320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul ka olnud probleeme, jääb laadima, aga siis vajutan suvalistele kohtadele ekraanil ja l
    petab laadimise ära ja saan sisse.

    Kommentaar


      @telekavaataja juhtisin ka sellele juba tähelepanu mingi hetk, pole väga vahet ka kas android või iphone, sama jama ikka - jääbki laadima leht

      Kommentaar


        Algselt postitas PETSPETSPETS Vaata postitust
        @telekavaataja juhtisin ka sellele juba tähelepanu mingi hetk, pole väga vahet ka kas android või iphone, sama jama ikka - jääbki laadima leht
        No ma üritasin kontoris seda teemat üles võtta, aga kõikidel mu kolleegidel läks ilusti tööle.

        Mina kirjutaks probleemist ikkagi klienditeenindusse ja kui neid kirju on juba 2-3, siis nad teavad, et midagi on sitasti. Igaks juhuks mainige oma mudel või midagi. Ma olen IT-probleemidest väga kaugel.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Mitu aastat on öeldud neile, et leht ei hooma ära kustiganes laadida. Sestap keegi enam betsafe ei kasutagi, et see üks külaputka ole refereerides Petsi.

          Kommentaar


            Algselt postitas enrito Vaata postitust
            Mitu aastat on öeldud neile, et leht ei hooma ära kustiganes laadida. Sestap keegi enam betsafe ei kasutagi, et see üks külaputka ole refereerides Petsi.
            Probleem on pigem selles, et see on liiga rahvusvaheline ja bürokraatlik.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Nüüdseks siis leht täitsa maas, loodetavasti aastalõputurniiriks tagasi üleval..

              Kommentaar


                Algselt postitas Muhamed Vaata postitust
                Nüüdseks siis leht täitsa maas, loodetavasti aastalõputurniiriks tagasi üleval..
                Suht pedevärk jah.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Mul täna terve päev, sh hommik olnud mobiilis leht ok. Samsung S7.

                  Kommentaar


                    Kas teil on Betsafes ka pakkumistega nii, et kuigi lubatud panus on 3€ siis, laseb panuse teha ainult kuni 1.5€ või siis saata panus ülevaatamiseks? Konto mul limiteeritud muidu ei ole. Saadan ülevaatamisele ja tuleb email:

                    Sinu Panuse taotlus (Estonia will score against Greece (max bet 3€)) on käideldud Betsafe poolt alljärgnevalt.
                    Kogu vastuvõetud lisasumma: 0 EUR
                    Tagasilükatud summa : 3.00 EUR

                    Kellele neid pakkumisi seal korraldatakse, mingitele valitud klientidele ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas xerikx Vaata postitust
                      Kas teil on Betsafes ka pakkumistega nii, et kuigi lubatud panus on 3€ siis, laseb panuse teha ainult kuni 1.5€ või siis saata panus ülevaatamiseks? Konto mul limiteeritud muidu ei ole. Saadan ülevaatamisele ja tuleb email:

                      Sinu Panuse taotlus (Estonia will score against Greece (max bet 3€)) on käideldud Betsafe poolt alljärgnevalt.
                      Kogu vastuvõetud lisasumma: 0 EUR
                      Tagasilükatud summa : 3.00 EUR

                      Kellele neid pakkumisi seal korraldatakse, mingitele valitud klientidele ?
                      Ma arvan, et kuna Danskes enam ei saa, siis telekevaataja võttis asja üle ja nüüd liigub läbi Betsafe.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas xerikx Vaata postitust
                        Kas teil on Betsafes ka pakkumistega nii, et kuigi lubatud panus on 3€ siis, laseb panuse teha ainult kuni 1.5€ või siis saata panus ülevaatamiseks? Konto mul limiteeritud muidu ei ole. Saadan ülevaatamisele ja tuleb email:

                        Sinu Panuse taotlus (Estonia will score against Greece (max bet 3€)) on käideldud Betsafe poolt alljärgnevalt.
                        Kogu vastuvõetud lisasumma: 0 EUR
                        Tagasilükatud summa : 3.00 EUR

                        Kellele neid pakkumisi seal korraldatakse, mingitele valitud klientidele ?
                        Esiteks, kui sa 3 eur panustada ei saa, siis kohe kindlasti on su limiite lõigatud.
                        Teiseks, kui manual requesti selle saadad, siis peaksid ikka saama. Kindlasti sa saaksid, kui mina või keegi mu balti kolleeg oleks online. Reaalsuses vastutab selle eesti tihtipeale keegi tüüp Maltal, kellel ei ole aega ja mõnikord ka taipu asjasse süveneda. Kahjuks.

                        Muide, igasugused pakkumised on parim koht teada saamiseks, kas te olete limiteeritud ja mis ulatuses.

                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Ma arvan, et kuna Danskes enam ei saa, siis telekevaataja võttis asja üle ja nüüd liigub läbi Betsafe.
                        Selleks on ammu juba SBT.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Esiteks, kui sa 3 eur panustada ei saa, siis kohe kindlasti on su limiite lõigatud.
                          Teiseks, kui manual requesti selle saadad, siis peaksid ikka saama. Kindlasti sa saaksid, kui mina või keegi mu balti kolleeg oleks online. Reaalsuses vastutab selle eesti tihtipeale keegi tüüp Maltal, kellel ei ole aega ja mõnikord ka taipu asjasse süveneda. Kahjuks.

                          Muide, igasugused pakkumised on parim koht teada saamiseks, kas te olete limiteeritud ja mis ulatuses.



                          Selleks on ammu juba SBT.
                          Okei huvitav. Tavapärase panustamisega ei ole kordagi limiidi probleemi veel tekkinud (piletid 5-20€). Aga vot kampaania all ei lase 3€ panust teha. Kas ulatust mõõdetakse mingi % järgi? Et kui 1.50 lubab siis minu konto puhul on mingi 50% liinide maximumist?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas xerikx Vaata postitust
                            Okei huvitav. Tavapärase panustamisega ei ole kordagi limiidi probleemi veel tekkinud (piletid 5-20€). Aga vot kampaania all ei lase 3€ panust teha. Kas ulatust mõõdetakse mingi % järgi? Et kui 1.50 lubab siis minu konto puhul on mingi 50% liinide maximumist?
                            Sa oled õigel teel.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Avastasin, et Betsafe'i pakkumistele, kus on määratud ka max-bet, oli võimalus panna kahekordne panus (kui oli nt kirjas, et max-bet 3€, lasi tegelikult panna 6€). Kui oli võit, oli see kahekordne võit ka välja makstud. Mõni aeg tagasi hakati neid panuseid tühistama, kus olin pannud kahekordse summa, ja pärast seda muidugi sellele samale panusele õige max-betiga uuesti panustada ei saanud.

                              Kommentaar





                                betsafe programm tennises täitsa katkine ikka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X