaar


                Küsimus tähendas seda, et kui Avengers ei meeldinud, siis kas see võiks meeldida.

                Kommentaar


                  Factotum (2005) - epic
                  The Purge - saast
                  “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Küsimus tähendas seda, et kui Avengers ei meeldinud, siis kas see võiks meeldida.
                    See on vähe teistsugune. Kui muidugi Star Warsid, Trekid, kõik Superheerosed jms ei meeldi ikka üldse, siis on kahtlusenurk olemas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Devil Vaata postitust
                      See on vähe teistsugune. Kui muidugi Star Warsid, Trekid, kõik Superheerosed jms ei meeldi ikka üldse, siis on kahtlusenurk olemas.
                      Star Wars meeldis. Ma kuulsin ühelt inimeselt, et tegu olla justkui uue Star Warsi koopiaga, mis on aga natuke lollim, natuke värvilisem ja midagi muud veel sarnast.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Star Wars meeldis. Ma kuulsin ühelt inimeselt, et tegu olla justkui uue Star Warsi koopiaga, mis on aga natuke lollim, natuke värvilisem ja midagi muud veel sarnast.
                        Meelelahutusena kärab see Guardians kenasti, aga Tähtede Sõjaga ma teda ei võrdleks. Aeg on pea 40 aastat edasi läinud: erinevalt seitsmekümnendatest ei taha keegi ekraanil näha enam-vähem tavalise välimusega kodanikke ega kuulda mingit vaimset jahvatamist a la Yoda. Nüüd piisab rääkivast pesukarust, kes püssi mõistab lasta.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Meelelahutusena kärab see Guardians kenasti, aga Tähtede Sõjaga ma teda ei võrdleks. Aeg on pea 40 aastat edasi läinud: erinevalt seitsmekümnendatest ei taha keegi ekraanil näha enam-vähem tavalise välimusega kodanikke ega kuulda mingit vaimset jahvatamist a la Yoda. Nüüd piisab rääkivast pesukarust, kes püssi mõistab lasta.
                          Yoda oligi rääkiv pesukaru, kes oskas mõõgaga vehkida ja asju liigutada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Yoda oligi rääkiv pesukaru, kes oskas mõõgaga vehkida ja asju liigutada.
                            Mõõgaga??? Vahest siiski mitte.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Kuidas sa seda eesti keelde tõlgiksid siis?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Isegi eesti keelse artikli pealkiri on "Valgusmõõk".
                                Algselt postitas Iceman
                                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X