320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
    Draft Day 9/10 - Mulle pole Costner kunagi meeldinud, (või noh 1 film oli tal väga hea, kus ta oli mingi pervost mõrvar kes tappis paare peale seksi või selle ajal vms) aga selles filmis oli ta väga hea ja film ise oli super. Must see kõikidele (USA) spordisõpradele.
    Tuntud ka kui läbi aegade kõige lollim ja ebareaalsem film.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Selle "Intervjuu"-ga seoses on see halenaljakas, et kui Põhja-Korea ei ole rahul, et selline film tehakse riigipeast kes HETKEL ELAB siis on see sõnavabaduse rikkumine ja blabla, aga tahaks näha mis juhtub kui keegi teeks HOLLYWOODIS näiteks Obama tapmisest filmi.
      Ikka jõhker kui perses koht see USA on...

      Kommentaar


        Ma olen üsna kindel, et kogu see trall sony ümber on selle kuradi intervjuu promokampaania. Esiteks on tegu sita filmiga. Kui poleks tulnud välja väidet, et põhja-korea häkkerid hakkasid asja blokkima, siis poleks pea keegi sellest filmist midagi teadnud. Ja nii lollid need korealased ka pole, et teeksid enda filmile reklaami.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ma olen üsna kindel, et kogu see trall sony ümber on selle kuradi intervjuu promokampaania. Esiteks on tegu sita filmiga. Kui poleks tulnud välja väidet, et põhja-korea häkkerid hakkasid asja blokkima, siis poleks pea keegi sellest filmist midagi teadnud. Ja nii lollid need korealased ka pole, et teeksid enda filmile reklaami.
          Sel juhul on see küll maailma parim kampaania. Isegi Valge Maja on kaasatud, tehes avalduse, et kogu see häkk on "serious national security matter".
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Algselt postitas Amos Vaata postitust
            Selle "Intervjuu"-ga seoses on see halenaljakas, et kui Põhja-Korea ei ole rahul, et selline film tehakse riigipeast kes HETKEL ELAB siis on see sõnavabaduse rikkumine ja blabla, aga tahaks näha mis juhtub kui keegi teeks HOLLYWOODIS näiteks Obama tapmisest filmi.
            Ikka jõhker kui perses koht see USA on...
            Ah, ära rohkem RT-d vaata.

            Kommentaar


              Algselt postitas Amos Vaata postitust
              Selle "Intervjuu"-ga seoses on see halenaljakas, et kui Põhja-Korea ei ole rahul, et selline film tehakse riigipeast kes HETKEL ELAB siis on see sõnavabaduse rikkumine ja blabla, aga tahaks näha mis juhtub kui keegi teeks HOLLYWOODIS näiteks Obama tapmisest filmi.
              Ikka jõhker kui perses koht see USA on...
              close enough


              Venelased tegid muide paar aastat tagasi filmi sellest, kuidas terrorist käskis peategelasel tappa Eesti presidendi:


              9/11 on ameeriklastele ikka selline trauma, et tasub ainult vihjata sellele ja juba on paanika. Pmts võib iga suvaline enda tahtmist nii nõuda, kui suudab omaenda isikut saladuses hoida.

              Seepärast ei allutagi terroristide nõudmistele.

              Kommentaar


                8 minutit kinosaalis. Null treilerit, sitaks reklaame. Traküll noh. Millal rwklaamipausid kinno jõuavad. Peded


                Tegelt oli 10. Duubelpeded

                Kommentaar


                  Viimane Kääbik tõmbas kogu Sõrmuste Isanda ja Kääbiku (kokku 3 + 2-le) vee peale. Tra, mingi naistekas. Suvadüüd kõrval, kes pudelist dzinni jõi ja torbikust spraiti või mida iganes peale imes lasi vahepeal nuttu. Biit thät pehmolaks Pullerits.

                  Tranoh. Ma ootasin massistseene ja überlahinguid ja ulmeäktsionit, aga tulemuseks oli mingid kahevõitlused ja nutvad eided. Tra nagu mingit vesternit oleks vaadanud.
                  Sitt värk ühesõnaga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Viimane Kääbik tõmbas kogu Sõrmuste Isanda ja Kääbiku (kokku 3 + 2-le) vee peale. Tra, mingi naistekas. Suvadüüd kõrval, kes pudelist dzinni jõi ja torbikust spraiti või mida iganes peale imes lasi vahepeal nuttu. Biit thät pehmolaks Pullerits.

                    Tranoh. Ma ootasin massistseene ja überlahinguid ja ulmeäktsionit, aga tulemuseks oli mingid kahevõitlused ja nutvad eided. Tra nagu mingit vesternit oleks vaadanud.
                    Sitt värk ühesõnaga.
                    Ma lootsin, et äkki tõmmatakse ika kaks esimest Kääbikut mülkast välja aga kui nii siis nii. Jääb vaatamata, esimese kahe peale kulutatud ajast on niigi kahju.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      kui vaadata raamatut kääbik ja siis sõrmuste isanda triloogiat mahuliselt, siis 3 filmi kääbikust panevad juba kahtlema
                      ehk, mina vabatahtlikult ei näe seda/neid filmi kunagi
                      tell your mother, we are hooligans!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Tranoh. Ma ootasin massistseene ja überlahinguid ja ulmeäktsionit, aga tulemuseks oli mingid kahevõitlused ja nutvad eided. Tra nagu mingit vesternit oleks vaadanud.
                        Sitt värk ühesõnaga.
                        EPLi arvustuses jälle arvati, et ainult videoefektidega kätš seal käiski ja sisuliselt 0.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Hau, kas Interstellar oli muidu 3d-s? Ma käisin seda vaatamas mingis mahajäetud kolkas nimega Tartu ja oli 2d film. Aga räägiti vahepeal 5d-st, et ma usun, et Devil oli sigavihane, et filmis polnud piisavalt võimsat valguskahurit. Aga film oli väga tore. Ma ei ütleks, et ma vaataksin seda samapalju kui Aliensi või Alieni, aga ikkagi oossom. Matt Damoni mõttest pole ma veel aru saanud, aga ikkagi oossom.
                          ju sõu fanni fänni.
                          Lisatud failid

                          Kommentaar


                            The Interview.
                            TOTAALNE pask!! Mitte midagi naljakat, mitte midagi põnevat. 1/10 (korraks oli tissi).
                            varupallivarupumpaja

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stjopa Vaata postitust
                              The Interview.
                              TOTAALNE pask!! Mitte midagi naljakat, mitte midagi põnevat. 1/10 (korraks oli tissi).
                              Seepärast ka selline promo, muidu poleks keegi läinud vaatama
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Predestination - 8/10
                                Minu jaoks üks parimaid ajarände filme ja suht normaalne mindfck, tempo on aegajalt muidugi aeglane ja osad asjad aimatavad, aga näitlejatööd ja olustik täiesti tasemel. Asja teeb veel paremaks omapärane alternatiivne ajajoon, milles ajaränne leiutati kuskil 1990ndatel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X