320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olympique de Marseille

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nüüd kus mitmete mängijate müügiga on saadud klubi finantseis enam vähem korda on omanik teatanud, et klubi müügiga enam kiiret pole
    Fino alla fine FORZA JUVE

    Kommentaar


      Algselt postitas Pogba Vaata postitust
      nüüd kus mitmete mängijate müügiga on saadud klubi finantseis enam vähem korda on omanik teatanud, et klubi müügiga enam kiiret pole
      Ma ei tea, mis uudist Sa tüpselt lugesid (võid juurde linkida), aga see oli vist selles kontekstis, et kuna on väidetavalt tekkinud 3-4 sellist klubi ostu huvilist, kes olevat usaldusväärsed, siis ei kiirustata esimese vastu võtmisel. Ehk must lesk tahtvat veel ka nii palju klubi müügi pealt teenida, kui võimalik (klubi müügist teenitav summa pole tema jaoks oluline my ass). Aga noh, mina isiklikult olen nii negatiivselt end häälestanud hetkel, ei usu ühtegi head uudist (klubi müük või vähemalt selle edenemine seda ju oleks) enne, kui .com-ist ametlik teade tuleb. Viimased kaks aastat on näidanud, et halvad uudised nagunii osutuvad tõeks. Seega N'Koudou, Dja Djedje, Alessandrini ja Diarra - aitähh, et klubi aitasite. Edu tulevikuks.

      2015-16 hooaja eelne "perepilt" 2016 juulil:

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Ma ei tea, mis uudist Sa tüpselt lugesid (võid juurde linkida), aga see oli vist selles kontekstis, et kuna on väidetavalt tekkinud 3-4 sellist klubi ostu huvilist, kes olevat usaldusväärsed, siis ei kiirustata esimese vastu võtmisel. Ehk must lesk tahtvat veel ka nii palju klubi müügi pealt teenida, kui võimalik (klubi müügist teenitav summa pole tema jaoks oluline my ass). Aga noh, mina isiklikult olen nii negatiivselt end häälestanud hetkel, ei usu ühtegi head uudist (klubi müük või vähemalt selle edenemine seda ju oleks) enne, kui .com-ist ametlik teade tuleb. Viimased kaks aastat on näidanud, et halvad uudised nagunii osutuvad tõeks. Seega N'Koudou, Dja Djedje, Alessandrini ja Diarra - aitähh, et klubi aitasite. Edu tulevikuks.

        2015-16 hooaja eelne "perepilt" 2016 juulil:
        ma lugesin sellist infot allolevast lingist

        http://www.sports.fr/football/ligue-...-tard-1559723/


        muideks kuhu Diarra on liikunud/liikumas, et ta on maha tõmmatud?
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          Algselt postitas Pogba Vaata postitust
          ma lugesin sellist infot allolevast lingist

          http://www.sports.fr/football/ligue-...-tard-1559723/


          muideks kuhu Diarra on liikunud/liikumas, et ta on maha tõmmatud?
          Põhimõtteliselt lühem variant refereeritud L'Equipe`ist ja La Provence`ist. Aga mõte sama, et müügis on, aga kiiret pole ja üritab sel viisil hinda üles kruvida ("sobivam" pakkumine - loe rahakaim). Nagu ta poleks juba piisavalt teinud, et klubi põhja lasta...

          Aga Diarra puhul midagi konkreetset veel pole, aga selle peale võid mürki võtta, et lahkub. Temaga ei arvesta enam ei fännid ega klubi (pole üheksi kontrollmängus kaasa teinud).

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Põhimõtteliselt lühem variant refereeritud L'Equipe`ist ja La Provence`ist. Aga mõte sama, et müügis on, aga kiiret pole ja üritab sel viisil hinda üles kruvida ("sobivam" pakkumine - loe rahakaim). Nagu ta poleks juba piisavalt teinud, et klubi põhja lasta....
            no seda imelikum, sest ma sain aru, et vene proua jaoks hind polnud kõige tähtsam, vaid et uuel omanikul oleksid head kavatsused klubiga, investeeriks jne
            Fino alla fine FORZA JUVE

            Kommentaar


              Proua räägib pidevalt jah, kuidas hind ei ole tema jaoks olulisim, vaid et saaks klubi korralikesse kätesse, aga tegelikult ju samal ajal pumbatakse koos piljardiässast kaaslasega hetkel klubist välja viimastki verd, suhtumine on pigem ikka see, et peale mind tulgu või veeuputus. mõnes mõttes on mõistetav ka, klubi ju kukkus prouale nii pool-kogemata sülle, polnud ta seda kunagi tahtnud ega soovinudki ilmselt, mingeid jalgpalli alaseid ambitsioone pole ta kunagi omanud ja eks igaüks tahaks oma ärist võtta maksimumi välja, sest just äri on seni see proua jaoks ka olnud. ent totakaks teebki asja see, kui rääkida suurest hoolest ja armastusest klubi vastu, aga teha samal ajal hoopis vastupidiselt asju. muidugi ega ta selle jutuga enam kedagi, kel silmad peas on ära vast ei lollita.

              Kommentaar


                Poleks ta raha peal väljas, siis oleks klubi juba müüdud, sest eilsete uudiste kohaselt on sobivaid huvilisi koguni mitu. Sobiva all pean siis seda silmas, et nad oleks valmis klubi uuesti üles ehitama ja klubisse ka raha panustama erinevalt praegusest mustast lesest.

                Kommentaar


                  No kuradi kurat. Nii ei kõlba. Kus on kohalike Varrohelmete silmad. Ühe klubi president läheb niimoodi õhtul hilja teise klubi mängijale "külla" ega lahku enne poolt ööd. Ptui ma ütlen!

                  Aga tõsisemal noodil - viimasel ajal on olnud spekulatsioone nii Clintoni laenamisest OM'i kui ka tema mängijaõiguste müümisest Marseille klubile. Spursi poolelt tundub suht debiilne situatsioon osta Ligue 1'st (Lyon'ist) ründaja, kes ei tundu just eriline world-beater, lasta tal pool hooaega pingil istuda, pool hooaega vigane olla, siis tagasi Ligue 1'te müüa ja tuua asemele veel vähem world-beater tüüp umbes sama raha eest...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    No kuradi kurat. Nii ei kõlba. Kus on kohalike Varrohelmete silmad. Ühe klubi president läheb niimoodi õhtul hilja teise klubi mängijale "külla" ega lahku enne poolt ööd. Ptui ma ütlen!

                    Aga tõsisemal noodil - viimasel ajal on olnud spekulatsioone nii Clintoni laenamisest OM'i kui ka tema mängijaõiguste müümisest Marseille klubile. Spursi poolelt tundub suht debiilne situatsioon osta Ligue 1'st (Lyon'ist) ründaja, kes ei tundu just eriline world-beater, lasta tal pool hooaega pingil istuda, pool hooaega vigane olla, siis tagasi Ligue 1'te müüa ja tuua asemele veel vähem world-beater tüüp umbes sama raha eest...
                    Lugesin ka seda uudist hommikul. Muigama ajas. Aga oleks ta käinud siis Harry ukse taga kriipimas, oleks asjal jumet, aga ta ju käis mingisugusel Clinton N'Jiel külas, keda nagunii eriti klubis näha ei taheta.

                    Ma tegelikult hindan N'Koudou`d kõrgemalt, kui N'Jie`d. Kindlasti mitmekülgsem mängumees. N'Jie trumbiks oli puhtalt kiirus (finisheering ka mingil määral), vähemalt Lyonis, aga N'Koudou suudab edukalt ka vastaseid ette võtta ja neist mööda mängida + tsenderdada/lüüa. N'Jie mängis Lyonis rohkem teise ründaja rollis Lacazette`i kõrval. N'Koudou oli OM-is ikkagi puhas äärepoolik (ääreründaja - oleneb, kuidas vaadata).

                    Muuga nõus. Ei sümpatiseeri PL-i klubide kannatamatus. N'Jie'd ootaks aga hea meelega tagasi Prantsusmaale. Ehk õnnestub ta õigele rajale suunata. Nagu ka Veretout näiteks.

                    Kommentaar


                      Keegi üldse Clintonit Marseille'is näinud on? Sest täna sõi koos teistega Inglismaal lõunat.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Keegi üldse Clintonit Marseille'is näinud on? Sest täna sõi koos teistega Inglismaal lõunat.
                        Ta polegi Marseille's. Labrune käis Londonis teda veenmas:
                        ... but then came a special guest ringing the door bell at N’Jie’s home in London on Monday night… it was Marseille President Vincent Labrune, according to L’Équipe

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Vara veel! Selleks oleks vist vaja ka musta lese lahkumist. Aga neile, kes pihta ei saanud, siis klubi president Vincente Labrune, kes on üks kahest peasüüdlasest klubi kiires allakäigus, ütles täna intervjuus La Provence`ile, et on klubist siis 21. juulil lahkumas. Ennem ei usu, kui ametlikuks tehakse.
                          21. juulist on sujuvalt 25. juuli, aga vähemalt nüüd klubi ise on asjakohase avalduse teinud. Ohjad võtab üle keegi Giovanni Ciccolunghi. Ärge küsige, kes see on. Olevat mingi Adidase osakonna ülemus kuskil Venemaal olnud. Kas ta ka midagi jalgpallist jagab? *shrugs*

                          Aga vähamalt asjad edenevad juhtkonna teemal. Eks aeg näitab, kas ka positiivses suunas.

                          Edit: Labrune olevatki N'Jie ära rääkinud, kui L'Equipe`i uskuda. Laen pluss väljaostuklausel 7m €-t. Tänud sellegi eest, kui tõeks osutub.

                          Kommentaar


                            no ma arvan, ta jõuab veel siin paari päevaga mõne mehe maha parseldada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                              no ma arvan, ta jõuab veel siin paari päevaga mõne mehe maha parseldada.
                              N'Koudou on kindlasti läinud (oli täna Londonis medicali läbinud). Dja Djedje ka ilmselt. Diarra müük jääb suure tõenäosusega uue presidendi teha. Minul on vaid üks soov jäänud mängijate maha parseldamise teemal - et Alessandrini jääks. Ülejäänuga olen juba kurvalt leppinud. Alessandrini on kunagine klubi enda kasvandik, kes on ringiga tagasi jõudnud, ja kel kohe kindkasti on OM-is nö unfinished business`it. Vigastused on teda Marseille`s tagasi hoidnud, aga minul isiklikult usku temasse on. Võib vabalt nn "uus" Valbuena olla. Algul saab palju kriitikat ja puid alla nii fännide kui treenerite poolt (minu arvates ebaõuglaselt), aga rügab pea maas ja teeb omas asja, ning küll peagi kriitikutele vastab heade esitustega platsil. Kapteni materjal. Täna lõi muide sõpakas Ajaxi vastu värava, mis lõppes 2-2 viigiga. Hosogai sai ka jala valgeks penaltipunktilt.

                              Kommentaar


                                Uusi nimesi, keda klubiga paari pannakse, tuleb nagu seeni peale vihma:

                                - Stephane Sessegnon (32-aastane vabaagent)- no comment...

                                - Zinedine Machach - äsja 20-aastaseks saanud keskpoolkaitsja, kes eelmine hooaeg Toulouse`i eest pead tõstis. On ka Marseille`i akadeemiast läbi käinud enne, kui ta Toulouse`i akadeemiaga liitus. Suhtumine pidi küsitav olema, mistõttu Toulouse`i peatreener Pascal Dupraz temaga väga arvestada ei soovi. Labrune tahab teda koguni tasuta permanentselt tuua (mingite edasimüügi klauslitega), kuigi tal on kehtiv leping oma praeguse koduklubiga. Puhtalt eesnime pärast juba võtaks.

                                - Javier Manquillo - tagasi laenule. Atletico lootsi Simeone plaanidesse ei kipu noor hispaanlane järgmist hooaega silmas pidades taas kuuluvat. Manquillo ise soovivat ka naasta OM-i, aga kõik ei pruugi tema soovidest nõustuda. Kahe käega võtaks vastu. Eriti kuna Dja Djedje on lahkumas.

                                - Lucho Gonzalez - Just, just, see sama Lucho Gonzalez, kes 2010. aastal Marseille`ga Prantsusmaa meistriks tuli. Nüüd on aga mees 35-aastane vanameister, kes pallib kodumaal River Plate`is, kust ta küll kuulduste kohaselt vajadusel vabaks saaks. Mees oli ise oma teeneid klubile pakkunud. Ühelt poolt - fännide seas ülimalt armastatud ja alati tagasi oodatud mees. Teisalt -ikkagi 35-aastane, kel karjäär kohe-kohe läbi. Aga arvestades, et enamus "kogenumad" maha on parseldatud, siis selline vanameister noori nolke koolitamas? Why not? Tuleviku treeneri materjal.

                                - Aaron Leya Iseka - Who? Michy Batshuayi 18-aastane vennaraas, kes pallib Anderlechti ridades! Positsioon sama, mis Michyl ehk puhas ründaja. Olla olnud UEFA noorteliigas tõeline hitt ja isegi Michy ise oli hommikul twitteris sellest kuulujutust sillas, kiites takka, et vend olla temast isegi parem finisheerija.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X