320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olympique de Marseille

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Silma jäi, et UEFA poolt on tal soolas viiemänguline mängukeeld. Klubi ilmselt saab ka rahatrahvi osaliseks. Klubi enda poolt pole kuulda olnud, mis karistus Evrale määratakse aga raske on näha, et tal enam Marseille`s mingit tulevikku oleks. Vaevalt ta muidugi hetkel vabatahtlikult hea palga pealt lahkuda soovib ja jaanuarini ilmselt kükitab ära ja siis läheb. Loodetavasti.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Silma jäi, et UEFA poolt on tal soolas viiemänguline mängukeeld. Klubi ilmselt saab ka rahatrahvi osaliseks. Klubi enda poolt pole kuulda olnud, mis karistus Evrale määratakse aga raske on näha, et tal enam Marseille`s mingit tulevikku oleks. Vaevalt ta muidugi hetkel vabatahtlikult hea palga pealt lahkuda soovib ja jaanuarini ilmselt kükitab ära ja siis läheb. Loodetavasti.
      Kas jalgpalluritel pole lepingus mingit ühepoolsest lepingu lõpetamise klauslit, kui mängija avalikult klubi maine ja professionaalsuse rängalt kahtluse alla seab? See fänn võiks ju vabalt lasta ka kriminaalmenetlust Evra vastu alustada.

      Ja arvan, et kodumeeskond peaks ka siit trahvi kaela saama, kuna turvameeskond ei suutnud fänne tribüünil hoida.
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        Algselt postitas #11 Vaata postitust
        Kas see vasakul musta nokatsiga on Benzema ?
        kusjuures ma vaatasin ka,et väga Benzema moodi

        Kommentaar


          Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
          kusjuures ma vaatasin ka,et väga Benzema moodi
          Kas tal oli kaamera käes?
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            internet ikka lõbutseb korralikult

            Fino alla fine FORZA JUVE

            Kommentaar


              Väidetavalt klubi ütles lepingu üles.
              Kas ta oleks sel juhul vabaagent? Huvitav oleks näha, mis klubi ta üles korjab.

              Kommentaar


                Lepingut üles pole veel öeldud. Palgata sundpuhkusele saadeti, kuniks mingi lõpplik otsus vastu võetakse.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                  Väidetavalt klubi ütles lepingu üles.
                  Kas ta oleks sel juhul vabaagent? Huvitav oleks näha, mis klubi ta üles korjab.
                  isegi, kui leping lõpetatakse praegu, siis mu arust ei ole tal kellegagi väga kohe liituda, selleks oleks pidanud ta vabaagent olema juba vastava liiga ülemineku akna lahtioleku ajal. ma vähemalt olen nii aru saanud.

                  Kommentaar


                    12. vooru liigakohtumises Caen`i meeskond erilist vastupani osutuda ei suutnud ja OM võttis kodupubliku silme all kerge 5-0 võidu.

                    Juba esimese 30. minutiga oleks võinud skoor selline välja näha, kuid küll suutis vastaste väravavaht Vercoutre imetõrjetega hakkama saada ja küll suutsid Thauvin ja Mitroglou täiesti uskumatutest kohtadest mööda lüüa. Eriti shokeeriv oli muidugi kreeklase eksimus.

                    Kommentaar


                      Evra leping lõpetati oodatult kahepoolsel kokkuleppel. Lisaks väänas UEFA talle Eurosarjades 7-kuulise mängukeelu.

                      Kommentaar


                        olgem ausad, kogu tema olekust paistis välja ka, et ta ei võtnud seda asja kuigi tõsiselt. rohkem tegi platsiväliselt tola, platsil ei suutnud ka parakut enamat halvast huumorist, mille lõpp-akordiks see cantona-paroodia. mis seal ikka, kahju et see nii läks, aga ilmselt on kõik osapooled rahul, et leping läbi sai. näis kas ka karjäär.7 kuud on vana mehe jaoks pikk aeg.

                        Kommentaar


                          See 7-kuuline bänn peaks ainult UEFA eurosarjades kehtima. Ehk kui ta jaanuaris omale uue klubi leiab, siis kohalikus liigas ja karikasarja(de)s minu arusaamise järgi võib ta mängida. Minu soovituks talle oleks ikkagi Euroopast välja liikuda, sest paraku tal sellist taset enam ei ole, et tippliigades hakkama saada.

                          Kommentaar


                            Mis selle jalalöögi põhjuseks küll oli?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                              Mis selle jalalöögi põhjuseks küll oli?
                              Paljud fännid pole Evra esituste ja üldise käitumisega eriti rahul olnud ja on sellest mängudel valjuhäälselt teada andnud (ilmselt lugusi liblikatest ja ükssarvedest nad talle ei karjunud aga rassismijuttu ka kindlasti mitte). Ju lõpuks poeti talle naha vahele, sest enne seda intsidenti oli ta neid samasi fänne eelnevalt soojendusel ka pallidega kostitanud, mis ilmselt tõmbas fännid veelgi rohkem käima.

                              Kommentaar


                                Eilne mäng sattus harva esinevalt minu jaoks "primetime" ajale ja seega sain nautida Marseille mängu. Võitu ei tulnud aga puht selle plakati pärast, kus viidati mitte võitude jadadele oli see viigivärav ikka õite hea maasikas. JA nagu saan aru, jätkub ka igas mängus värava löömise komme.
                                Iseenesest pallivaldamine 39-61 (vahepeal) kodumansa kahjuks näitab ka juba midagi , sealt lähtuvalt polegi ilmselt imestada miks kodumansa pidevalt positsioonidel istus ja kümne küünega oma rekordist kinni hoidis (millegi muuga ilmselt pole uhkeldada).
                                Silma jäi "vaesemehe Silva"(heas mõttes) Lopez .
                                Felix: Oh, bollocks!
                                Elmo: Dog's bollocks?
                                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                                Elmo: No dog involved?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X