320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas hofnar Vaata postitust
    Isegi eesti keelse artikli pealkiri on "Valgusmõõk".
    McN-i nooruses nimetati seda heledussaabliks.

    Kommentaar


      Uudis on küll kuu aega vana, aga noh, ma alles praegu sattusin selle peale.
      Sascha teeb jalgpalliainelist-filmi: The film sees Baron-Cohen playing a football hooligan in the Eighties to a backdrop of a depressed and dilapidated Grimsby which acts as a playground for binge-drinking, urinating and fighting in the streets. Grimsby on pahane.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Star Wars meeldis. Ma kuulsin ühelt inimeselt, et tegu olla justkui uue Star Warsi koopiaga, mis on aga natuke lollim, natuke värvilisem ja midagi muud veel sarnast.
        Ma annaks hinnangu, et nagu "Star Wars" meets "The Chronicles of Riddick". Positiivses mõttes. Et siis positiivne üllatus oli see Guardians of the Galaxy.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
          Ma annaks hinnangu, et nagu "Star Wars" meets "The Chronicles of Riddick". Positiivses mõttes. Et siis positiivne üllatus oli see Guardians of the Galaxy.
          Riddicki kroonikast ei ole ju mitte midagi positiivset võtta ometi?

          Kommentaar


            Ma saan aru täiesti mõttest, et kõik Riddicku kroonika seeria filmid on kehvad (v.a. Pitch Black ofc), aga Pitch Blackist saab ju ometigi midagi positiivset võtta?
            Algselt postitas Plechazunga
            Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

            Hmm, that didn't really work.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
              Ma saan aru täiesti mõttest, et kõik Riddicku kroonika seeria filmid on kehvad (v.a. Pitch Black ofc), aga Pitch Blackist saab ju ometigi midagi positiivset võtta?
              Noh, The Chronicles of Riddick oli minu mälu järgi ikka üks kindel ülisitt film. Pitch Black oli tore.

              Kommentaar


                Oi fak. Jaa jaa. Minu viga - kui räägitakse Riddicki kroonikatest, siis mul on mõttes alati kõik kolm.
                Ei märganud, et oli pealkiri

                Et ka filmi teemal sõna võtta, siis vaatasin hiljuti Aasia kinokunsti erinevaid pärle ning soovitada julgeks kindlasti:
                My Sassy Girl
                Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring
                Memories of Murder

                Pluss siis madinafilmide fännidele on kohustuslik vaadata The Raid triloogia esimesed kaks filmi.
                Algselt postitas Plechazunga
                Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                Hmm, that didn't really work.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                  Oi fak. Jaa jaa. Minu viga - kui räägitakse Riddicki kroonikatest, siis mul on mõttes alati kõik kolm.
                  Ei märganud, et oli pealkiri

                  Et ka filmi teemal sõna võtta, siis vaatasin hiljuti Aasia kinokunsti erinevaid pärle ning soovitada julgeks kindlasti:
                  My Sassy Girl
                  Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring
                  Memories of Murder

                  Pluss siis madinafilmide fännidele on kohustuslik vaadata The Raid triloogia esimesed kaks filmi.
                  Kui juba hakkasid korealasi vaatama, siis Bin Jip ja Brotherhood Of War on ka vâga toredad. Ja kas Raid on tõesti juba triloogia? Koomas osa peaks minu teada ju hetkel seisma.

                  Kommentaar


                    'Memoirs of Murderit' olen ise ka siin mingi aeg tagasi maininud, üks parimaid filme sealtmaalt minu jaoks. Lisaks sarnases võtmes veel Koreast 'The Chaser', 'I Saw The Devil', 'Mother', 'The Man From Nowhere', 'A Bittersweet Life' ning loomulikult teada-tuntud revenge triloogia 'Sympathy for Mr. Vengeance', 'Lady Vengeance' ja 'Oldboy'.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Aa, see viimane Kim Ki-Duki film, kus ema lõikab petvale isale kättemaksuks poja peenise ära, on ka kuradi naljakas asi!

                      Kommentaar


                        'Tracks' - Braavo! Tuli kustu, telefon käeulatusest välja ja veetke 2 tundi Miaga Austraalia 'outbackis'. Hingematvalt ilus operaatoritöö.







                        8/10
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Aa, see viimane Kim Ki-Duki film, kus ema lõikab petvale isale kättemaksuks poja peenise ära, on ka kuradi naljakas asi!
                          Ja siis sõi selle ära. Kusjuures wtf is this shit stseenidest antud filmis ei pääsenud see top-3. Mõnevõrra teist liiki huumor kui Sulev Nõmmik ja Ervin Abel, aga ka naljakas.
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            'Tracks' - Braavo! Tuli kustu, telefon käeulatusest välja ja veetke 2 tundi Miaga Austraalia 'outbackis'. Hingematvalt ilus operaatoritöö.

                            8/10
                            Toda filmi näidati Tartuffi raames. Suurelt ekraanilt olid tõesti vinged kaadrid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              'Tracks' - Braavo!

                              M.Adorf kurdab Ekspressis:
                              operaatoritöö võib ju ilu edasi anda, kuid režissööril pole aimugi, mida ja miks ta teeb

                              eks ka imdb-s on neid, kes nendivad, et eks ta üks naistekas oli
                              The only time a guy's "journey of self-discovery" is interesting is when he gets eaten by a bear
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                                M.Adorf kurdab Ekspressis:
                                operaatoritöö võib ju ilu edasi anda, kuid režissööril pole aimugi, mida ja miks ta teeb

                                eks ka imdb-s on neid, kes nendivad, et eks ta üks naistekas oli
                                The only time a guy's "journey of self-discovery" is interesting is when he gets eaten by a bear
                                Adorfil pole kah aimu, mida ta teeb, andis Sin City 2le 3,5/4...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X