320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Spioonifilmide austajatele on treitud üks päris hea vaatamine. A Most Wanted Man Hea näide kuidas ilma äktsioni ja tulistamiseta saab teha ühe väga põneva filmi.

    Kommentaar


      Four Lions - naerdakse edukalt terroristide üle ja samas tuletatakse meelde, et kord naermine saab lõpu.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
        Fury oli väga keskpärane. Ilmselt olen liiga palju sõjafilme vaadanud, aga no filmi 20ndaks minutiks olin juba filmi lõpu valmis mõelnud. Klišee klišee otsa. Audiovisuaalselt oli loomulikult äge.
        Mu jaoks oli küll kõvasti üle keskmise. Lugu jooksis mõnusalt, kella vaatama ei pidanud ja kogu pildikeel oli väga tasemel.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Fury puhul oli parim osa vallutatud linna mingi perekonna kodus toimuv stseen ja mis lõppes ka tegelikult mannetult ning aimatavalt. Lõpp oli eepiline sodi, sajad mehed sõdivad seisva tanki vastu ja saavad kümnete/sadade kaupa surma?
          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

          Kommentaar


            Ülim filmiõhtu
            Lock, stock and 2 smoking barrels + Pulp Fiction

            Kommentaar


              Kui siin kunagi otsiti jalkafilme taga, siis Mike Bassett tuleb tagasi! 3ndat korda!

              Kommentaar


                Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                Kui siin kunagi otsiti jalkafilme taga, siis Mike Bassett tuleb tagasi! 3ndat korda!
                See inglise manageri film on üks aga mis see teine tagasitulek on?
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                  See inglise manageri film on üks aga mis see teine tagasitulek on?
                  Mõtlesin seda 6-osalist minisarja umbes 2005. aasta kandis. Nn Wirral County peatreenerina

                  Kommentaar


                    Fury kohta veel niipalju et keegi IMDBs oli kokkuvõtnud ka need klišeed, eks ma siis avalda need :

                    Kill a German officer on horseback - check

                    Christian singing hymns - check

                    Mexican crew member made fun of for speaking Spanish - check

                    Hardened leader with a unknown pre-war history who has a private emotional breakdown - check

                    Young replacement who struggles to fit in with seasoned veterans but wins them over in the end - check

                    Soldier falls in love with local girl only to watch her die - check

                    A final mission with impossible odds - check

                    Moment of doubt when facing certain death but where everyone decides to stick together in the face of certain death - check

                    Retarded enemy is almost defeated only to remember how to do war, and only after our team has completed their emotional bonding and character development - check

                    One member escapes death against all odds-check

                    Enemy soldier shows mercy by not revealing hiding soldier - check

                    ....and many many many more.
                    Suhkruhaige

                    Kommentaar


                      ja seda võib teha iga filmi kohta...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Devil Vaata postitust
                        ja seda võib teha iga filmi kohta...
                        Sest need on klišeed. Eks.

                        Kommentaar


                          Tahaks kirjutada mõne rea selle paljukiidetud Gone Girli kohta, mis minu arvates oli paras jamps. Väga hüplik, jabur ja väheusutav. Spoilida ei taha, seega eriti rohkem ei kirjuta (küll aga mainin, et filmis oli üks moment, mis kujundas üldmulje ning peale mida ei saanud ma seda teost enam tõsiselt võtta). Sama loll film nagu Law abiding citizen. Ütleme siis mingi 4/10. Mis haip selle Fincheriga üldse käib? Pole sealt midagi head tulnud

                          Et mitte lõpetada negatiivsel toonil, siis Augustikuu oli väga tore vaatamine. Selline 8/10.
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            Mis haip selle Fincheriga üldse käib? Pole sealt midagi head tulnud
                            Fincher on minu lemmik. Tal on hunnikutes väga häid ja põnevaid thrillereid. Minu arust kvaliteetne mees.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zaz Vaata postitust
                              Mis haip selle Fincheriga üldse käib? Pole sealt midagi head tulnud

                              .
                              Fight Club, Se7en, Benjamin Button, House of Cards,

                              Kommentaar


                                Fight Club oli okei, Se7en'it pole näind, Benjamin Button oli ikka suht jama ja Kaardimajast on vara rääkida (ühe osa näind).
                                Katastroofidest veel siis: Sotsiaalvõrgutik ja Lohetatööveeringuga Tüdruk, näiteks.

                                Et eks ta selline hollywoodimees vist on ja ma ei mõtle seda nüüd halvas mõttes.
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X