320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
    Teen ettepaneku Inglismaa alafoorum sulgeda, et seda kära vaigistada!

    Aga nagu päriselt, mis sellel counti postitusel siis viga oli, et see kustutada tuli?
    Või siis hoopis kõik Itaalia meeskonna poolehoidjad bännida. Nendel on ju hetkel vesi ahjus...niuks niuks niuks...
    Debiilikud!!!
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Või siis hoopis kõik Itaalia meeskonna poolehoidjad bännida. Nendel on ju hetkel vesi ahjus...niuks niuks niuks...
      Debiilikud!!!
      Pole vaja kõiki, piisab ka nendest üksikutest kes teevad siin kõige rohkem kisa.

      Mina olen meie modedega igatahes rahul. Nad võiksid natukene veel agaramad olla spämmi kustutamisel. Üsna nukker on vaadata Viikmäe teemat, kus pmst pea iga teine post on seotud tema järjepideva mõnitamisega.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        Nad võiksid natukene veel agaramad olla spämmi kustutamisel. Üsna nukker on vaadata Viikmäe teemat, kus pmst pea iga teine post on seotud tema järjepideva mõnitamisega.


        Kas Sina tead misasi on "spämm" kui selline, kui vihjad, et Viikmäe teema on sellest lookas? Sa tahad öelda, et kustutada tuleks kõik postid, kus kõnealust, siinkohal Viikmäed kritiseeritakse või teda ei kiideta ja ei tituleerita just maailma kõige paremaks jalgapalluriks? WUT?? See on ju absurdne, kui Sinu arust tuleks kõik sellised postitused ära kustutada ja alles jätta vaid kommentaarid stiilis: " Kristen-poiss on niii hot, ma sulan kui taluvõi kui näen Viikmäe maskulliinseid reielihaseid matsakalt jooksmas. Mmmm...... "

        Kommentaar


          Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
          Nagu üks vanakreeka filosoof-matemaatik ükskord ammusel ajal ütles: "kurat raisk adminnid ärge nussige lihtrahvale näkku." (olgu veel öeldud, et adminnid olid vanas kreekas vaat et linnapea staatuses ja kui sinna demokraatia jõudis siis oligi käes hetk kus tuli võtta otsustavalt kätte neljatahuline kaigas ja kaitsta sõnavabadust oma elu eest. vot prg mul kadus mõttelõng veits ära aga point on see et nagu ka vanas kreekas, nii on ka praeguses foorumis, kus adminnid kuritarvitavad oma õigusi ja eelistavad teatud kaadrit. no lisaks muidugi counti näidetele, on mul ka varnast võtta juhtum, kus barcelona teemas on juba viimastel lk-el pikemalt räägitud barcelona vaatamisväärsustest ja barcelona rannas asuvatest tissidest jne.. kuid miskisel imelikul kombel kustutati sealt koheselt lihtrahva ( teiresias ja alehis nt) postitused, mis olid täpselt sama off-topicud kui teised, kuigi ma veel lisasin ka oma arvamuse eelmisest mängust !!!! ) kuid foorumis väheke paremas nimekirjas olevad sellid( ei hakka küll nimesi nimetama.... ah sitta kah: dannar,saarlane,lorenzo,eika, jne... ) postitused, mis polnd sugugi teemakohasemad, peesitavad seal siiski. vot sulle demokraatiat nüüd. ja ma postitan teile tänutäheks veel ühe pildi ka, et te viitsisite mu teksti läbi lugeda ja sellega ka nõustuda(lepingus oli kirjas et kui te loete mu teksti läbi, siis te nõustute sellega(leping oli suusõnaline ja seda ei tohi avalikustada)) !!!!!!!!!
          tunnistan üles et mina kasutasin siin veidi adminniõigusi ja kustutasin kõne all olevas teemas viimaseid postitusi. nüüd peaks enam-vähem "puhas" olema.
          pidasin isiklikult õigeks jätta alles Barcelona linna puudutavat teksti, mis jäi nn. normaalsuse piiridesse. väike offtopic ju ei tee alati paha. pealegi haakus see mingil määral antud teemaga.
          kui arvad endiselt et kellegile on tehtud liiga eks anna siis teada ja põhjenda
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Tissid õiges kontekstis on naljakad ja toredad. Ärge neid kustutage.
            Hoolimata sellest, et neid cäunte ja tereisiasi ei jõua lugeda kokku. Nemad ei ole naljakad ja toredad. Neid võib kustutada.

            Kommentaar


              Count ja need manu adminnid võiksid moodustada tõekomisjoni, et selgus päevavalgele tuua!

              Kommentaar



                oh silly 'delfinos'
                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                Kommentaar


                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Ta võiks oma signatuuri vähe väiksemaks teha, mõttetud lõustad
                    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas alehis Vaata postitust
                      Ta võiks oma signatuuri vähe väiksemaks teha, mõttetud lõustad
                      Tegelen asjaga.

                      Kommentaar


                        Hoiatus tuleb ära eks: http://foorum.soccernet.ee/member.php?u=32805

                        Kommentaar


                          mis puhul? kusjuures põhiline nali on, et kui see tema oligi vaid trollimiseks, siis ainuke kes sööta ei neelanud oli alehis.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Kodune HIV-test on ju igati tarvilik vara.

                              Kommentaar


                                kustutage ctevez32 vms. obvious troll on obvious.
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X