320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    Fight Club oli okei, Se7en'it pole näind, Benjamin Button oli ikka suht jama ja Kaardimajast on vara rääkida (ühe osa näind).
    Katastroofidest veel siis: Sotsiaalvõrgutik ja Lohetatööveeringuga Tüdruk, näiteks.

    Et eks ta selline hollywoodimees vist on ja ma ei mõtle seda nüüd halvas mõttes.
    Noh, vaata Se7en ära. Tema kõige kõvem film.

    Kommentaar


      Algselt postitas zaz Vaata postitust
      Fight Club oli okei, Se7en'it pole näind, Benjamin Button oli ikka suht jama ja Kaardimajast on vara rääkida (ühe osa näind).
      Katastroofidest veel siis: Sotsiaalvõrgutik ja Lohetatööveeringuga Tüdruk, näiteks.

      Et eks ta selline hollywoodimees vist on ja ma ei mõtle seda nüüd halvas mõttes.
      mida perset

      karp täiesti lahti

      ei saa aru, kas unes või ilmsi
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas zaz Vaata postitust
        Fight Club oli okei, Se7en'it pole näind, Benjamin Button oli ikka suht jama ja Kaardimajast on vara rääkida (ühe osa näind).
        Katastroofidest veel siis: Sotsiaalvõrgutik ja Lohetatööveeringuga Tüdruk, näiteks.

        Et eks ta selline hollywoodimees vist on ja ma ei mõtle seda nüüd halvas mõttes.
        Ilma selle postita poleks ma teadnud keda aasta trolliks valida. Kvaliteetseid trolle kohtab harva!
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Tundub, et tuleb Benjamin Buttonit vaadata, aitäh.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas zaz Vaata postitust
            Gone Girli kohta (küll aga mainin, et filmis oli üks moment, mis kujundas üldmulje
            Väga tahaks nüüd teada, mis see üks nii 'põletav' koht siis oli?

            Kommentaar


              Ei noh, mis põletav. Aga see stseen seal u 20 minutit enne lõppu, kus Rosamunde Pike oli voodis ja padja alt eseme leidis ja... khmm...you know.. Oli nii ülevindi, et keeras kogu selle filmi minu jaoks jaburaks ning suhteliselt realistlikust absurditeatriks. Ootasin midagi muud, puhtisiklik draama i guess.

              Ja Se7eni vaatasin nüüd nv ära. Korralik teos, halba midagi ei ütle, pigem isegi kiidan. Fincheri parim teos kindlasti.
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Kui muuga ei saa nõustuda, siis seda tuleb küll tõdeda, et Benjamin Button on ka minu arvates konkreetne jama.

                Kommentaar


                  Benjamin Button on väga hea film.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Tähtedevaheline. EPIC. emotsioon on laes. Tõesti hea kaup, Nolan ikka oskab.
                    PS! Film mida kindlasti peab kinos vaatama.
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zaz Vaata postitust
                      Tähtedevaheline. EPIC. emotsioon on laes. Tõesti hea kaup, Nolan ikka oskab.
                      PS! Film mida kindlasti peab kinos vaatama.
                      Tähelepanek: EI mäleta ühtegi teist filmi kus peale lõppu oleks kinosaalis valitsenud vaikus mõnda aega.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zaz Vaata postitust
                        Tähtedevaheline. EPIC. emotsioon on laes. Tõesti hea kaup, Nolan ikka oskab.
                        PS! Film mida kindlasti peab kinos vaatama.
                        X2 , see on tõesti Film mida peab vaatama kinos. Kogu audiovisuaalne show on lihtsalt liiga võimas , et seda kodus kunagi ripitud kujul vaadata. Interstellar on igat eurot väärt mis pileti alla investeerid, oleksin rahumeeli ka 25 euki pileti eest maksnud ja õnnelik olnud.
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Veider. Intersteller oli minu jaoks kõigest 8/10. Ei andnud nii ülevoolavat laksu, kui valdavale osale rahvast.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zaz Vaata postitust

                            Et mitte lõpetada negatiivsel toonil, siis Augustikuu oli väga tore vaatamine. Selline 8/10.
                            Kui teatritüki ära vaataksid, siis üle kuue filmile küll ei annaks...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Sest need on klišeed. Eks.
                              Jep, klišeesid on kõik filmid täis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Veider. Intersteller oli minu jaoks kõigest 8/10. Ei andnud nii ülevoolavat laksu, kui valdavale osale rahvast.
                                Ma olin nõnda ettenägelik, et filmi esimese kolmandiku jooksul tegin mõned tukastused. Audio ja video on ägedada ning silma võrkkesta kolvikesed on mõistlik käiku lasta. Küll aga pidev inimkonna päästmine on muutunud häirivaks. Samas inimese kujutamine oli meeldiv - tik-tak, tik-tak.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X