Lehekülg 101, kokku 102 EsimeneEsimene ... 5191979899100101102 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 001 kuni 2 020, kokku 2023
    terrible cunt Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Ma küll panin ammu ignoori, aga ei saa kuidagi mööda sellest saveri spämmist, mida vähemalt inglise alateema on juba liialt täis. Ja siis paistab paras paukumine ülejäänd aja käivat. Et tegelt ka, pool foorumist tüdinend. Duu samfing. Kasvõi puhkus transferiakna lõpuni.

i wanna be forever jank Kasutaja JanK avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2005

Algupärane

Et kas panna Saver puhkama või ei? viimati lubas mees Linnupojal pea otsast hammustada. ja priva peaks tal ka nüüd umbes olema - kõik, kellel talle miskit öelda, pidavat priva saatma ja siis saab kohtumise orgunnida.
    Tsitaat Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    aga ma kiikusin samal ajal mingi kuradi kiiklambaga ja käisin sellili koguaeg, et mul polnud aega süveneda

Eesti koondislane Kasutaja Redman avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2012

Algupärane

Lõpetage palun see jama ära ennem kui normaalsetel inimestel sellest kõigest siin villand saab.

Eesti koondislane Kasutaja wordprez avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Et ''meile ei meeldi, mis ta ütleb, seega keelake tal ütlemine ära'' vä?

Ma ei usu, et see hea idee on.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

komeet Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    Et ''meile ei meeldi, mis ta ütleb, seega keelake tal ütlemine ära'' vä?

Ma ei usu, et see hea idee on.
    noh mind näiteks isiklikult ei häiri niivõrd see lingiuputus igas teemas, vaid pigem "tra mida sa mölised tulen taon nahad kinni vä" hoiak, mis umbestäpselt igal kolmandal korral kellegi teravamale ütlemisele järgneb.

nõus, et alati ei öelda ka kõige viisakamalt, kuid alguses siiski prooviti leebelt mõista anda, mismoodi siin majas üldiselt kombeks on. kui aga selle peale tuleb pea eranditult tekst stiilis "sina ei ütle mida ma postitan", siis paratamatult tõmbab ka kõige leebematel lõpuks kulmu kortsu. tagatipuks ollakse oma jutu järgi juba täitsa täismehe vanuses, kus miskine enesekontroll võiks siiski olla ajapikku tekkind ja ühes sellega võime igasugu pesastkukkunute provokatsioonidele mitte alluda.

lühidalt - mees kaevas endale ise augu ja välja ei taha ronida, kuigi redelit on serva pealt viisakalt pakutud päris mitu korda. pole siis suur ime, et lõpuks tuleb kellelgi mõte muld peale ajada.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

Eesti koondislane Kasutaja wordprez avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vincent Vaata postitust
    noh mind näiteks isiklikult ei häiri niivõrd see lingiuputus igas teemas, vaid pigem "tra mida sa mölised tulen taon nahad kinni vä" hoiak, mis umbestäpselt igal kolmandal korral kellegi teravamale ütlemisele järgneb.

nõus, et alati ei öelda ka kõige viisakamalt, kuid alguses siiski prooviti leebelt mõista anda, mismoodi siin majas üldiselt kombeks on. kui aga selle peale tuleb pea eranditult tekst stiilis "sina ei ütle mida ma postitan", siis paratamatult tõmbab ka kõige leebematel lõpuks kulmu kortsu. tagatipuks ollakse oma jutu järgi juba täitsa täismehe vanuses, kus miskine enesekontroll võiks siiski olla ajapikku tekkind ja ühes sellega võime igasugu pesastkukkunute provokatsioonidele mitte alluda.

lühidalt - mees kaevas endale ise augu ja välja ei taha ronida, kuigi redelit on serva pealt viisakalt pakutud päris mitu korda. pole siis suur ime, et lõpuks tuleb kellelgi mõte muld peale ajada.
    Mõistan ja olen nõus, aga ma arvan, et kuniks sellel majal on lukustamata uksed ja siia pääseb igaüks, kes paar linki alla mõistab klikata ja oma nime üles kirjutada, siis tuleb leppida sellega, et vahel satub siia natuke äärmuslikumas staadiumis pruunilaigulisi päästjaid*. Ja vanemad, samuti suuresti täismehe vanuses olijad võiksid suuta sellega toime tulla (leheküljetäis ignoreeritud dialoogi pole väga keeruline edasi scrollida )

Kui kuskil siin on kirjas mingid reeglid, mida kõnealune härra on rikkunud, siis antagu minna, aga popular vote'i põhjal kellegi postitamisõigust piirama ei tahaks, et hakataks. See piiritõmbamine lubatu ja lubamatu vahel võib keeruliseks osutuda. Lihtsam on meheks kasvada ja ära händlida.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Mõistan ja olen nõus, aga ma arvan, et kuniks sellel majal on lukustamata uksed ja siia pääseb igaüks, kes paar linki alla mõistab klikata ja oma nime üles kirjutada, siis tuleb leppida sellega, et vahel satub siia natuke äärmuslikumas staadiumis pruunilaigulisi päästjaid*. Ja vanemad, samuti suuresti täismehe vanuses olijad võiksid suuta sellega toime tulla (leheküljetäis ignoreeritud dialoogi pole väga keeruline edasi scrollida )

Kui kuskil siin on kirjas mingid reeglid, mida kõnealune härra on rikkunud, siis antagu minna, aga popular vote'i põhjal kellegi postitamisõigust piirama ei tahaks, et hakataks. See piiritõmbamine lubatu ja lubamatu vahel võib keeruliseks osutuda. Lihtsam on meheks kasvada ja ära händlida.
    Sav3r varika omanik confirmed.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

(leheküljetäis ignoreeritud dialoogi pole väga keeruline edasi scrollida )
    Aga paratamatult näed sa seda joga läbi teiste, kes tsiteerivad ja ei suuda tähele panemata jätta. Ehksiis müra duubeldub, tripeldub, läbi normaalsemate postitajate. Et nii lihtne pole, et skrollid üle paari varjatud lingi, eriti kui asjamehed on nii tegusad siin akna-hooajal.
    Ning nagu ütles vincent, suur osa on koolipoisilikud vit*u saatmise ja kaussi sõitmise reaktsioonid - nii saverilt kui linnupojalt. Kujuta nüüd ette, kui nimet kasutajaid siin poleks, oleks ju vähe rahulikum ja kvaliteetsem üleüldine pilt? Ehk et sõnavabadus on kõik väga tore ja nii, aga kui lauslollus hakkab kuskilt nurgast lokkama, võib ikka vahel kaane peale panna ka, eks. Kõigile parem, kaasa-arvatud närvilistele postitajatele endile.

smiley face
    septembris JOON

YNWA Kasutaja Saver avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Sav3r varika omanik confirmed.
    Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Üldiselt mina ei haugu, kui põhjust ei anta.
    Tsitaat Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Nõmedus on veel hullem kui rumalus ja kui sa võtad omale õiguse inimesi lihtsalt perse saata, siis vastatakse sellele samaga ja lõpuks on kogu teema sellist jama täis.
    Lihtne ja loogiline.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Saver Vaata postitust
    Lihtne ja loogiline.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    Aga paratamatult näed sa seda joga läbi teiste, kes tsiteerivad ja ei suuda tähele panemata jätta. Ehksiis müra duubeldub, tripeldub, läbi normaalsemate postitajate. Et nii lihtne pole, et skrollid üle paari varjatud lingi, eriti kui asjamehed on nii tegusad siin akna-hooajal.
    Ning nagu ütles vincent, suur osa on koolipoisilikud vit*u saatmise ja kaussi sõitmise reaktsioonid - nii saverilt kui linnupojalt. Kujuta nüüd ette, kui nimet kasutajaid siin poleks, oleks ju vähe rahulikum ja kvaliteetsem üleüldine pilt? Ehk et sõnavabadus on kõik väga tore ja nii, aga kui lauslollus hakkab kuskilt nurgast lokkama, võib ikka vahel kaane peale panna ka, eks. Kõigile parem, kaasa-arvatud närvilistele postitajatele endile.

smiley face
    Olen saatnud counti vi**u ja minu isiklik arvamus on, et saver on debiilik. Palun väga vabandust kui minu 3-10 postitust siin mitme aasta jooksul on su õrnale hingele liiga teinud.

Palun ka vabandust nende postituste eest kus minu arvamus pole sinu omaga ühtinud, sest teisitimõtlemine on patt.
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Navas Vaata postitust
    kuradima hea meel ikka et see Mayweather sellele iiri nolgile ikka ära tegi.
    Tsitaat Algselt postitas Saver Vaata postitust
    Mees mine õige vittu! Tra kui sa midagi ei tea, siis pea oma suu kinni!
    ehk täiesti tühja koha pealt.

siiras mure, et äkki aitaks ikkagi väike tuusik sanatooriumisse, enne kui inimesel veen peas lõhkeb?

Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vincent Vaata postitust
    ehk täiesti tühja koha pealt.

siiras mure, et äkki aitaks ikkagi väike tuusik sanatooriumisse, enne kui inimesel veen peas lõhkeb?
    pluss + misiganes arv, mõttetu rüüstamine
    septembris JOON

Asjahuviline Kasutaja Delfino avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2008

Algupärane

Kergem oleks ignore panna, kui käia kord kuus teisele mehele bani nurumas.

Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Delfino Vaata postitust
    ma ei tea, kuidas teised, aga ma loen päris sageli foorumit ka sisse logimata, sel juhul pole ignore'ist väga tolku. ja mis täpsemalt peaks andma ühele kodanikule õiguse valimatute roppustega teemasid reostada?

Asjahuviline Kasutaja Reintz avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tegelikult ei ole ju keeruline see nupuvajutus ära teha ja Saver kohvreid pakkima saata või mis siis lõpuks see kuritegu peab olema, et ban saada?
    Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

Liitus foorumiga
    Sep 2005

Algupärane

Sanatooriumi kuu aega.
    aga ma kiikusin samal ajal mingi kuradi kiiklambaga ja käisin sellili koguaeg, et mul polnud aega süveneda

Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Delfino Vaata postitust
    Nagu ennist siin maininud, ammu ignooris, aga iga teine post on selle varjatud asi ja iga kolmas post on keegi kes seda tsiteerib.
    septembris JOON

Eesti koondislane Kasutaja Redman avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2012

Algupärane

Saver vahetult ennem akna sulgumist kergele puhkusele saata oleks liiga epic.
    Auf gehts Liverpool! Allez Allez!

Liitus foorumiga
    Sep 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Redman Vaata postitust
    Saver vahetult ennem akna sulgumist kergele puhkusele saata oleks liiga epic.

Tsitaat Algselt postitas JanK Vaata postitust
    Sanatooriumi kuu aega.

puhkus mehhikos.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud