320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ja veel üks: http://foorum.soccernet.ee/member.php?34727-foluwashola

    Kommentaar


      tänks, bännitud

      Kommentaar


        Palun moderaatoritel see teema http://foorum.soccernet.ee/showthrea...F5hi-tulemused tõsta ennustuste alamfoorumisse. Ennustuste koht on seal ja lisaks on teema pealkiri eksitav.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Palun moderaatoritel see teema http://foorum.soccernet.ee/showthrea...F5hi-tulemused tõsta ennustuste alamfoorumisse. Ennustuste koht on seal ja lisaks on teema pealkiri eksitav.
          Up, up!!!
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Up, up!!!
            Rahu rahu...ega moded 24/7 foorumis pole

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Palun moderaatoritel see teema http://foorum.soccernet.ee/showthrea...F5hi-tulemused tõsta ennustuste alamfoorumisse. Ennustuste koht on seal ja lisaks on teema pealkiri eksitav.
              Tänud, pops ja proosit.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Tofuu, sa oled ikka uks eriti lits poisike...

                  Kommentaar


                    pole ju mõtet lampi profiile siia toppida, kui põhjust ei avalda. ja kas see teema on üldse selle jaoks, see siin siiski rohkem moderaatorite sisu jaoks?
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      pole ju mõtet lampi profiile siia toppida, kui põhjust ei avalda. ja kas see teema on üldse selle jaoks, see siin siiski rohkem moderaatorite sisu jaoks?
                      Kliki lingil ja vaata viimaseid postitusi ning veendu asjas ise.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Nagu loeks uuu postitusi ainult veel rohkem kirjavigu.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                          Nagu loeks uuu postitusi ainult veel rohkem kirjavigu.
                          Nagu loeks uuu postitusi, ainult veel rohkem kirjavigu.

                          Kommentaar


                            Alustame sellest, et Maarek teab ammu ilma fakti, et ta on juba siin aastaid omandanud "vägivaldselt" tiitli "aasta kõige täisteinum foorumi kodanik, jh kui sellise kohta saab kasutada sõna "kodanik" , sest tundub, et temale kõiksema kõrgemad kodaniku kohustused ei rakendu, seega kasutame hiljem tema kohta "loom", kes ei anna endale tihtipeale aru mida ta teeb, mida välja ütleb jne, sest ta sisimas teab, et kui muudmoodi tema häält ei kuulda, siis kasutades teatavaid abivahendeid, mis annab talle selge eelise, kuid tekitab selgelt ebavõrdsuse võitlemise vahendites.(umbes sama hea kui nuga vs automaat või kuulipildur, ainus võimalus lahing võita on, et automaat või kuulipildur kinnikiiluksid), eks see selline hirmunud ja samas argpüksliku inimese käitumine on.

                            Mul on kahju Maarekist, inimesest kes ilmselt on lähenemas vaikselt keskeale ja väidetavalt on ta ka lapse isa.Siis mind paneb küll väga sügavalt mõtlema, et kas need tänapäevased nn "isad" ongi siis sellised, kelle elu suurim saavutus on nus+sida inimesi kuskil foorumis ja hiljem sellepeale kodus käsi kokkulüüa ja tunda, et see ongi tema elu suurimaid saavutusi, mis selles hallis elus võiks emotsiooni barreli võrra kõrgemale tõsta, sest hetkel on küll selline mulje, et see mida keegi suva "karl" kuskil foorumis kirjutab läheb sulle rohkem hinge kui see, mida mõni lähedane inimene sinult kodus palub.See näitab selgelt, et sa oled hetkel vaimselt niivõrd nõrk ja lähed kergelt tasakaalust välja, et sa pole valmis selle foorumi moderaatori tööks, sinu jaoks on need sussid liiga suured, suhteliselt sama seis on sul hetkel nagu oli Luis Enriquel Romaga.Sa pead endale teadustama, et kui sa tahad olla edaspidi selle foorumi haldaja siis pead püüdma, jah vähemalt püüdma väljanäidata, et sa tahad häid suhteid hoida teistega ja et sa vähekenegi hoolid ja tahad hoida neid, kes on siin väikeses eestis liitunud "interneti keskkonnas" paigaga nimega "soccernet", mitte kasutama oma nn " võimu" ära oma ihade ja vihade rahuldamiseks.

                            Mõtle nüüd natuke Maarek, kui palju on Eestis neid , kes pooldavad, fännavad itaalia või mis iganes klubisid, olgu see siis ükskõik millisel moel.Nende inimeste jaoks on vajadus näidata ükskõik millisel moel armastust oma klubi vastu, just see viha kasvõi teiste klubi fännide vastu ongi see mis näitab, et sa oled oma klubi tulihingeline pooldaja.Eesti on küll väike, kuid ilmselt nt lazio või roma fänne ei ole üle eesti palju ja vaevalt nad niisama üldse kokkujuhtuksid päriselus ja rääkima hakkaksid, seega see foorum on ideealne koht kus avaldada arvamust, austust ja armastust oma klubi vastu.Ei maksa ka ajada juttu, et pole ultrad kui pole kohal käinud mänge vaatamas, enamikel eestlastel pole võtta varnast niipalju pappi, et sõita isegi aastas korra kohale , ööbida kallis hotellis, osta pilet parimale tribüüni kohale + transpordi kulud jne.Hetkel Maarek sina foorumi haldajana võtad ära isegi need väikesed võimalused omada fännidel oma klubi kohta oma teemat.Sa tahad hävitada need väiksemadki kogukonnad mis on tekkinud ja töötad eesrindlikult selle suunas, et mitte keegi ei taha oma jalga siia enam tulevikus tõsta, jäävadki ainult need eikad ja peikad, kel nagunii peale soccerneti muud elu pole ja 24 h istuvad siin ja imetlevad ainult iseenda tehtud kirjutisi ja teevad nalju millest ainult nemad arusaavad.Ma loodan niipalju, et vähemalt su laps saab kodus ja väljaspool kodu tegeleda vähemalt hobidega, mis on temapoolt valitud, mitte pole rangelt pealesunnitud ja lisaks ei karistada teda tühiste asjade, sarnaselt meie stiilis.Sest hetkel oleme ka meie sinujaoks nö. lapsed, keda sa pead haldama kasvatama, kuid selline kasvatus tekitab rohem vihkamist kui külvab sõpust ja armastust.

                            Kui ma mingi aeg tagasi täiesti siiralt arvasin, et sa oled muutunud inimene ja meie läbisaamine võiks paremuse poole liikuda, siis eilsega sa tõmbasid sellega viimsegi kriipsu kõigele peale ja said ilmselt omale kõvasti oponente juurde, pole just kõige targem tegu.Sa ju tegelikkuses teadsid, et "vana kaardivägi" nagunii respektib su käitumist ja seega oli sul julge seljatagune olemas, sulle ei loe siin foorumis miski muu kui "vana kaardiväe" toetus.

                            Kui midagi positiivset leida asjas, siis vähemalt nüüd on meil samapalju poste ja vaatamisi kui Milaano poiste teemades
                            Ja viimasel ajal ma olengi hakanud rohkem BigSocceri foorumis käima, sest seal ikka käivad igapäevaselt normaalsed arutelud, samuti peale igat mängu jne...et jh kas siit saabki nüüd alguse itaalia alamfoorumi surm ja paljud foorumlased otsustavad lahkuda.nagu UUU juba ütles, siis värvikad tegelased on ka minu jaoks olnud selle foorumi magnet, kuid nende tegevuse pidev pärssimine ja taunimine vaikselt hakkab ka minu jaoks soccerneti võlu äravõtma.

                            Kui sa Maarek millegi vastu võidelda tahad, siis minu meelest võiksid need olla need Hiigel pildid, gifid, youtube videod jne mida Japser armastab siin kasutada, peaaegu, et igas oma mõtteavalduses.Vot minu meelest ei ole see isikupärane, kuna sisuliselt selle postituse sisu autor on keegi teine.
                            Ma enda meelest, olen viimasel ajal üritanud suht teema ja ajakohast juttu panna vähemalt Roma teemas ja mujalgi pole midagi taunimisväärset enda teada teinud ja selline on siis tasu Foorumi Diktaatorite poolt.

                            Kui eika-jasper ja kes seal veel pundis olid lasid nagu suud vahtus scudetto teemadel ja postitati enda meelest fun stuffi, siis polnud Maareki sireene küll kusagil kuulda aga kui Roma vs lazio duell käib , siis on vaja ju koheselt sekkuda ja käed seljataha raudu keerata.

                            Asjad on lihtsalt paigast väga ära, kui Pudinese fänn Karl, keda väga ei huvitagi itaalia vutt ja meeldib puistata niisama seemet, siis temal on niivõrd suur vägi, et panna Maarek tegutsema.

                            (Ma võiks ju teha üleskutse , et seda minu postitust aidata teistel postitada edasi igalepoole siia teemadesse, kuid mul on niipalju väärikust ja mõistust, et seda mitte teha).

                            Maarek moderaatorina peaksid sa olema meile eeskuju!
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas F.Totti Vaata postitust

                              Maarek moderaatorina peaksid sa olema meile eeskuju!
                              Seda ta ongi!
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Jh oleneb kelle mätta otsast vaadata, miskipärast on mehel alati pinnuks silmas ükskõik milline Roma või Lazio fännist kodanik.See ei saa olla juhus!
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X