320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olympique de Marseille

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    While you have a point, üle ei tasu ka dramatiseerida. Ei saadetud teda kuhugi Põhja-Korea vangilaagrisse sunnitööle. Ja mingit solvumist ei mäleta ma ka, et oleks olnud.
    Ei dramatiseeri, vaid sedasi on ta oma tundeid väljendanud oma raamatus ''Commitment''. Ta ikka oli väga solvunud, sest ta ei tahtnud suuremat palka saada vaid lihtsalt olla paikne ja mängida pikalt ühe klubi eest. Tahtis Papin'i väravate rekordit ületada jne.
    Fino alla fine FORZA JUVE

    Kommentaar


      Algselt postitas Pogba Vaata postitust
      Ei dramatiseeri, vaid sedasi on ta oma tundeid väljendanud oma raamatus ''Commitment''. Ta ikka oli väga solvunud, sest ta ei tahtnud suuremat palka saada vaid lihtsalt olla paikne ja mängida pikalt ühe klubi eest. Tahtis Papin'i väravate rekordit ületada jne.
      Raamatutes ikka olukordi võimendatakse üle. Ma pole kogu raamatut lugenud, aga seda lõiku küll, kus ta lahkumist kirjeldab, ja seal ta keerab ikka tiba vindi üle:
      I was really down after that final press conference. I went off into the dressing rooms on my own for the last time and I broke down. I cried and cried. I went out on the pitch for the last time and, again, I was in tears."

      Again, mina pole tema intervjuudes mingit solvumist Marseille suunas täheldanud. On alati rääkinud, et ühel päeval tahab naasta. Kui ei usu, võin kuni 10-aasta taguseid või isegi vanemaid uudislugusi linkida:
      2005: "I'm feeling a bit homesick - Marseille is in my heart. I said it when I left the club and I haven't changed my mind.
      2009: Dropped Chelsea striker Drogba would love to return to old club Marseille

      Kui mingi solvumine oli, siis võis see tollase juhtkonna suunas olla, kes ta rahaks otsustas teha. Aga tollane president Christophe Bouchet on juba long gone nagu ka varalahkunud Robert Louis-Dreyfus.
      Marseille on üldiselt Louis-Dreyfusi perekonna valitsemisajal olnud ikkagi pigem müüv klubi, kui pakkumine on piisavalt kopsakas olnud, ja kui aastal 2004 ikkagi keegi sulle 24 miljoni £-ga platsi tuli, mis tollal oli ikka üüratu rahanumber, siis oli ilmselt klubil raske keelduda. Kusjuures see klubi müügirekord tehti üle alles sel suvel, kui Michy siis samuti Chelseasse 34 miljoni £ eest liikus.

      Jõudes tagasi nüüd minu esialgse pointini, et kui sa juba lahkumisest (2004) saati pidevalt oled lubanud fännidele ühel päeval naasta, ja sul on selleks mitu reaalset võimalust olnud, kuid oled ikkagi raha kasuks otsustanud, siis kaua ka need fännid enam jõuavad oodata. Vähemalt selline on minu arvamus. Paljud muidugi jätkuvalt on Drogbast sillas.

      Kommentaar


        Tahan koju!


        Lühidalt: Payet hakkas streikima ja ütles, et tema enam WHU eest väljakule ei jookse pärast seda, kui inglased keeldusid tema müügist ja lükkasid OM-i pakkumuse £20M + £2M boonuseid tagasi. Payet väidetavalt tahab naasta Prantsusmaale ja eelistatult Marseille`sse, kuna tema naine ja kaks last pole suutnud eluga Inglismaal harjuda. Marseille`s neile eelnevalt väga meeldis. Kindlasti on üheks põhjuseks ka West Hami selle hooaja kehvad tulemused ja suutmatus Payeti ümber korraliku ja võitvat meeskonda ehitada.
        Kirjutatakse, et OM on varsti uut pakkumist tegemas, mis pidi kuulduste kohaselt 30 miljoni £ kandis olema + boonused. Mees olevat nõus ka palgakärpega, et naasta. Näis, mis sest kogu jamast saab. Inglased on igal juhul raiunud, et nemad ei müü ja seda kinnitas ka meeskonna loots Slaven Bilic eilsel pressikonverentsil, kus Payeti keeldumine WHU eest platsile joosta ametlikult välja hõigati.

        Mina ise olen kahe vahel. Ühelt poolt vaadates, oleks arulage kohe kolmekümneseks saava jonnipunni eest selline summa magama panna, eriti arvestades, et ega ta ka poolteist aastat tagasi meite ridadest just kõige sõbralikumalt ei lahkunud. Teisalt puhtalt mehe kvaliteeti ja klassi arvestades, oleks patt sellist mängijat omade ridadesse mitte tahta. Ja kui aus olla, siis on väike soov ka West Hamile tagasi teha selle eest, mida nemad OM-ile 2015 suvi tegid, kui nad Payeti ja tema agendiga salaja kohtusid ja talle märgatavalt parema palgaga lepingut pakkusid ning lõpuks ka oma ridadesse meelitasid.

        Edit: L'Equipe ise kirjutab, et Payet tegelikult ei streigigi, vaid teda vaevas väike vigastus, mistõttu ta ei saanud trenne kaasa teha. Sellest hoolimata on Bilic ja klubi keelanud Payetil esindusmeeskonnaga treenimisest ja talle ka mingi rahalise trahvi kaela lükanud.

        Kommentaar


          hind on selline, nagu ta on ja mõnevõrra võib west hami ju mõista, kui teised müüvad hiina kordades suuremate summadega mehi, siis tahaks ju ise ka, eriti kuna poole aasta eest tundus olevat neil kohe-kohe laual maailma tippklubide kopsakas pakkumine Payet eest. Ma samuti vaatan seda asja kerge kahtlusega, eelnevas postituses mainitud põhjustega, aga kui oleks valida, kas osta Payet selle raha eest, eeldades et palgakärpega on mees nõus, või tuua väga kahtlases konditsioonis Drogba, siis valiks Payet varjandi pigem.

          Kommentaar


            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
            hind on selline, nagu ta on ja mõnevõrra võib west hami ju mõista, kui teised müüvad hiina kordades suuremate summadega mehi, siis tahaks ju ise ka, eriti kuna poole aasta eest tundus olevat neil kohe-kohe laual maailma tippklubide kopsakas pakkumine Payet eest. Ma samuti vaatan seda asja kerge kahtlusega, eelnevas postituses mainitud põhjustega, aga kui oleks valida, kas osta Payet selle raha eest, eeldades et palgakärpega on mees nõus, või tuua väga kahtlases konditsioonis Drogba, siis valiks Payet varjandi pigem.
            Payet ei vähendaks teie õhukest olekut tipuründes. Ühe Gomisi vigastuse kaugusel ja kohe puhub seal tuul..

            Kommentaar


              no ka drogba minu silmis seda ei vähendaks. ja kuna klubi on pidevalt mängijate mõistes muutusmiste tuultes, siis võiks minu arvates Gomis kõrvale tuua pigem noorema mehe, kes ka järgmised paar aastat oleks klubile kasulik, eriti kuna ka Gomis on ju laenulepinguga.

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                Payet ei vähendaks teie õhukest olekut tipuründes. Ühe Gomisi vigastuse kaugusel ja kohe puhub seal tuul..
                Tõsi, ründaja muret see ei lahendaks. Vasaku ääre mure aga küll. Nagu siin sai ka kirjutatud, kui Ntepiga seostama hakati, siis kui paremal on Thauvin väga hea olnud, siis vasak on siiski nõrgaks jäänud. Mängigu seal siis Sarr, Cabella, Njie või Alessandrini. Viimase puhul on muide MLS-i ja LA Galaxy jutud hoogu võtnud. Puhta ründaja teemal on paraku tõesti üsna vaikne olnud ja need Drogba jutud tekkisid ka puhtalt sellest, et mees ise avaldas soovi naasta. Klubi ise kuulduste kohaselt pole huvi üles näidanud.

                Üsna vaikne on olnud ka äärekaitsjate teemal. Samas on jutte olnud keskpoolikutest, kus tegelikult on valikut küll, ja näiteks Khaoui, kes vähemalt mulle on sümpaatse mulje jätnud, on Garcia ajal platsile saanud ikkagi üsna harva. Nagu ka teine noor Zinedine Machach. Keskpoolikutest on siis enim räägitud Sansonist, ja kui uskuda erinevaid allikaid, siis on tema eest tehtud ka juba uus pakkumine, ehk huvi tundub vägagi reaalne. Lopez-Anguissa-Sanson keskväljakolmik tundub paberil muidugi ikka väga vägev.

                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                hind on selline, nagu ta on ja mõnevõrra võib west hami ju mõista, kui teised müüvad hiina kordades suuremate summadega mehi, siis tahaks ju ise ka, eriti kuna poole aasta eest tundus olevat neil kohe-kohe laual maailma tippklubide kopsakas pakkumine Payet eest. Ma samuti vaatan seda asja kerge kahtlusega, eelnevas postituses mainitud põhjustega, aga kui oleks valida, kas osta Payet selle raha eest, eeldades et palgakärpega on mees nõus, või tuua väga kahtlases konditsioonis Drogba, siis valiks Payet varjandi pigem.
                Me pole Hiina ja Payet on kohe 30.

                Kommentaar


                  on 30 küll, aga Payet-l oleks seda kvaliteeti küll, et paariks-kolmeks aastaks tiim tema ümber ehitada.

                  Kommentaar


                    RMC kirjutab, et Sansoni endaga on nüüd kokkuleppele jõutud. Sama tuleb teha nüüd ka mehe praeguse klubi Montpellier`ga. 9 milli eest teda siiski kardetavasti ära ei tooda. Oleks viisakas kummi mitte venitada ja see €12m välja käia, mida Nicollin ja co küsivad, ning siis saab selle saagaga ka kiirelt ühele poole. Morgan poiss on väärt küll seda summat. Kuulduste kohaselt tahetakse Sansoni diil ära teha 22. jaanuariks, kui Lyonile külla sõidetakse, kuna Vainqueur on selleks kohtumiseks mängukeelu all.

                    Kommentaar


                      see oleks täpselt selline tehing, mida ma ootan: noor ja perspektiivikas mees, samas juba piisavalt kogemust, et anda panust ka nüüd ja praegu, hind, ka see 12m ei ole praegusel ajal mingi üüratu summa(jalgpalli kosmilistes mõõtmetes, muidugi) loodame siis, et diil peagi ära tehakse ja see viimaseks ei jää.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                        see oleks täpselt selline tehing, mida ma ootan: noor ja perspektiivikas mees, samas juba piisavalt kogemust, et anda panust ka nüüd ja praegu, hind, ka see 12m ei ole praegusel ajal mingi üüratu summa(jalgpalli kosmilistes mõõtmetes, muidugi) loodame siis, et diil peagi ära tehakse ja see viimaseks ei jää.
                        Just. Samad sõnad. Näiteks Sansonist viis aastat vanem nimekaim, kes sisuliselt sama positsiooni mängib, kui ta just pingil ei istunud, mida ta viimasel ajal ikkagi väga tihti tegi, vahetas eile poole suurema summa eest klubi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          RMC kirjutab, et Sansoni endaga on nüüd kokkuleppele jõutud. Sama tuleb teha nüüd ka mehe praeguse klubi Montpellier`ga. 9 milli eest teda siiski kardetavasti ära ei tooda. Oleks viisakas kummi mitte venitada ja see €12m välja käia, mida Nicollin ja co küsivad, ning siis saab selle saagaga ka kiirelt ühele poole. Morgan poiss on väärt küll seda summat. Kuulduste kohaselt tahetakse Sansoni diil ära teha 22. jaanuariks, kui Lyonile külla sõidetakse, kuna Vainqueur on selleks kohtumiseks mängukeelu all.
                          Watford on ka huvitatud temast ning suurema pakkumise korral võib ta premmi rahad hoopis valida.
                          Fino alla fine FORZA JUVE

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                            Watford on ka huvitatud temast ning suurema pakkumise korral võib ta premmi rahad hoopis valida.
                            Ta on juba 4 ja poole aastases lepingus Marseille`iga kokku leppinud. Watfordil võib ainult võimalus siis tekkida, kui OM ja Montpellier omavahel ei jõua kokkuleppele, aga ma olen üsna veendunud, et kokkuleppele lõpuks jõutakse.

                            Garcia tänasel Monaco mängu eelsel pressikonverentsil vihjas, et Diarra on lahkumas ning keeldus Payeti teemat arutamast, öeldes, et tema asi ei ole kommenteerida teise klubiga lepingut omava mängija tegemisi. Respekt. Rudi mains ka sellist kurba asja (tean, tobe sõna, aga ei oska midagi paremat kasutada), et Gomisi papa, tänu kellele Bafe üldse jalgpalli mängima hakkas, on kahjuks lahkunud meie seast. Sellest hoolimata Garcia kinnitas, et Gomis on pühapäeval valmis mängima.

                            Kommentaar


                              "Drogba ära ütle enam, et sa armastad OM-i. Sa teenid kuus poole rohkem kui meie kogu elu jooksul kokku. Lõpeta halamine ja mine tagasi Hiina!"


                              alg11 vs Monaco @ Velodrome:

                              Pele

                              Sakai - Fanni - Rolando - Rekik

                              Lopez - Vainqueur - Anguissa

                              Thauvin - Gomis (c) - Cabella

                              Bedimo ja Hubocan on jätkuvalt katki. Diarra meeskonnast vàljas ja N'Jie AFCON-il.

                              Kommentaar


                                OM-Monaco 1-4

                                Võiks nüüd Payeti sugused luksusostud ära unustada ja alustada selle satsi ehitamisega kaitsest. Kaks korda kahe kuu jooksul lasta Monacol endale 4 väravat lüüa - ei kannata kriitikat. Eriti kodus, kus seni enne tänast kogu hooaja jooksul vaid korra on omale lüüa oli lastud. Monaco on neis mõlemas omavahel peetud mängus meite kaitseliini valukohad välja toonud: aeglased, kohmetud ja Rolando ning Fanni puhul ka liiga vanad. Ja Rekik on kasutu keskkaitses. Rekik on kasutu äärekaitses. Rekik on lihtsalt kasutu.

                                Hea uudis on see, et Sansoniga peaks olema asjad nüüd enam vähem tehtud, kui uskuda BeIN sporti. Mehe klubiga on kuulduste kohaselt hinnas kokku lepitud (11m) ja homme kohtutakse, et asi lõpuni viia.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X