320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olympique de Marseille

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuna ma olla liiga helesiniste prillidega, siis las erapooletu ja mainekas French football weekley twitteri live võtab tänase kohtuniku (Bartolomeu Varela) tegutsemise mängus Bordeaux'ga kokku:

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      LFP võib ennast koos oma kohtunikega põlema panna.
      Enne süütamist tahaks fototõestuse asemel näha liikuvat pilti.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Enne süütamist tahaks fototõestuse asemel näha liikuvat pilti.
        Pead ootama ametlikke kokkuvõtete üles riputamiseni. LFP kisub kõik illegaalsed videod maha. Pildid peaksid siiski piisavalt kõlakad olema. Eriti see käsipalli oma.

        Kommentaar


          Andmata jäänud penalti ja punane Pallois'le, kes viimase mehena Alessandrini maha võttis, on videos alates 1:47:

          Romain Alessandrini on penalty claim: "The referee told me that I slipped " (laughs)


          Teise andmata pennu olukord, kus Yambere Gignaci löögi käega plokib, pole paraku videosse jõudnud.

          Kommentaar


            Kas käimas on #campaignagainstmarseille? Millest see tuleneb? Kas tegemist on lihtsalt juhuste kokkulangevusega või on süsteemis kallutatud jõud mängus?
            Hetkel tundub, et tiitel otsustatakse Lyoni ja PSG vahel, ning kolmandale CL kohale mängib tervelt 4 meeskonda! Marseille segas viimase kahe mänguga korralikult kaarte.

            Põnev liiga!

            Kommentaar


              tundub,et Alessandrini oli päris aktiivne aga ei saa aru, kui Batsman tuleb, siis miks ta Gignaci vastu vahetatakse koguaeg, kaotusseisus võiks ikka jõudu juurde tulleb mitte üks ühe vastu vahetada

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Andmata jäänud penalti ja punane Pallois'le, kes viimase mehena Alessandrini maha võttis.
                Õige otsus olnuks penalti ja kollane. Põhjus selles, et Alessandrini lükkas viimasel hetkel palli selgelt väravast eemale ning tema kõrval oli veel üks kaitsja. Sellistes olukordades ei anta punast kaarti.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Õige otsus olnuks penalti ja kollane. Põhjus selles, et Alessandrini lükkas viimasel hetkel palli selgelt väravast eemale ning tema kõrval oli veel üks kaitsja. Sellistes olukordades ei anta punast kaarti.
                  Ära päris musta valgeks ka värvi. Polnud seal ühtegi teist kaitsjat samal joonel Pallois'ga.


                  Ja kuhu selgelt ta selle palli eemale lükkas? Nurgalipu juurde?

                  Pisut veider, et sa pea identses olukorras PSG mängust Bastiaga, kus reaalselt teine kaitsja oli samal joonel, surmkindlat punast ja pennalt nägid aga antud olukorrast mitte. Tunnista nüüd ausalt üles, oled PSG kapifänn?



                  Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                  tundub,et Alessandrini oli päris aktiivne aga ei saa aru, kui Batsman tuleb, siis miks ta Gignaci vastu vahetatakse koguaeg, kaotusseisus võiks ikka jõudu juurde tulleb mitte üks ühe vastu vahetada
                  Olen nõus aga ei usu, et see erilist muutust oleks toonud. Meestel oli peale mitut kohtuniku ajupeeru, posti tabamist ja seejärel sisse lastud väravat pead ikka ülimalt norgus ja mängutuju läinud. Ayew'st, kui liidrist platsil, tunti vast puudust, kes oleks paari kurjema sõnaga kaaslased uuesti käima tõmmanud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Ära päris musta valgeks ka värvi. Polnud seal ühtegi teist kaitsjat samal joonel Pallois'ga.
                    Okei, liialdasin. Teine kaitsja ei ole tõesti temaga samal joonel.

                    Algselt postitas Mask Vaata postitust

                    Ja kuhu selgelt ta selle palli eemale lükkas? Nurgalipu juurde?
                    Jään endale kindlaks, et mees oli liikumas palliga väravast eemale.

                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Pisut veider, et sa pea identses olukorras PSG mängust Bastiaga, kus reaalselt teine kaitsja oli samal joonel, surmkindlat punast ja pennalt nägid aga antud olukorrast mitte.
                    Siin olukorras on see punane/kollane kaart rohkem vaieldav kui Bastia mängus. Kindlasti on kohtunikke, kes annaksid ka siin punase, kuid ise piirduksin kollasega. Mõnede meelest ehk läks Alessandrini löögile, minu meelest see võis täitsa vabalt nii olla, kuid see pall läks temast pigem ikka liiga kaugele ja terava nurga alla.

                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Tunnista nüüd ausalt üles, oled PSG kapifänn?
                    Montpellier > Stade Reims > Monaco > St Etienne > PSG > Bordeaux.

                    Marseille mängupilt on äge (loe: Bielsa on äge), aga kommunistid mulle ei meeldi. Lyon võitis liiga palju ning neid ma ka pigem toetama ei kipu.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Mitte ükski kohtunik poleks selles olukorras viimasele kaitsjale, kes jookseb selja tagant, palliga värava peale mineva vastasmeeskonna ründaja maha, punase asemel kollast kaarti näidanud.


                      Algselt postitas Tofoa

                      Marseille mängupilt on äge (loe: Bielsa on äge), aga kommunistid mulle ei meeldi. Lyon võitis liiga palju ning neid ma ka pigem toetama ei kipu.
                      Kommunism ja vasakpoolsus on pisut erinevad asjad. Marseille on sadamalinn ehk seal elab töölisrahvas, kes pooldab võrdsust ehk vasakpoolsust. Jah Ultrate seas on ka päris kommunistlike loosungite ja vaadetega fänne aga seepärast klubi ja teise fänne kommunistideks tembeldada.. no anna olla.

                      Pealegi, ma olen pigem vasakpoolne, kui parempoolne valgekrae, kes staadionil teisest rassist mängijaid (ja inimesi) banaanidega loobib ja rassistlikke chantide karjub. Või noh nagu Chelski fännide kombel mustanahalisi metrojaamas terroriseerib.

                      Algselt postitas Tofoa
                      Montpellier > Stade Reims > Monaco > St Etienne > PSG > Bordeaux.
                      Et saime vastuse, miks sa siin jaurad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Mitte ükski kohtunik poleks selles olukorras viimasele kaitsjale, kes jookseb selja tagant, palliga värava peale mineva vastasmeeskonna ründaja maha, punase asemel kollast kaarti näidanud.
                        Vale. See kohtunik selles mängus ei teinud midagi. See oli muidugi jäme eksimus, sest penalti antud olukorras on ilmne. Muide, mitu jalgpallikohtunikku sina tunned? Vestlesin kolleegidega ning nende arvamused jagunesid pooleks, oli inimesi, kes oleks andnud punase, oli ka neid, kes andnuks kollase. Kui meenutada kunagist Ocampose "väravat", siis seal ei olnud nende (ja ka minu) silmis küsimus värava äralugemises, vaid kaardi värvis - kas anda Ocamposele punane või kollane. See, Mask, on reaalsus, mitte mingi subjektiivne tõde. Ma garanteerin sulle, et sul ei ole võimalik Eestis saada suurema ekspertiisiga kohtunikelt hinnangut, kui need inimesed, kellega ma antud küsimust arutanud olen.

                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Kommunism ja vasakpoolsus on pisut erinevad asjad. Marseille on sadamalinn ehk seal elab töölisrahvas, kes pooldab võrdsust ehk vasakpoolsust. Jah Ultrate seas on ka päris kommunistlike loosungite ja vaadetega fänne aga seepärast klubi ja teise fänne kommunistideks tembeldada.. no anna olla.

                        Pealegi, ma olen pigem vasakpoolne, kui parempoolne valgekrae, kes staadionil teisest rassist mängijaid (ja inimesi) banaanidega loobib ja rassistlikke chantide karjub. Või noh nagu Chelski fännide kombel mustanahalisi metrojaamas terroriseerib.
                        Ära saa valesti aru, mul ei ole midagi Marseille vastu. Aga minu jaoks ei tekita nad mingeid emotsioone ning nad jätavad mind lihtsalt külmaks. Ei ole ka mina parempoolne ega ka vasakpoolne. Olen liberaal.

                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Et saime vastuse, miks sa siin jaurad.
                        Ei saanud. Prantsusmaa jalgpallis ei ole ühtegi meeskonda, keda ma päriselt/eriliselt toetaks. Mõned meeskonnad tunduvad teistest ägedamad, kuid laias laastus on mul savi.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Vale. See kohtunik selles mängus ei teinud midagi. See oli muidugi jäme eksimus, sest penalti antud olukorras on ilmne. Muide, mitu jalgpallikohtunikku sina tunned? Vestlesin kolleegidega ning nende arvamused jagunesid pooleks, oli inimesi, kes oleks andnud punase, oli ka neid, kes andnuks kollase. Kui meenutada kunagist Ocampose "väravat", siis seal ei olnud nende (ja ka minu) silmis küsimus värava äralugemises, vaid kaardi värvis - kas anda Ocamposele punane või kollane. See, Mask, on reaalsus, mitte mingi subjektiivne tõde. Ma garanteerin sulle, et sul ei ole võimalik Eestis saada suurema ekspertiisiga kohtunikelt hinnangut, kui need inimesed, kellega ma antud küsimust arutanud olen.
                          Tead, kirjutasin pika vastuse eile õhtul aga taipasin, kui mõtetu see on. Hea küll, las jääda sinu arvamus peale, et tegemist ei olnud ilmselge väravavõimaluse ära võtmisega Palloise poolt.


                          Ära saa valesti aru, mul ei ole midagi Marseille vastu. Aga minu jaoks ei tekita nad mingeid emotsioone ning nad jätavad mind lihtsalt külmaks. Ei ole ka mina parempoolne ega ka vasakpoolne. Olen liberaal.
                          Tsiteerides sinu enda lauset:
                          Algselt postitas Tofoa
                          Marseille mängupilt on äge (loe: Bielsa on äge), aga kommunistid mulle ei meeldi.

                          Kommentaar


                            Tegelikult poliitika ja jalgpall ei sobi üldse kokku. Kas üldse lastakse suurte Che Guevara postritega mängule või kästakse ära korjata? Kuidas sellega on, on mingid trahvid ka ette nähtud?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                              Tegelikult poliitika ja jalgpall ei sobi üldse kokku. Kas üldse lastakse suurte Che Guevara postritega mängule või kästakse ära korjata? Kuidas sellega on, on mingid trahvid ka ette nähtud?
                              Ausalt öeldes ei oska vastate sellele küsimusele.

                              Aga (kella peale vaadates) juba täna Nantes' võõrsil. Koosseisust on puudu Dimitri Payet, kes peale Bordeaux mängu oli kaamerate ette jäänud oma vihapurskega mängu vilistanud saamatu kohtuniku teemal. Liiga väänas selle eest kahemängulise keelu. Tagasi on aga mängukeelust naasnud Gianni Imbula ja Andre Ayew. N'Koulou sai Bordeaux vastu teisel poolajal platsile ja oli hea. Võimalik, et Nantes'i vastu alustab. Ilmselt näeme ka Michy Batshuayid alustamas, Payet asemel siis (mitte küll positsiooniliselt otsene asendus).

                              Bielsa mainis tänasel pressikonverentsil, et klubi omanik Margareta Louis-Dreyfus oli talle isiklikult öelnud, et soovib argentiinlase jätkamist ka järgmisel hooajal, kuid otsuse teeb Bielsa ikkagi hooaja lõpus. Ütles, et esmane eesmärk on hetkel tagasi esikolmikusse tõusta ja ka sinna püsima jääda, et siis hooaja lõpus oleks kergem otsust teha. Lootus veel püsib.

                              PS. Nantes-Marseille kohtumist näeb Setanta pealt otse kell 21:30.

                              Edit: Mendy ka puudu.

                              Kommentaar


                                Kaitsjate kookidest sel hooajal võiks juba pikema video kokku keevitada, millega mõnda huumoriõhtut sisustada. Tänane patukott siis Fanni, kes viimase kaitsjana palli kenasti Gakpe jalale söötis (Mandanda libisemist ei tasu talle ette heita. Poleks selle pallini nagunii jõudnud).

                                Ründes tuntakse Payet'st puudust. Algus ees Gignac ja Michy tema all absoluutselt ei töötanud. Hiljem vastupidi oli pisut parem aga Bielsa oleks võinud ikkagi Ocampost või Thauvini seal kasutada või liigutanud Ayew sinna. Või siis muutnud sootuks formatsiooni, kus kaks selget ründajat ees.

                                Kuidagi juba negatiivne on see värk platsil ja ega meeste kehakeel ka mingit erilist enesekindlust ja rõõmu ei väljenda. Teine poolaeg veel ees aga hetkel on raske näha, et siit üle ühe punkti tuleks..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X