320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "The Hunger Games: Mockingjay – Part 1" - noo, kellele on eelmised osad meeldisid, ei pea ka siin pettuma. Arvasin,et rikutakse täiesti ära. 7/10

    Kommentaar


      Algselt postitas Jose Vaata postitust
      "The Hunger Games: Mockingjay – Part 1" - noo, kellele on eelmised osad meeldisid, ei pea ka siin pettuma. Arvasin,et rikutakse täiesti ära. 7/10
      Kas tõesti oli midagi rikkuda? Aga ju ma pole lihtsalt sihtgrupp.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas elx Vaata postitust
        Kas tõesti oli midagi rikkuda? Aga ju ma pole lihtsalt sihtgrupp.
        Hästi öeldud, vōimalik,et pole sihtgrupp. Suht raske hinnata, ei tea sind.

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Guardians of the Galaxy - vau. Positiivne üllatus. Väga positiivne. Efektne - jah. Huumorit - jah. Märulit - jah. Draamat - jah. Näitlejad - jah. Kostüümid - jah. Dialoog - jah. Seksi - ei. 3D - pask. 8/10.
          Guardians of the Galaxy - no ei. Efektne - meh. Huumorit - õige pisut. Märulit - prolly jah. Draamat - nope. Näitlejad - nope. Kostüümid - jah, aga miks see mind kottima peaks? Dialoog - hwat. Seksi - ei. 2/10 would not bang.

          Interstellar. ilus. a, ei tunne nagu oleks uuesti vaja vaadata. Nolani Memento, Prestige ja Dark Knight kõik tegid seda. ehk maandub nende seljataha.

          Boyhood. kaunis ja mõnus. kontsept võtab tõenäoliselt oscari koju. muidu, ei tea, kas nüüd just päris 100/100 film oli? ma paneks 95/100.

          Sin City: A Dame to Kill For. ei mäleta, mis täpselt torkis ja mis mitte. igatahes oli teada, et esimesse ossa pakiti nn parimad lood ja seetõttu suur pettumus ei olnud. midagi erilist ka mitte. Marv vist oli boss, uus Dwight sitt, JGL vist ka ei istunud. Nicki Minaj, Iggy Azalea ja Jennifer Lopez võivad muidugi jalga puhata
           


          more awww myyy lawwwwddd - http://swedishfishrule.tumblr.com/


          Viimsi kino oli jah hea. esimest korda 3d film, mis silmi läbi ei nussinud.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            Guardians of the Galaxy - no ei. Efektne - meh. Huumorit - õige pisut. Märulit - prolly jah. Draamat - nope. Näitlejad - nope. Kostüümid - jah, aga miks see mind kottima peaks? Dialoog - hwat. Seksi - ei. 2/10 would not bang.
            puhka bologneset spagett
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Käisin ka seda Interstellarit siinsetel soovitustel vaatamas ja heade sci-fi filmide austajana olin põnevil. Millest nii kõrged reitingud? Pigem tekkis tunne, et minu intelligentsi solvatakse.
              Kui tahate audiovisuaalselt showd minge vaadake David Guetta või Muse´i laivi. See meenutas pigem rohkem seebiooperit koos mõningate väga ägedate stseenidega. Niipea kui film pani fantaasia lendama, rikkus selle ära mingi väga ebareaalne koht. Oleks oodanud rohkem actionit, vähem pseudoteadust ja ülespuhutud emotsioone.
              Mõned asjad, mis häirisid:
              Elu maal on ohus ja seda saadetakse päästma emotsionaalselt ebastabiilne meeskond, kes kord jõudes kosmosesse, hakkavad üksteisele seletama mis on must auk ja relatiivsusteoorida
              Kogu action toetas pseudoteadust ja mõtet sellest, et eksisteerib elu pärast surma või et keegi kadunud lähedane kuskil jälgib sind. Nii on muidugi tore mõelda aga no see siin ei olnud usutav.

              Nii suure eelarvega filmilt ongi loomulik oodata häid erieffekte ja audiovisuaali, aga selle eest võiks ka natuke usutavat ja intelligentsi paitavat sisu olla, eriti kui selleks 3h aega.
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                Käisin ka seda Interstellarit siinsetel soovitustel vaatamas ja heade sci-fi filmide austajana olin põnevil. Millest nii kõrged reitingud? Pigem tekkis tunne, et minu intelligentsi solvatakse.
                Kui tahate audiovisuaalselt showd minge vaadake David Guetta või Muse´i laivi. See meenutas pigem rohkem seebiooperit koos mõningate väga ägedate stseenidega. Niipea kui film pani fantaasia lendama, rikkus selle ära mingi väga ebareaalne koht. Oleks oodanud rohkem actionit, vähem pseudoteadust ja ülespuhutud emotsioone.
                Mõned asjad, mis häirisid:
                Elu maal on ohus ja seda saadetakse päästma emotsionaalselt ebastabiilne meeskond, kes kord jõudes kosmosesse, hakkavad üksteisele seletama mis on must auk ja relatiivsusteoorida
                Kogu action toetas pseudoteadust ja mõtet sellest, et eksisteerib elu pärast surma või et keegi kadunud lähedane kuskil jälgib sind. Nii on muidugi tore mõelda aga no see siin ei olnud usutav.

                Nii suure eelarvega filmilt ongi loomulik oodata häid erieffekte ja audiovisuaali, aga selle eest võiks ka natuke usutavat ja intelligentsi paitavat sisu olla, eriti kui selleks 3h aega.
                Kuigi sarnaselt paljudega jääb ka minu arvates Interstellar nii Inceptionile, Mementole kui ka Batmani filmidele alla, siis üldiselt jäin filmiga rahule. Pea kolm tundi läks üsna lennates. Ei tahaks siin nüüd Nolani advokaadiks hakata, aga kuna olen sinuga eriarvamusel, siis püüan ikka vastata.

                Edasi tulevad spoilerid, palun mitte lugeda, kui on plaan kunagi tühja peaga filmi vaatama minna.

                1. Emotsionaalselt ebastabiilne ja ebapädev meeskond.
                Nagu filmist näha, siis NASA oli muutunud põrandaaluseks asutuseks ja ilmselt ei olnud neil enam 100% ideaalseid kandidaate kosmosereisideks. Samuti oli ju 12 tippteadlast/astronauti juba varem üheotsa piletiga läbi ussiaugu saadetud (sh fucking Matt Damon).
                Selle ebastabiilsuse ja "alles kosmoselaevas seletamise et mis on must auk" võib kokku võtta klassikaliste draamareegiltega. Üsna igav oleks vaadata masinlikke inimesi, kes igas olukorras külma pea säilitavad ja kõigist ohuolukordadest probleemideta välja tulevad. Inimloomus ei ole üldiselt selline ja igasugu probleeme ning naginaid tuleb ette ka parimates perekondades, miks siis mitte nii stressirohkes ürituses kui teises galaktikas seiklemine. Must auk ja relatiivsus tuli edasise süžee huvides igal juhul kuidagi vaatajatele lihtsalt ära seletada. See oli juba stsenaristi valik, et kas teha seda dr Brandi suuläbi nõupidamisteruumi laua taga või tema jüngrite kaudu kosmoselaeva pardal. Valiti teine variant ja so be it.

                2. Pseudoteadus
                Üldiselt on kogu filmi füüsika ning graafika parlanksis sellise tuntud ja tunnustatud füüsiku nagu Kip Thorne (wiki) teooriatega. Rõhutaks viimast sõna, kuna üldiselt on teoreetilises kosmoseefüüsikat üsna raske praktikas tõestada. Seega on tal kosmosefüüsikute hulgas ka oponente (google aitab). Ja kui nüüd püüda sinu kombel filmi 100% reaalsesse maailma üle kanda, siis kadunud lähedane saab sind jälgida vaid siis, kui ta on musta auku sukeldnunud. Sul on selliseid sugulasi või?

                Üldiselt ei ole ma kunagi aru saanud inimestest, kes mängufilmi vaadates üritavad kogu aeg tõestada, et miks mingi asi võimalik ei ole. Kamoon, see ongi film. Kui tahta absoluutset reaalsust ja täielikult loogilist süžeed, siis tuleb lihtsalt aknast välja vaadata. Seda enam, et Interstellari näol on ju ikkagi tegemist ulmefilmiga.

                Kommentaar


                  Vaatasin üle pika aja mõnda filmi ja võtsin Mandariinid ette. Aeg läks kuidagi kiiresti mööda ehk jäin igati rahule. Etteheitena oleks parem olnud kui filmil veel üks 10-15 minutit juures olnuks, kuna kohati läks järsuks hüppamiseks ning ehk liiga palju lünki pidi ise täitma...

                  Teema otsingu kaudu vaatasin, et keegi oli ettearvatavust kurtnud - ma ei tea, pole ilmtingimata halb asi minu jaoks. See kuidas selle oodatud lõpuni jõuti oli vähemalt minule piisavalt paeluv.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                    1. Emotsionaalselt ebastabiilne ja ebapädev meeskond.
                    Nagu filmist näha, siis NASA oli muutunud põrandaaluseks asutuseks ja ilmselt ei olnud neil enam 100% ideaalseid kandidaate kosmosereisideks. Samuti oli ju 12 tippteadlast/astronauti juba varem üheotsa piletiga läbi ussiaugu saadetud (sh fucking Matt Damon).
                    Ulmefilmi kontseptsioon ei peaks tingimata olema see, et tegevus on täiesti ebausutav. Mõnele olulisele detailile võiksid olla siiski arusaadavad põhjendused. Minu jaoks oli see NASA põrandaalusus veidi mõistetamatu. Ääretult nappides oludes pidi neile aastate jooksul jaguma kolossaalseid summasid, et kõike seda teoks teha, mida nad tegid. See, et see säärane jõhker rahahulk tuleks nii-öelda maksumaksja kõhu arvelt, nagu filmis vihjati, on läänemaises ühiskonnas tegelikult mõeldamatu. Ja teisalt: kui NASA rahastamine olekski riigi esmane prioriteet, siis on seda võimatu maa all teha. Pigem oleks siis NASA riik riigis - aukohal ja fenomenaalselt turvatud.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Ma natuke kahtlustasin jah, et päris nende scifi või ulmefilmide või kosmosefilmi fännidele ei pruugi see meeldida. See on natuke liiga palju inimlik lugu ja inimestest.
                      Aga audiovisuaalne show nimega Interstellar on kindlasti vägevam kui mingit dj-d ja saluuti vaadata 100m kauguselt
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        vaatasin filmi Prisoners. Rets.
                        meeldis.

                        Kommentaar


                          The Trip to Italy. 7/10.

                          Selline woodyallenilik kultuurne komöödia. Üsna meh. Isegi kui viidetest aru saada, siis liiga palju naerma ei ajanud. Tühja kõhuga kinno mitte minna.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Predestination 8.5/10
                            Väga paeluv film ajas rändamisest. Oli ehk pisut ettearvatav, aga näitlejatöö oli super ja isegi, kui teadsid, mis juhtuma hakkab, oli huvitav sündmuste kulgu jälgida.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                              Vaatasin üle pika aja mõnda filmi ja võtsin Mandariinid ette. Aeg läks kuidagi kiiresti mööda ehk jäin igati rahule. Etteheitena oleks parem olnud kui filmil veel üks 10-15 minutit juures olnuks, kuna kohati läks järsuks hüppamiseks ning ehk liiga palju lünki pidi ise täitma...

                              Teema otsingu kaudu vaatasin, et keegi oli ettearvatavust kurtnud - ma ei tea, pole ilmtingimata halb asi minu jaoks. See kuidas selle oodatud lõpuni jõuti oli vähemalt minule piisavalt paeluv.
                              Ja kes pole kursis, siis Mandariinid on täitsa YT-s vaadatav.

                              Kommentaar


                                Parim vampiirifilm

                                Kommentaar

                                Working...
                                X