320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Sevilla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Ma ei teeks nii ennatlikke järeldusi. Tottenham on siiski väga tugev meeskond, nad pole eriti tihti eurokarikatest välja kukkunud. Ei saa välistada, et teevad sama mis ManU eile.
    Supplies!

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas vandersell Vaata postitust
      Ma ei teeks nii ennatlikke järeldusi. Tottenham on siiski väga tugev meeskond, nad pole eriti tihti eurokarikatest välja kukkunud. Ei saa välistada, et teevad sama mis ManU eile.
      Et siis löövad 0-2 kaotusseisust neli ja lähevad edasi?
      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

      RocknRolla (2008)

      Kommentaar


        #63
        No oleneb. Vbla Sevilla lööb veel ühe ja siis Tottenham paneb viis. Mina usun.
        Supplies!

        Kommentaar


          #64
          krt teil poisid on hea usk aga no vaatame. 4 varavat ma siiski pakuks et laheb liiale Tottenhami-sugusel meeskonnal Sevilla-sugusele tiimile luua
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            #65
            Et siis teist aastat järjest UEFA Cupi finaalis. Kodus võeti üsna kindel 2-0 võit. Osasunal oli paar kolm head võimalust (korra löödi posti), aga suuremat osa mängust surus Sevilla ja loodi lugematul hulgal häid võimalusi skoori kasvatamiseks. Kuni avaväravani oli mäng suht võrdne, siis aga pani kodumeeskond pressi peale ja 2-0 on täiesti loogiline tulemus.

            Finaali vastaseks Espanyol, kes võõrsil 2-1 Werderile koti pähe tõmbas. Ühesõnaga hispaanlaste siseasi see UEFA Cup sel korral.

            Kommentaar


              #66
              Maresca lõi oma teise värava La Ligas. Ma vaatan, et talle on hakkanud skoorimine meeldima.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                #67
                nja, Sevilla on ikka huvitav tiim. klubil on varsti rohkem karikaid voidetud Euroopas kui kodus.

                meeldetuletuseks- Sevillal on nuud 2 UEFA Cup, 1 UEFA SuperCup (ponevusega juba ootan augustit, siis peaks selle aasta SuperCup mangitama ja paris huvitav oleks naha, mida suudab meeskond suure Euroopa klubi vastu, olgu siis Milan selleks voi Liverpool), 1 La Liga ja 3 Copa del Rey'd
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                  ponevusega juba ootan augustit, siis peaks selle aasta SuperCup mangitama ja paris huvitav oleks naha, mida suudab meeskond suure Euroopa klubi vastu, olgu siis Milan selleks voi Liverpool
                  Sellest (suht) mõttetust karikast on veelgi huvitavam, mis nad järgmine aasta CL-is suudavad teha(eeldusel, et nad La Ligas kokku ei varise).
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    #69
                    Ma loodan väga et Sevilla suudab viimased3 mängu võita ja võidab ka liiga ära!

                    Kommentaar


                      #70
                      Eks ole see SuperCup mõttetu jah, samuti nagu itaalia super Coppa....Ühe turniiri/karika/liiga võidu eest saad kohe teise nn finaali mängima.

                      Kommentaar


                        #71
                        vaga hea. uue hooaja esimeseks suursundmuseks on siis SuperCup-i kohtumine Milaniga. saab siis naha kuidas suurklubidega voimalused on
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          #72
                          sevillal ei tule milanoga mingeid raskusi

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            vaga hea. uue hooaja esimeseks suursundmuseks on siis SuperCup-i kohtumine Milaniga. saab siis naha kuidas suurklubidega voimalused on
                            No ma ikka olen ikka väga skeptiline, et see üks mäng midagi näitab. Kui siis rohkem seda va hooaja ettevalmistust. Aga mul on usku, et Sevilla võib järgmine aasta CL-is nii mõnegi gigandi ära süüa.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              No ma ikka olen ikka väga skeptiline, et see üks mäng midagi näitab. Kui siis rohkem seda va hooaja ettevalmistust. Aga mul on usku, et Sevilla võib järgmine aasta CL-is nii mõnegi gigandi ära süüa.
                              ma olen sinuga taitsa pari, ainult et see nn. sportlik hasart on ikka sees. oleme ausad, ega ju sellise tasemega klubid kaotama ka ei lahe. viik on tavaline. aga toesti, on ka minul Sevillasse usku. vahemalt kui nad pohikoosseisu koos hoiavad
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas jalkameesFCKU Vaata postitust
                                Ma loodan väga et Sevilla suudab viimased3 mängu võita ja võidab ka liiga ära!
                                Algselt postitas jalkameesFCKU Vaata postitust
                                loodame kõik koos et real võidab selle hooaja,sest Barca on juba liiga palju võtnud
                                Jahm
                                10 tähemärki
                                Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                                Ken Lee tulibu dibu douchoo

                                Kommentaar

                                Working...
                                X