320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

kohtunikud Hispaanias

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Nii nagu ma kuulnud olen,siis mõlemad punased olid teenitud...milles probleem?või üllatas ta negatiivselt sellepärast, et ta valencia kaitsele punast ei andnud käe eest?

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Cule Vaata postitust
      Nii nagu ma kuulnud olen,siis mõlemad punased olid teenitud...milles probleem?või üllatas ta negatiivselt sellepärast, et ta valencia kaitsele punast ei andnud käe eest?
      Vat sinu kuulmisest ei piisa. Vaata ja siis räägi. No varbale astumise eest palli pärast võitluses punast vast nagu eriti ei annaks. Rafa viga oli küll jah suht punane, aga ma võin kindlalt väita, et mõni kohtunik oleks tolles olukorras võinud ka kollase anda, sest mees läks ikkagi pallile, aga esimese punase üle pole mõtet eriti vaielda.

      Ka käe eest ei oleks pidanud punast tulema, kuid mõni oleks seda kindlasti teinud. Aga see härra on juba üldiselt lihtsalt nii vastu Realile, et ta ei tohiks lihtsalt Reali mänge vilistada. Kohtunik peaks olema ikkagi erapooletu.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        #33
        No ma kuulsin seda Reali oma fännide käest niiet seal peab mingi tõepõhi all olema ikka

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Cule Vaata postitust
          No ma kuulsin seda Reali oma fännide käest niiet seal peab mingi tõepõhi all olema ikka
          Esimene punane: jah. Teine: ei.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            #35
            kohtunikuamet on Hispaanias ikka päris ohtlik-ninaluu pooleks ja 2 hammast samuti
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              kohtunikuamet on Hispaanias ikka päris ohtlik-ninaluu pooleks ja 2 hammast samuti
              Ehk tõlgid, mis juhtus :P

              Kommentaar


                #37
                Mnjaa, Inglismaa mängul vilkusid ka eile bännerid kohtunike teemal.

                No Referees, No Game, 7000 referees quit last season! Respect
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                  Ehk tõlgid, mis juhtus :P
                  jutt käib kohalikust regionaalliiga mängust. kohtunik jõudis esimese pooltunniga ühele mängijale 2 kollast näidata ja mängija virutas talle näkku vastuseks. klubi on teatanud, et lõi mängija klubist minema
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    #39
                    Kuul pähe!!!!
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      #40
                      Reali - Osasuna vahel toimunu on lähemalt siin välja toodud : http://www.youtube.com/watch?v=-rXJS2AEios
                      Algselt postitas JT8055
                      Olge aktiivsemad!

                      Kommentaar


                        #41
                        Eks see vähe kahtlane keiss ole jah, aga mina ei saa üle ega ümber ka sellest härrast, kelle kohta Blue Rock ka veidike statistikat avaldas:
                        Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                        Rääkides kohtunikkudest, kollased ja punased kaardid on sügishooajal jälle lehvinud endises vaimus. Kõige agaramalt on käinud Iturralde Gonzálezi ja González Vázquezi käed, kes mõlemad on kergitanud täpselt 7 hoiatust ühe mängu kohta.

                        Sügisringis vilistati kokku 47 penalti, millest 27 kodu- ja 20 külalistmeeskonna kasuks. Kõige rohkem penalte on andnud I.González, Medina Cantalejo ja Rodríguez Santiago, kes kõik on palli viiel korral 11 meetrini viinud.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          #42
                          See Gonzales on see kõige vähem pussy neist?

                          Kommentaar


                            #43
                            no tundub vist et Hispaanias siis suluseisudega ei mängita enam
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              #44
                              Sportingu ja Reali mängu üks äärekas oli päris tola. Esimesel poolajal tõstis lipu päris mitme olematu suluseisu puhul, võttes sellega Sportingult mitu head rünnakut ära, samas teisel poolajal anti Raulile väravaolukorras suluseis, kuigi kaitsja oli Raulist äkki mingi meeter(?) enda värava pool.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                                Sportingu ja Reali mängu üks äärekas oli päris tola. Esimesel poolajal tõstis lipu päris mitme olematu suluseisu puhul, võttes sellega Sportingult mitu head rünnakut ära, samas teisel poolajal anti Raulile väravaolukorras suluseis, kuigi kaitsja oli Raulist äkki mingi meeter(?) enda värava pool.
                                Rauli "värava" olukorras polnud vile põhjuseks mitte suluseis, vaid Kaka käega mäng enne seda.
                                the absence of evidence is not the evidence of absence

                                Kommentaar

                                Working...
                                X