320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ballack Vaata postitust
    Üleüldse pildiallkiri või midaiganes asi tal samuti liiiiiiiiga suur.
    Ja ja minu ema kohta ütles ta ka halvasti böööööööööö
    Pealekaebajatest ei ole üheski ühiskonnas kunagi hästi arvatud, aga ballack sina teed nüüd küll oma margi ikka megasuurelt täis ja puhud mingit palli ikka vägaaa suureks. Ükski AS Roma fänn pole midagi sulel öelnudki ega kuskil sitta loopimas käinud, ega ka sinu eemaldamist kuskilt nõudnud, praegu karjud sina siin üksi aind omaette et kogu maailam on sinu vastu - võta palun oma õhtused rohud ära ja hakkab parem , aga jäta meelde et päeval võtmata jäetud rohte ei tohi õhtul järgi võtta
    Päikest sulle kallis armas Ballack (näe ma kirjutasin su niem suure algustähega, et sul oleks mehelikuse tunne alles)
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Palun mulle bänni siis mingiks ajaks, ei taha see inimene olla kes mõnel tooli jalge alt ära lükkab :/ Ilmselgelt on ta juba viimase piiri peal.
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Bännijumal tule appi ! Üks kisab ja halab nagu käekotist raekoja platsis ilma jäänud mutikene.
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          1) Pealekaebajatest ei ole üheski ühiskonnas kunagi hästi arvatud
          2) Ükski AS Roma fänn pole midagi sulel öelnudki ega kuskil sitta loopimas käinud
          3) ega ka sinu eemaldamist kuskilt nõudnud,
          4) praegu karjud sina siin üksi aind omaette et kogu maailam on sinu vastu
          5) võta palun oma õhtused rohud ära ja hakkab parem
          1) Kes nüüd kelle peale kaebama läks? Kuna minupeale kaevati siis mina kaitsesin end ja esitasin vastutõendid, et mina ei ole see keda bännima peaks.
          2) Miks sa valetad?
          3) Otseselt mitte aga Kaudselt nõuti.
          4) Jälle...miks sa valetad? Kus ma olen öelnud, et terve foorum või maailm minu vastu on?
          5) Kahjuks pole raha...viie miljoni eurine laen kaelas ja elan paadi all

          Kommentaar


            Ballack palun ära tee seda!!! Sul on terve elu veel ees, see ei ole lahendus!
            So self aware so full of shit

            Kommentaar


              Algselt postitas Francesco Vaata postitust
              Ballack palun ära tee seda!!! Sul on terve elu veel ees, see ei ole lahendus!
              Nüüd on selleks hilja. Olen ära otsustanud ja nüüd teen seda. Ükskord see aeg oleks niikuinii tulnud. Bye-bye.

              Kommentaar


                Kaua see jama seal Arsenali teemas toimub ma aru ei saa? Ühtegi teema KOHAST postitust teha ei saa, kõik kustatakse ära! Põhjuseks on minu kasutajanimi. Postituse sisu on jalgpalli teemas ja mängu kohta, ma ei saa aru mis idiootsusega see Sleep WANKING seal tegeleb? Ärge muutuge idiootideks. Kes see boss on , tehke oma koeradele asi palun selgeks!
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Viu, viu, viu, sa oled nii nunnu
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    See ju ammu teada tõde, et tegu ainsa nõrganärvilise poolt hallatava teemaga siin foorumis
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Milleks see smaili seal postituse lõpus?

                      Aga eks irvitavate koerte postituste sobivuse osas keset mängu ole arvamused alati lahku läinud.

                      Kommentaar


                        Vahel ongi diktatuur ning kõva käe poliitika kogukonna heaoluks kõige efektiivsemad. Andud juhtum kinnitab seda.

                        Kommentaar


                          no see on nüüd küll seksistlik kommentaar!
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar




                            Las puhkab natuke ja vaatab, kuidas siin foorumis asjad käivad.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              http://foorum.soccernet.ee/member.php?30739-akinnuoye

                              Las puhkab natuke ja vaatab, kuidas siin foorumis asjad käivad.
                              Totu, teeb meelega või on väljamaalane ?
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                http://foorum.soccernet.ee/member.php?30739-akinnuoye

                                Las puhkab natuke ja vaatab, kuidas siin foorumis asjad käivad.
                                banned. ei tea miks, aga need liputajad (kel allkirjas riikide lipud) postitavad alati ühtemoodi nonsenssi. nagu käiks mingi võistlus, et kes suudab oma lipukesi võimalikult paljudes foorumites kuvada vms.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X