320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JanK Vaata postitust
    või ärge üldse käige foorumis.
    nii ju lähebki, et vana kaader lööb käega ja lahkub pikkamööda. alles jäävad või asemele tulevad need, kellel on tahtmist ja viitsimist kõvemini karjuda.

    samas ongi foorumi haldajate ilmselge põhimõte viimase piirini säilitatav vabadus ja ilmselt sellega seonduvalt ka lootus kõikelahendavale iseregulatsioonile. olgu siis nii. kas see idee tegelikkuses ka toimib või mitte, on iga kasutaja enda otsustada.

    aga viimase punkti taustal halada mingi tsensuuri üle on muidugi egoismi tipp.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Minu arvamus :
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        nii ju lähebki, et vana kaader lööb käega ja lahkub pikkamööda. alles jäävad või asemele tulevad need, kellel on tahtmist ja viitsimist kõvemini karjuda.
        kas see vana kaade rmitte ise ei tooda uusi kellel tahtmist ja viitsimist kõvemini karjuda?
        harvad pole juhud kus see vana kaader postitab iga uustulnuka postituse peale oma postituse stiilis- sa oled uus ja loll. pane oma suu kinni. ainult meie arvamus on puhas tõde, sina hoia oma pudrumulk kinni.sa pead kirjutamaainult postitusi mis on vähemalt a4 pikkusega.ma olen seda klubi fännanud juba 20 aastat! kaua sina oled? sa oled troll bla bla bla jne

        eriti paistab see silma välismaa alamfoorumites.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          epic troll. unintentional, aga epic.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
            Minu arvamus :
            LOL! Ma vean kihla ,et meie foorumi Roma ultrad (jutumärkides) pole kamba peale ühelgi klubi mängul ise staadionil kohal käinud.

            Kommentaar


              Kas mulle ainult tundub või on kasutaja ‎ROMELU LUKAKU see tüüp (vene päritolu oli vist), kes koondise mängude ajal Iirimaaga trollimas käis?

              Kommentaar


                Tyson oli too, olen samal arvamusel. Aga praegu pole provotseerinud nii et las olla.

                Kommentaar


                  Kasutaja atleticomadrid v6iks ka vast natuke kettaid kodarasse visata omale.
                  Hala Madrid !

                  Kommentaar


                    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                    Järgmine kord Jasper kui sa mingit itaalia keelset paska tuled postitama itaalia liiga alafoorumisse, siis paluks see esitada tõlgitud kujul, et kõik sellest arusaaksid vastasel juhul saad ainult sina sellest aru ja see tekst kaotab oma mõtte, ehk tegemist on sulaselge risu ja läbuga.
                    Et suht tüdinud olen sellest, et sa seda järjepidevalt teed, kaua nagu võib?Paraku ma ei viitsigi enamust sinu tekste ja poste lõpuni lugeda, sest ma ei mõista sinu mõtteid ja sürreaalset kirjapilti.

                    Aga pane tähele ma olen sinust ka väsinud, aga ma ei tule siia halama ja paluma, et palun see ja see kasutaja blokeerige mingiks ajaks, kas sa ei võta asju liiga kitsarinnaliselt, hetkel tundub, et sa üritad ennast tühjast kohast kõrvutada JASPER=SOCCERNETI foorum.

                    Ja siis tuled ja nutad siin,et sulle tehakse liiga, otsid poolehoidu ja tunnustust, ülbuse tipp lihtsalt.

                    Kõigil on oma arvamus asjadest, iga inimene vaatab seda maailma oma nurga alt, kes rohkem kes vähem kreenis, austa natuke ka teisi ja vaata kordki ennast kõrvalt kainema pilguga.

                    USKUMATU KUJU OLED LIHTSALT, SÜÜDIMATU!

                    Forza F.Totti !!!!!!
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Palun Eikale ja Maarekile bänni, sest minu arust ei ole ilus teise mehe/klubi p*rset lõpmatuseni lakkuda. Jasperile ka siis juba, et ta lausa meeleldi laseb püksid alla ja ajab p*rse upakile aitäh kuulamast. FORZA ROMA FÄNNID!!!
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        LOL! Ma vean kihla ,et meie foorumi Roma ultrad (jutumärkides) pole kamba peale ühelgi klubi mängul ise staadionil kohal käinud.
                        LOL! Ma vean kihla, et sa oled paks, prillidega vinninägu (ilma jutumärkideta) kelle lähim kontakt naisega oli siis kui sa sündisid.
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          Eks ma olen ka päris tihti mõelnud et mis asi see on mis paneb kõik ülejäänud foorumlased AS Roma fänne vahendeid valimata materdama. Mis asi see on mis saadab täiskasvanud mehed foorumi pugejate nurka pugema, et "meile tehakse liiga, palun eemaldage järgmine AS Roma mees". Mis imeline võim on sellel AS Roma fännil, kes suudab siin 25 aastastest meestest mensalappide ja verest niretavate tampoonidega tüdrukud teha...

                          AS Roma fännid, mõnigate ernaditega(hofnar jms), on selles foorumis ühed vähesed selgroogsed mehed! Kes teevad oma suu lahti siis kui vaja ja rohkemgi veel. Omavad oma kindlat arvamust ja visooni ja ei lase MITTE KELLELGI endale mingit jama toota. Palju on sellel ühist kindlasti viimase aastakümnega, kus tõeline AS Roma fänn on endale suutnud peale igasuguseid läbielamisi nii paksu naha peale kasvatada.
                          On ju seljataga palju hooaegasid , kus loodetud triumfide asemel on saadud päris kohutavaid kaotusi jne. Kui selle asemel et hakata mõne teise Itaalia tütarklubi fänniks, või mis veel hullem , mõne premieri klubi fänniks on side oma armastatud klubiga ainult tugevnenud. Ja seda sama emotsiooni kõik need taganutjad siin taga nutavadki. Ka nt jasper tahaks osata oma klubi nii tulihingeliselt fännata nagu F.Totti. Aga ta ei oska. Teda ei ühenda mitte midagi selle klubiga, peale vapi , mis avatariks ja ... ongi kõik. Ja siis tuleb mingi AS Roma fänn, kes on just Lazio käest 2:1 fallost neelanud ja ikka suudab naeratada ja ikka leiab põhjust , miks olla uhke oma klubi üle. Võib ikka vihale ajada küll...

                          Olen enamus Rooma fännide üle vägagi uhke ja loodan et jätkate võitlemist ja fännamist samal tasemel!

                          FORZA ROMA!!!
                          Võtsin 100 grammi puhast valget sellise ilusa Toosti peale!

                          Saage aru inimesed, Roma fännid on sellised tegelased kes on valmis üksteise eest oma elu andma. Üks kõigi ja kõik ühe eest, marsime taktsammul üksteise eest läbi käsi au andmise asendis ja paremale vaat!
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                            LOL! Ma vean kihla, et sa oled paks, prillidega vinninägu (ilma jutumärkideta) kelle lähim kontakt naisega oli siis kui sa sündisid.


                            Mõni kunstinik võiks selle kirjelduse lõuendile maalida ja siis Maarek võiks selle omale avatariks panna. Aga Maarek on minu silmis kohe kindlasti järjekordselt foorumi kodanik, kes see aasta ennast enim täis teinud.
                            Mask mind ei üllata absoluutselt,kunagi sai temaga hästi läbi käidud F1 teemades, kuid paraku meeldib talle ikka Itaalia alateema GRAND OLD LADY-de seeliku alla piilumas käia ja otseloomulikult see mis mehest väljub, see turtsakas kahepoolselt kleepuvat ainet poetatakse nooremate foorumlaste istumise alla. Aga Mask on unustanud fakti, et nii ei löö isegi perutav hobu selliseid mehi sadulast, vaid see suurendab ja teravdab tähelepanust (täielikust läbiraputamisest) tulenevaid mõnuaistinguid.

                            Eika viskaks ka nende kakakottide ja virisejate hulka, kes siis nüüd kui Juvel vähe paremini on minema hakanud on pea püsti ajanud ja ei tunne enam vanu foorumi kaaslasi ära, sõidab musta mersuga pimesikku mängides üle ülekäiguraja ja pritsib kergliiklusteel liiklejatele "MUSTA PORI NÄKKU".

                            sigpic

                            Kommentaar


                              http://foorum.soccernet.ee/member.php?23945-maimps1
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                7 päeva.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X