320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Foorumis võib sellist sõnakasutust lubada siiski ainult pärast tööpäeva lõppu, mil ollakse lõõgastunud seisus. Siinkohal juhin tähelepanu, et Iceman eksis selle reegli vastu täiega. Palun ta ka teiste poolt FB-sõprade hulgast ära kustutada. http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1892980

    Kommentaar


      Priidikul Revali rühmatrennid pingest fullis praegu:

      Kommentaar


        See on juba puhas kiusamine on, Peeter I vääriks hoiatust ja tehke midagi mõnuga ka, palun. Või ma lahkun siit foorumist jäädavalt.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          Või ma lahkun siit foorumist jäädavalt.
          Perekool ja iha jutukas ei peaks seda koormust vastu.

          Kommentaar


            Kutid, olge nüüd sõbrad edasi. Ärge tehke seda, mida hiljem kahetsete.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Kutid, olge nüüd sõbrad edasi. Ärge tehke seda, mida hiljem kahetsete.
              Wrong Turn 2 on ammu peal.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Wrong Turn 2 on ammu peal.
                Ilmselgelt on sul puhkus pikaks veninud ja mitte emmigi pole teha, peale nende idiootsete Icemanile mõeldud huijamistega.

                Kommentaar


                  kas me saame olla kindlad, et see mees, kellega mõnu eks fellatio oskusi harjutas, polnud Icemanucci?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    ma saan aru, kuidas härra Leitmaa, hmm, huumor ja elu võib teatud sihtgruppe (nagu: meeleheitel poissmehed, Õhtulehe ajakirjanikud) vaimustada, aga jääb arusaamatuks, miks suurem osa foorumist, ka respektaablim kontingent, ta tüütule, labasele ja vaimuvaesele egotripile siin kaasa huilgab. pigem tahaks teda lohutada, ehk leiab end üles kunagi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
                      ma saan aru, kuidas härra Leitmaa, hmm, huumor ja elu võib teatud sihtgruppe (nagu: meeleheitel poissmehed, Õhtulehe ajakirjanikud) vaimustada, aga jääb arusaamatuks, miks suurem osa foorumist, ka respektaablim kontingent, ta tüütule, labasele ja vaimuvaesele egotripile siin kaasa huilgab. pigem tahaks teda lohutada, ehk leiab end üles kunagi.
                      Kui härra Mõnuagendi huumor labane jne tundub, mida siis veel teiste kohta öelda? Või siis, kelle huumor on tasemel?

                      Üldises plaanis, eks meil kõigil õnnestub mõnel juhul hästi ja enamikel juhtudel mitte nii hästi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        kas me saame olla kindlad, et see mees, kellega mõnu eks fellatio oskusi harjutas, polnud Icemanucci?
                        see sai vastavas teemas juba selgeks ju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                          Kui härra Mõnuagendi huumor labane jne tundub, mida siis veel teiste kohta öelda? Või siis, kelle huumor on tasemel?
                          ega ta muidu mu perset torgikski, lihtsalt kasvõi auhinnateemat vaadates tundub siin lausa mingi isikukultus olevat. kuna ma pole Leitmaa sulest lugenud eales midagi, mis kuidagi kõnetaks, mis siiralt naerma ajaks või kuidagi... hea tunde tekitaks – ainult mingi madalaima ühisnimetaja sihtimine –, siis jääb maru võõraks see värk. ega midagi, otsin omasuguseid mujalt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
                            ega ta muidu mu perset torgikski, lihtsalt kasvõi auhinnateemat vaadates tundub siin lausa mingi isikukultus olevat. kuna ma pole Leitmaa sulest lugenud eales midagi, mis kuidagi kõnetaks, mis siiralt naerma ajaks või kuidagi... hea tunde tekitaks – ainult mingi madalaima ühisnimetaja sihtimine –, siis jääb maru võõraks see värk. ega midagi, otsin omasuguseid mujalt.
                            Vabandan kui jäi vastupidine mulje aga eesmärgiks ei olnud härra Mõnuagenti ülistada. Pigem pidasin silmas seda, et minu arust on foorumis päris palju tegelasi, kelle "huumor" on palju vaesem. Aga äkki tood mõne omapoolse näite hea huumoriga (või kuidas iganes seda nimetada soovid) foorumlasest. Aus küsimus kusjuures.

                            Kommentaar


                              Palavus on siin suhted ka kuumaks kütnud. Sellist jauru nagu ei mäletagi või kui on olnud, siis mingil jalgpallialasel teemal, kus see on nagunii pea et sissekirjutatud stsenaarium.

                              Aga see "(nagu: meeleheitel poissmehed, Õhtulehe ajakirjanikud)" ajas naerma küll. :P
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                                Vabandan kui jäi vastupidine mulje aga eesmärgiks ei olnud härra Mõnuagenti ülistada. Pigem pidasin silmas seda, et minu arust on foorumis päris palju tegelasi, kelle "huumor" on palju vaesem. Aga äkki tood mõne omapoolse näite hea huumoriga (või kuidas iganes seda nimetada soovid) foorumlasest. Aus küsimus kusjuures.
                                okidoki, hea küsimus. nii palju, kui silma on jäänud, siis nt Daz Boob'i postitustes tundub alati mingi... mõõde olevat. sama Jasperiga – isegi kui täpselt pihta ei saa, siis mingi nohiklik vimka on sees. suurem osa telekavaataja postitusi on huvitavad. ja muidugi vincent on nagu mingi kaine mõistuse/südametunnistuse bastion siin. aga huumor? selline, mis mõjuks pigem eneseirooniliselt, mitte ärapanevalt? hmm...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X