320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lotod - kes ja kui palju on võitnud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    6. Michael Carroll
    Võidu suurus: 15,5 miljonit dollarit

    Carroll on lotovõitjate hulgas väga tuntud. Ta on näide sellest, mida lotoga võitnud inimene teha ei tohiks. Nimelt kulutas mees enda võidu väga kiirelt prostituutide ja narkootikumide peale.
    Mulle meeldis see! Konkreetne vend.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      3 korda järjest Summiga ikka ei võidaks. Juu!
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Endal jäi 2010 novembris Bingo jackpotist 3 numbrit puudu, ning siiamaani on need numbrid meeles...
        Muidu paar korda diagonaalid kokku saanud ja umbes 6-7x nurgad.
        Elu on lühike, pidu on pikk.

        Kommentaar


          Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
          Endal jäi 2010 novembris Bingo jackpotist 3 numbrit puudu, ning siiamaani on need numbrid meeles...
          Muidu paar korda diagonaalid kokku saanud ja umbes 6-7x nurgad.
          Ma olen stabiilselt seal 5-6 numbrit jackpotist puudu piirimail

          Kommentaar


            Mul jäi kord täismängust 2 puudu, millest üks oli nurk..

            Kommentaar


              Bingo ja 1.50EUR
              Fino alla fine FORZA JUVE

              Kommentaar


                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                Mul jäi kord täismängust 2 puudu, millest üks oli nurk..
                Ära kõvata midagi. Mul jäi viimati (ca 15a tagasi) nurkademängust 1 puudu. True story.

                Kommentaar


                  Mingi 40 aastat tagasi võitsin Kingissepa ETKVL-i laadal lotoga pesukausi!
                  Invest In Africa

                  Kommentaar


                    500 krooni 90-ndatel Bingoga. Samal õhtul jõin selle kuskil Metropolis maha ka. Viis sotti oligi tollal selline keskmine üheõhtu baarimats kui just erilisi gurmeejooke ei ostnud.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Kas keegi üldse teab/tunneb kedagi kes kunagi suurelt võitnud on?

                      Kommentaar


                        Nurgad, 6.40 eurot. Kui meil tuli, siis lootsin muidugi, et summa on 570 000.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Kas keegi üldse teab/tunneb kedagi kes kunagi suurelt võitnud on?
                          Mul ema kunagi krooni ajal võitis,aga mitte jackpotti,vaid lihtsalt täismängu,mis oli natsa alla 140 tuhhi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Kas keegi üldse teab/tunneb kedagi kes kunagi suurelt võitnud on?
                            Mu onupoeg võitis Bingo täismanguga euro algusega mingi 10 000 euri kanti.
                            Ostis omale kasutatud Passati ja ülejäänud raiskas koleda(te) nais(t)e peale, kes võidust kuuldes talle külje alla ujus(id).
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Ma tean ühte, kes võitis kunagi mingis telelotos vms Opeli. 90ndatel.

                              Kommentaar


                                Lotost näiteid pole, aga ex töökaaslane, kes hasartmängu sõltlane, mängis kunagi täispeaga slotte. Pani 20€ panuseid ja võitis 60k euri. 20k mängis samal õhtul maha, 20k eest tegi korteri remondi ja 20k mängis veel maha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X