320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mis ma jälle tegin?

    kamoon, ma olen alles väike
    slimm.ee

    Kommentaar


      suitsu jaksad ikka teha juu
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        mis? ah? kus?
        slimm.ee

        Kommentaar


          Sooviksin endale panna bänni siis, Isamaanimel Ei tegelt siin mõned täitsa lahedad kutid Tsauka Baka

          Kommentaar


            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
            Sooviksin endale panna bänni siis, Isamaanimel Ei tegelt siin mõned täitsa lahedad kutid Tsauka Baka
            Tahad endale bänni? Kus on loogika? Ära lihtsalt käi siis enam siin foorumis, kui sulle siin ei meeldi!
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
              Tahad endale bänni? Kus on loogika? Ära lihtsalt käi siis enam siin foorumis, kui sulle siin ei meeldi!
              mazz ütles millalgi et endale on võimalik bänni panna, siisoleks asi ametlik nagu

              Kommentaar


                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                mazz ütles millalgi et endale on võimalik bänni panna, siisoleks asi ametlik nagu
                Miks sa seda bänni tahad?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                  Miks sa seda bänni tahad?
                  Ma ei tea, miks mitte?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                    Miks sa seda bänni tahad?
                    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                    Ma ei tea
                    Palun, ärge pange seda koomikut lukutaha.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Palun, ärge pange seda koomikut lukutaha.
                      Duubeldan!
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Nagu teised soovisid. Endale bänni panemine oleks teistele liiga julm karistus. Rääkimata muidugi sellest, et see on jabur. Lepime kokku, et kui keegi teine nõuab sulle bänni, siis saad? Eksju?

                        See ei tähenda, et sa endale kasutajaid juurde võiksid tegema hakata ja bänne nõuda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                          Nagu teised soovisid. Endale bänni panemine oleks teistele liiga julm karistus. Rääkimata muidugi sellest, et see on jabur. Lepime kokku, et kui keegi teine nõuab sulle bänni, siis saad? Eksju?

                          See ei tähenda, et sa endale kasutajaid juurde võiksid tegema hakata ja bänne nõuda.
                          ohjah, Inetu käitumine

                          Kommentaar


                            Voskoboinikov vs Viikmäe

                            (Kuna ma üheltki Soccerneti asjapulgalt "uue foorumi" teemas vastust ei saanud, postitan oma jutu ka siia)

                            Miks oli vaja sulgeda JanK teema "Voskoboinikov vs Viikmäe" ?

                            Esiteks: küsimus - kas eelistate Eesti koondises näha pigem Viikmäed või Voskoboinikovi? (küll esitatuna teises vormis) - on ju rahvuskoondise seisukohalt täiesti relevantne ja aktuaalne. JanK viitas oma postituses võrdlemisi õigesti fännide tendentsile näha mõlemat mängijat negatiivses valguses, kutsudes üles diskussioonile. Teiseks oli teema alafoorumi valik korrektne.

                            Kui kellegi perset torkis keeleline formuleering, mis sisaldas sõna "sitahäda", oleks saanud selle ju ära muuta ja asendada mõne neutraalsema fraasiga, tehes seda nii, et idee jääb samaks.

                            Jään selle juurde, et teemapüstitus oli hea ja õige. Kui kellelgi on soovi seda teemat - st Voskoboinikovi ja Viikmäed võrdlevas aspektis - arutada, kus siis veel kui Soccerneti foorumi Eesti koondise alajaotuse all? Plaanisin ka ise sinna millalgi pikema analüüsi kirjutada, aga märkasin, et topic oli mu meelehärmiks suletud. Kas tõesti adminnid ja moderaatorid ruttavad iga totaka avalduse peale a la "sulgege see teema, idiootne" vutt-vutt käske täitma? Mõelge enne. Idiootne on pigem teema kellegi markeeritud keelekasutuse tõttu sulgeda; eriti siis, teemapüstitus on paljuski spot-on Samasuguseid võrdlevaid topicuid võiks vabalt luua ka nt Neemelost ja Teeverist, Vungist ja Dimitrjevist jne. Ei tasu rõhuda niivõrd keelelise formuleeringu tõlgendamisele enda idiolektist ja "neutraalkeelest" lähtuvalt, vaid vähemalt üritada mõista, mis on sõnade taga.

                            Itaalia jalgpalli alajaotuses mõtlesin oodata arvamusi teemal Del Piero vs Totti. Nende mängijate vastandamine oleks muidugi lähtunud positiivsetelt alustelt, kuid ma ei näe olulist vahet, kuna idee on paljuski sama.

                            Ühesõnaga absurd. Kutsun üles teema taasavamisele. Hetkel tundub, et see suleti vaid kasutaja kohati ebapopulaarse maine ja ühe üksiku sõna ebatsensuursuse (sic!) [mille oleks suurema vaevata võinud asendada mõne teisega] tõttu. Mõne isakese sellelaadset postitust oleks pigem lahedaks ja stiilseks peetud. Või siis eeldatakse tuima, väliselt objektiivset targutamist, mille point on tegelikult sama, mis JanK-l.

                            Ootan vastust.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Artur Vaata postitust
                              (Kuna ma üheltki Soccerneti asjapulgalt "uue foorumi" teemas vastust ei saanud, postitan oma jutu ka siia)

                              Miks oli vaja sulgeda JanK teema "Voskoboinikov vs Viikmäe" ?

                              Esiteks: küsimus - kas eelistate Eesti koondises näha pigem Viikmäed või Voskoboinikovi? (küll esitatuna teises vormis) - on ju rahvuskoondise seisukohalt täiesti relevantne ja aktuaalne. JanK viitas oma postituses võrdlemisi õigesti fännide tendentsile näha mõlemat mängijat negatiivses valguses, kutsudes üles diskussioonile. Teiseks oli teema alafoorumi valik korrektne.

                              Kui kellegi perset torkis keeleline formuleering, mis sisaldas sõna "sitahäda", oleks saanud selle ju ära muuta ja asendada mõne neutraalsema fraasiga, tehes seda nii, et idee jääb samaks.

                              Jään selle juurde, et teemapüstitus oli hea ja õige. Kui kellelgi on soovi seda teemat - st Voskoboinikovi ja Viikmäed võrdlevas aspektis - arutada, kus siis veel kui Soccerneti foorumi Eesti koondise alajaotuse all? Plaanisin ka ise sinna millalgi pikema analüüsi kirjutada, aga märkasin, et topic oli mu meelehärmiks suletud. Kas tõesti adminnid ja moderaatorid ruttavad iga totaka avalduse peale a la "sulgege see teema, idiootne" vutt-vutt käske täitma? Mõelge enne. Idiootne on pigem teema kellegi markeeritud keelekasutuse tõttu sulgeda; eriti siis, teemapüstitus on paljuski spot-on Samasuguseid võrdlevaid topicuid võiks vabalt luua ka nt Neemelost ja Teeverist, Vungist ja Dimitrjevist jne. Ei tasu rõhuda niivõrd keelelise formuleeringu tõlgendamisele enda idiolektist ja "neutraalkeelest" lähtuvalt, vaid vähemalt üritada mõista, mis on sõnade taga.

                              Itaalia jalgpalli alajaotuses mõtlesin oodata arvamusi teemal Del Piero vs Totti. Nende mängijate vastandamine oleks muidugi lähtunud positiivsetest alustest, kuid ma ei näe olulist vahet, kuna idee on paljuski sama.

                              Ühesõnaga absurd. Kutsun üles teema taasavamisele. Hetkel tundub, et see suleti vaid kasutaja kohati ebapopulaarse maine ja ühe üksiku sõna ebatsensuursuse (sic!) [mille oleks suurema vaevata võinud asendada mõne teisega] tõttu. Mõne isakese sellelaadset postitust oleks pigem lahedaks ja stiilseks peetud. Või siis eeldatakse tuima, väliselt objektiivset targutamist, mille point on tegelikult sama, mis JanK-l.

                              Ootan vastust.
                              KolmTähte:
                              Wow
                              You need people who score goals, that's how you win games.

                              Kommentaar


                                Artur vist ei tea kes on JanK.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X