320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas norsk Vaata postitust
    Pole mõnda aega Trios käinud ja nüüd sisse logides leidsin eest kõige ebamugavama panustamiskeskkonna, mida ma eales näinud olen. Kas vana look'i tagasi ei saa kuidagi?
    +1
    Iga klikk on igavik, kohutav.

    Kommentaar


      Tere. Tulen panustamise alamfoorumisse oma offtopicuga jaurama. Sain ka triolt kommunikatsiooni täna.

      Kuna mai lõpus tuli meilboxi kiri, et viska kümps pokkerisse, saad 10k turna ticketi, siis mõtlesin, et waidafaknot. Paar päeva microgrindi tootis apparently mingi loyalty leveli lahti mängimise (baby shark lol) ja täna sisse logides lubas mingi pop up klikkamisel lähemat infi selle staatusega kaasas käivate privileegide kohta. Klikk. Selgus, et minu kasutada on 20 eurine reload boonus. See tuleb lahti mängida kahekümne 1-eurose jupina. Eurine jupp aga avaneb siis, kui olen 5 euri reiki maksnud.

      Kuna ma ei ole boonukahoor ega mingi tõsine mängija, siis ma ei tea, vb see on standard laks, aga kõlas nii vahvalt, et plönni meile sott, anname 20 tagasi, is great deal for you homes.

      (e: ses suhtes, et jah, 20 on parem kui 0, kui nagunii reiki maksta onju, aga essentially ikkagi pointless bs, sest selle sita pärast reloadima ikka ei hakka ju)
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Plaan ongi võimalikult palju inimesi lohku tõmmata. Eeldan, et enamus inimesi reegleid läbi lugeda ei viitsi. Kõige brutalim koht on online kasiinod, kus rollover on pea 30x.

        Kommentaar


          A muide triobet maksab nkn iga nädal 30% reikki tagasi, kui oled üle 30€ seda maksnud.
          Poolteist aastat tagasi oli nii vähemalt.

          Kommentaar


            kõik kiirelt livebetis Portugal-Rootsi 0:0 viigile!

            Kommentaar


              Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
              +1
              Iga klikk on igavik, kohutav.
              Täiesti kannis, asi on ju totaalselt Elvasse kukkunud. "Iga klikk on igavik" on vist kõige leebemalt üldse öeldud, sest enne saab mäng läbi, kui ma lõpuks suudan panuse ära panna.
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                Sellise põneva kirja sain täna Triobetilt. Ongi reaalne info või mingi skäm? Mis ime määrus see saab olla? Riik meelitab hasartmängudega tegelema? Või kust mujalt veel valdkonna määruseid tulla saab?

                "Sinu viimasest külastusest on tükk aega möödas. Kuna me pole sind 11 kuud näinud, tahtsime meelde tuletada, et sinu kontol on endiselt kasutamata 0.22 EUR. Kooskõlas valdkonnas kehtivate määrustega võetakse sinu kontolt pärast 12 kuud kestnud mitteaktiivsust iga kuu maha 5 EUR."
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Usun, et nimetavad enda reeglite mingit punkti määruseks. Sellise määruse olemasolus julgen enam kui kahelda.

                  Kommentaar


                    Kas teil läksid trio rahad automaatselt betsafe kontole üle ja kasutajanimi ja parool jäid samaks?
                    Ma pole ammu kasutanud neid aga mingi papp vist mul oli seal kontol. Betsafe sisse ei saanud aga võimalik, et ajansin parooli sassi.
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                      Kas teil läksid trio rahad automaatselt betsafe kontole üle ja kasutajanimi ja parool jäid samaks?
                      Ma pole ammu kasutanud neid aga mingi papp vist mul oli seal kontol. Betsafe sisse ei saanud aga võimalik, et ajansin parooli sassi.
                      Konto seis samaks ja sama parooliga
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        betsafe kodulehel ei saa rahulikult panustada, mingi krdi mini kasiino popup tuleb lehe paremale poolele häälega peale ja selle kinni panemiseks peab rohkem tegema kui x vajutama

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          betsafe kodulehel ei saa rahulikult panustada, mingi krdi mini kasiino popup tuleb lehe paremale poolele häälega peale ja selle kinni panemiseks peab rohkem tegema kui x vajutama
                          Täiesti jabur tõesti. Edastasin info edasi. Vaatab, kas keegi võtab midagi ette. Probleem on nagu aru saan LIVE-bettinguga.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Täiesti jabur tõesti. Edastasin info edasi. Vaatab, kas keegi võtab midagi ette. Probleem on nagu aru saan LIVE-bettinguga.
                            Edasta Triobetile info ja, et lõpetagu oma ajupesu ja inimeste suunamine alateadlikult oma raha totaalses õnnemängus ära andma (iroonia). Tegelikult on see viimasel ajal tekkinud ja just Live beti ajal, et mingi ingliskeelne kena häälega näitsik hakkab arutama ruletti üle.

                            Kommentaar


                              Ei ole küll kindel, et õigesse teemasse kirjutan, kuid kas kellelgi teisel ka mobiilse betsafe saidiga kõvasti probleeme? Mobiilist sisselogides sait jääbki laadima ja mitte kuidagi ei õnnestu siseneda, arvutist on ok.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Muhamed Vaata postitust
                                Ei ole küll kindel, et õigesse teemasse kirjutan, kuid kas kellelgi teisel ka mobiilse betsafe saidiga kõvasti probleeme? Mobiilist sisselogides sait jääbki laadima ja mitte kuidagi ei õnnestu siseneda, arvutist on ok.
                                Mul on ka enda moblaga. Pole kordagi ise mobiilsesse Betsafe lehte enda mobiiliga saanud. Naise moblaga jumala ok.

                                Ei tea, mis telefon sul on, aga mul vajab vahetamist küll.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X