320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Blackburn Rovers

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tänases mängus nägi kahte väga ilusat väravat- mõlemad WBA omad olid seda. Blackburni eest sai oma esimese värava kirja Dann.
    Juniori puudumisel oli ründetegevus taas väga mannetu. Eriti laidaks Simonit, keda suuresplaanis nägi alles siis, kui ta välja võeti- vähemalt on näomaskist lahti saanud. Ruben oli päris palju pildis, kuid enamasti lõppesid need üritused näoga vastu muru. Yakubu ja suluseisud muutusid lõpuks juba päris halenaljaks. Formica ja Dunn (tänud Reidile, et ta esimese poolaja lõpus Dunnile mõistuse tagasi virutas- see näis töötavat) olid ainsad, kes näisid üritavat midagi. N'Zonzi ka muidugi- tema tegelik kasutegur tuleb välja mängudes (nagu seda oli eelmine Sunderlandiga), kus ta puudub. Hea töö. Tavapärane kiitus muidugi ka Sambale, et ta endiselt ikka viitsib selle jamaga tegeleda.

    Loodetavasti on aasta piisav, et isegi hindud saaks aru Keani oskustest- õigemini, nende puudumistest. Järgmine must-win mäng Notlobiga ja siis algab ettevalmistus EnnPaueriks.

    Kommentaar


      Algselt postitas piimamees Vaata postitust
      Loodetavasti on aasta piisav, et isegi hindud saaks aru Keani oskustest- õigemini, nende puudumistest. Järgmine must-win mäng Notlobiga ja siis algab ettevalmistus EnnPaueriks.
      Enne mängu liikusid artiklid, et mängud WBA ja Boltoni vastu on Keanile kõige viimasemad võimalused oma töökoht säästa. Aga ma ei usu, et ta enne Liverpooli ja Manu mänge postilt maha võedakse.

      Kommentaar


        tõsine vigastus ja ei ole tegelikult naljakoht, aga...

        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          tõsine vigastus ja ei ole tegelikult naljakoht, aga...

          Tõsine indeed- opile minek ja vähemalt 6 nädalat väljas. Kuna Nelsen veel päris mänguvalmis pole ja Givet ka väljas, siis saab täna Hanley oma võimaluse (muidugi ei taha mõelda võimalusele, et kui Samba peaks täna õhtul viga saama, siis Anfieldile ja Old Traffordile saaks minna kaitseliiniga Lowe, Hanley, Henley, MgP...).

          WBAle kaotus tähendas seda, et Keani päevad Blackburni peatreenerina hakkavad otsa saama. Asendajat otsitakse, töötud sparky ja Dave Jones tunduvad olevat kõige tõenäolisemad valikud.

          Kommentaar


            Algselt postitas piimamees Vaata postitust
            WBAle kaotus
            Bolton siiski
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Bolton siiski
              Nää, juba laupäevane kaotus WBAle on hindud jalulule ajanud ning võimalike asendajaid Keanile otsima pannud.
              Ja täna kaotust ei tule

              Kommentaar


                aa...viga minu
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                  Ja täna kaotust ei tule
                  Oled sa kindel?
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    No kas Kean saab ilusa jõulukingi kanafarmeritelt?
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      loobitakse kividega surnuks?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Mina oskan peale tänast mängu öelda ainult üht.

                        Kommentaar


                          Nägemist Kean tuleb lähiajal ära.
                          Nägemist premier tuleb täna juba.
                          Aasta algul loodetavasti Sambad, Juniorid, N'Zonzid ja teised vähe asjalikumad mängumehed rahaks, muidusööjad (Grellad, Robertsid) minema ning hunnik Ennpaueri tasemel mehi sisse+ veel rohkem noori (Cottonid, Morrised, Rammid, Blackmanid) platsile- seda siis eesmärgiga valmistuda juba järgmiseks hooajaks.
                          Head ööd!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                            hunnik Ennpaueri tasemel mehi sisse
                            tttttttarmo kink!
                            ettenutta pole tegelt ilus. kui kean a la sheareriga asendatakse (vahe peal oli mingi kusekollane uudis), siis võib muidugi kõiksugu sitta juhtuda, ka juhul kui järgmine aasta Ennpaueris mängitakse.
                            steve bruce, baby.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                              steve bruce, baby.
                              Regulaarsed puhkusereisid teammeetingu nime all Indiasse oleks kõvaks boonuseks ilmselt

                              Andy Cryer Lancashire Telegraphist, kes on minusugustele peamine allikas Blackburni klubi telgitagustesse, kirjutab, et hetkel otsitakse lühemaajalist lahendust- ehk siis kedagi hooaja lõpuni. Selline väljavaade muidugi arvestades hetke olukorda ning klubi segast seisu ei meeldi saadaval olevatele töötutele (Avram Grantile ehk isegi istuks, sest võimalus kolm korda järjest väljakukkuda... see oleks juba midagi). What a mess...

                              Kommentaar


                                http://www.thesackrace.com/job-centre/ valik missugune.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X