320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Korduvate teemaväliste isiklike solvanguet eest nõuan kasutajale marcello kas hoiatust või siis bänni. See ajuvabadus peab lõppema!

    Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Lihtne! Lisage see kahe isa poolt üles kasvatatud kummutipederast, kes on pärast kiunuvat veskinaist foorumi kõige suurem eit, ignoorlisti ja foorum saab kohe puhtamaks



    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Jep, pange bänn ainult mulle, las count paneb foorumlaste emadele diagnoose edasi!

      Enda ära tundmise eest ja selle tunnistamise eest muidugi propsi, äkki saad otsustajatelt mingi auhinnagi
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Algselt postitas marcello Vaata postitust
        Jep, pange bänn ainult mulle, las count paneb foorumlaste emadele diagnoose edasi!

        Enda ära tundmise eest ja selle tunnistamise eest muidugi propsi, äkki saad otsustajatelt mingi auhinnagi
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          Korduvate teemaväliste isiklike solvangute eest nõuan kasutajale marcello kas hoiatust või siis bänni. See ajuvabadus peab lõppema!
          Kulla count, enne kui sa kellelegi bänne tuled nuruma, võiksid pisut peeglisse vaadata.
          Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
          Kas Marina Kaljurand...
          ...abistas mõnda välisriiki, välisriigi organisatsiooni, välismaalast või välisriigi ülesandel tegutsevat isikut, kes tegutses vägivallata Eesti Vabariigi iseseisvuse ja sõltumatuse vastu?
          ...kogus riigisaladust või salastatud välisteavet eesmärgiga edastada see välisriigile, välisriigi organisatsioonile, välismaalasele või välisriigi ülesandel tegutsevale isikule?
          ...kogus riigisaladust või salastatud välisteavet ja edastas seda välisriigile, välisriigi organisatsioonile, välismaalasele või välisriigi ülesandel tegutsevale isikule?
          ja sinu mitte just liiga argumenteeritud vastus
          Algselt postitas count Vaata postitust
          Elu on lühike, pidu on pikk.

          Kommentaar


            Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
            Kulla count, enne kui sa kellelegi bänne tuled nuruma, võiksid pisut peeglisse vaadata.


            ja sinu mitte just liiga argumenteeritud vastus
            Kuidas sa ise oleksid nii idiootlikule ja juba kolmandat korda korduvale küsimusele vastanud? Mis üleüldse on sul pistmist nende kõikide kasutajatega, sinu piilule pole keegi präänikut pakkunud. Sa oled nende katus või koer? Ja muuseas ma vaatasin ka peeglisse,

            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              Kuidas sa ise oleksid nii idiootlikule ja juba kolmandat korda korduvale küsimusele vastanud? Mis üleüldse on sul pistmist nende kõikide kasutajatega, sinu piilule pole keegi präänikut pakkunud. Sa oled nende katus või koer? Ja muuseas ma vaatasin ka peeglisse
              Pole kellegi katus ega koer, lihtsalt minu arvates läks Su vastus Jetile selgelt üle võlli. Küsimus, et kus siis Kaljurand nimetet paragrahvi vastu eksis, on siiamaani õhus, kuna ka isiklikult on jäänud arusaamatuks, mille vastu välisminister eksinud on.
              Elu on lühike, pidu on pikk.

              Kommentaar


                Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                Pole kellegi katus ega koer, lihtsalt minu arvates läks Su vastus Jetile selgelt üle võlli. Küsimus, et kus siis Kaljurand nimetet paragrahvi vastu eksis, on siiamaani õhus, kuna ka isiklikult on jäänud arusaamatuks, mille vastu välisminister eksinud on.
                Vaata kas SEALT äkki leiad oma küsimusele vastuse?
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Kasutajale hxmyh (vaata http://soccernet.ee/artikkel/klavani...le-napp-kaotus kommentaari), võiks küll panniga anda

                  Kommentaar


                    bänni paluks, aga rahuldun, kui saab hoiatuse. Selge rassiviha, loodetavasti Soccernet seda ei toleleeri.

                    Juve teemas
                    Algselt postitas juve77 Vaata postitust
                    Tahad öelda,et pole olnud ühtegi mängijat,kes on Sulle täitsa vastukarva?
                    Üleüldiselt olen ma selline fänn,kes pooldab kõiki,kes Juve eest mängivad,aga selle hiinlasest neegri poolehoidu..tõesti,ennem tõuseb solgiämbrist päike.
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      trall-all-llaa

                      Algselt postitas Saver Vaata postitust
                      Mine vittu mees! Olen ma NT linki siia pannud või?!
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                        trall-all-llaa
                        Püha joosep. Õnneks juba ammu see tüüp ignoorlisti asetatud.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Püha joosep. Õnneks juba ammu see tüüp ignoorlisti asetatud.
                          Ma kardan, et kui ma seda ükskord kasutama hakkan ei jäägi eriti midagi järele lugeda. Samas Stok nagu saab hakkama vist
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                            Ma kardan, et kui ma seda ükskord kasutama hakkan ei jäägi eriti midagi järele lugeda. Samas Stok nagu saab hakkama vist
                            Trust us, sa ei jää millestki ilma.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Ma olen nii hõivatud, et mul ei ole aega sisutühjade postituste lugemiseks. Vahel mõni teema läheb nii lappama, et lihtsalt kiirkerin allapoole, ühtegi postitust ei näe. Aegajalt jällegi klikin "Vaata postitust" ja üldjuhul mõtlen pärast, et miks ma seda tegin?
                              Ehk siis see, mida ma öelda tahtsin.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Ma küll panin ammu ignoori, aga ei saa kuidagi mööda sellest saveri spämmist, mida vähemalt inglise alateema on juba liialt täis. Ja siis paistab paras paukumine ülejäänd aja käivat. Et tegelt ka, pool foorumist tüdinend. Duu samfing. Kasvõi puhkus transferiakna lõpuni.
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X