320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 EM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Inglaste koosseis on tõesti võimas. Kõik peale Nugenti peaksid Premiershipi mängijad olema. Lisaks jäävad kõrvale minu silmis kaks selle vanuseklassi parimat mängijat - David Bentley ja Gabriel Agbonlahor. Nii et potentsiaalselt on koondis veel tugevam. Mõlemad jäävad kõrvale pika klubihooaja tõttu.

    Kommentaar


      #32
      Valuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus! 88. minutil saadab Lita pendla väravast mööda. Aga tšehhide jaoks on viik siiski õige tulemus, ei olnud inglased täna teab, mis võimsad.

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
        Lisaks jäävad kõrvale minu silmis kaks selle vanuseklassi parimat mängijat - David Bentley ja Gabriel Agbonlahor. Nii et potentsiaalselt on koondis veel tugevam. Mõlemad jäävad kõrvale pika klubihooaja tõttu.
        Loodetavasti ei lubata neid tegelasi kunagi ka täiskasvanute eest mängima. Vähemalt nii tuleks reeturitega käituda.
        Bentley puhul pole see ilmselt tõenäoline - liiga andekas, aga seda teist ajavad väidetavalt hoopis shotlased taga.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Loodetavasti ei lubata neid tegelasi kunagi ka täiskasvanute eest mängima. Vähemalt nii tuleks reeturitega käituda.
          Bentley puhul pole see ilmselt tõenäoline - liiga andekas, aga seda teist ajavad väidetavalt hoopis shotlased taga.
          Sel juhul on reeturid ka Ronaldinho ja Kaka, kes Copa Americalt kõrvale jäävad. Põhjendus neil sisuliselt sama nagu Bentleyl.
          Vähemalt Bentley käitumist mina mõistan. Olen aegajalt Viasat Sport 3 pealt Blackburn Rovers TV-d jälginud ning seega tean öelda et Bentley puhul on tegemist meeskonna liidriga, kes mängis lisaks pikale liigahooajale ka UEFA karikas ning FA Cupis pääseti poolfinaali. Ja arvestades tema vanust, ma ei imesta et tal suviseks EM-iks jõudu enam ei jätku. Kas väsinud meeskonna liider on platsil parem kui värske vahetusmees?

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
            Sel juhul on reeturid ka Ronaldinho ja Kaka, kes Copa Americalt kõrvale jäävad. Põhjendus neil sisuliselt sama nagu Bentleyl.
            Vähemalt Bentley käitumist mina mõistan. Olen aegajalt Viasat Sport 3 pealt Blackburn Rovers TV-d jälginud ning seega tean öelda et Bentley puhul on tegemist meeskonna liidriga, kes mängis lisaks pikale liigahooajale ka UEFA karikas ning FA Cupis pääseti poolfinaali. Ja arvestades tema vanust, ma ei imesta et tal suviseks EM-iks jõudu enam ei jätku. Kas väsinud meeskonna liider on platsil parem kui värske vahetusmees?
            minu arust tegid Ronaldinho ja Kaka ainuõige otsuse oma leivaisadele ehk siis klubidele, sest ükskord on ju vaja ka puhata. ja Brasiilias neid staare küll, kes suudavad nende koha välja mängida.
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
              Sel juhul on reeturid ka Ronaldinho ja Kaka, kes Copa Americalt kõrvale jäävad. Põhjendus neil sisuliselt sama nagu Bentleyl.
              Ja arvestades tema vanust, ma ei imesta et tal suviseks EM-iks jõudu enam ei jätku. Kas väsinud meeskonna liider on platsil parem kui värske vahetusmees?
              Arvestades tema vanust? Kui praeguses vanuses ka ei jaksa enam mõned mängud juunis teha, mis siis näituseks 7 aasta pärast saab, kui Bentley teoorias täiskasvanute MM-il ilma võiks teha?
              Ronaldinho ja Kaka huvitavad mind märgatavalt vähem. Ilmselt loobusid nad ka kokkuleppel koondise treeneriga. Bentley aga lasi ennast lausa koondisse valida.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #37
                itaalia sai siis üllatuskaotuse serbialt 0:1, suht võrdne mäng oli, mulle jäi itaalastest enim silma alessandro rosina, kes oli väga terva ja näitas hääd tehnikat, serblastel oli too vahetusmees tozic päris asjalik, näis mis tulevik toob, kuigi itaalaste väljalangemist alagrupist ei usu
                AILTON

                Kommentaar


                  #38
                  B-grupi viimases mängus sai Serbia magusa 1:0 võidu Azzurri üle, kusjuures nii mitmelgi korral oli 2:0 lähedal, kuigi ka "taevasinistel" olid omad võimalused. Igatahes on EM alanud väga väravatevaeselt-4 mänguga vaid 2 kolli.
                  Wij komen terug met de cup in de hands

                  Kommentaar


                    #39
                    Ronaldinho ja Kaka on ikka hoopis teine tera, kuna nad esindavad stabiilselt oma koondist MM valiktsüklis.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      #40
                      Tore, et Itaalia noored pähe said, korraks oli isegi kahju, et ainult viimaseid 25. minutit mängust nägin, aga kuna Slobodan Rajković kaasa ei teinud, siis savi.
                      Little things worry little minds.

                      Carlo Ancelotti, 2009

                      Kommentaar


                        #41
                        Ma ei tea, minu talupojaloogika ütleb, et kui mängija juba turniirile meeskonnaga kaasa sõidab, siis ehk ta ikka tõesti tahab ka seal mängida, mitte ei lähe niisama nalja tegema? Kahjuks selgus seekord, et tahtmist on, aga jõudu mitte. Välja, tõsi jah, kukkus kogu lugu lollisti. Aga meest praegu maapõhja taguda on üpris tobe. Nii meeldetuletuseks: Bentley mängis lõppenud hooajal rohkem tipptasemel mänge kui eelmise kuue aastaga kokku, kõik (!) põhis alustades kusjuures, keskmiselt 85 minutit. Meeskonna vedaja roll veel pealekauba kanda. EMil osaledes jääks tal hooaja lõpu ja uue alguse vahele mingi nädal-paar. Kumb on nüüd mõttekam, kas tõmmata vend iga hinna eest lõplikult ribadeks või lasta tal kosuda, et tast järgmisel hooajal ka asja oleks. Ja siis juba väga võimalik, et A-koondise eest?

                        Ahjaa, ääremärkuse korras veel - ma tahaks näha, mida need Fabregased ja Reo-Cokerid nii umbes viie aasta pärast teevad, kui nad praegu hooaja jooksul mingi ~60 mängu põrutavad. See paljukirutud reetur Agbonlahor näiteks oli lõppeval hooajal Premis mänguaja osas väljakumängijatest esikümnes, on teda siis vaja selle eest lõpliku surnuksajamisega premeerida? Kõik ei ole Stiivi Džii sugused igiliikurid, et vahet pole, kas mängin aastas kaks või kakssada mängu. Küllalt on ju viimastel suurvõistlustel neid kustund või poolvigasena mängivaid staare nähtud. Milleks?

                        PS - ja palun nüüd siit jumala eest mitte mingit rahvuskoondiste vastalist suhtumist välja lugeda. Igati bueno oleks, kui lipu all mängikisd kõik parimad pojad, aga selle nimel ei maksa noori mehi surnuks piitsutada. Mitme otsaga asi muidugi ja klubidki peaksid siin enam kui kriitilise pilguga peeglisse vaatama, aga see on teadagi juba hoopis pikem jutt.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          #42
                          Bentley puhul käib rohkem see pinda, et ta lasi ennast koondisesse valida ja siis saatis psycho pikalt ja nüüd ei saanud psycho uut noort kaasa võtta.
                          Little things worry little minds.

                          Carlo Ancelotti, 2009

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                            itaalia sai siis üllatuskaotuse serbialt 0:1, suht võrdne mäng oli, mulle jäi itaalastest enim silma alessandro rosina, kes oli väga terva ja näitas hääd tehnikat, serblastel oli too vahetusmees tozic päris asjalik, näis mis tulevik toob, kuigi itaalaste väljalangemist alagrupist ei usu
                            Jaa, kui Itaalia saab nüüd oma mängu käima, siis Rosinaldost saab turniiri parim mängija

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                              itaalia sai siis üllatuskaotuse serbialt 0:1, suht võrdne mäng oli, mulle jäi itaalastest enim silma alessandro rosina, kes oli väga terva ja näitas hääd tehnikat, serblastel oli too vahetusmees tozic päris asjalik, näis mis tulevik toob, kuigi itaalaste väljalangemist alagrupist ei usu
                              Silma ta jäi, aga midagi väga tarka korraldada ei suutnud. Ka Palladino ja isegi Chiellini liikusid vasakul ääral väga tihedalt, aga ühtegi reaalset tsenderdust kummagilt äärelt ei tulnud.
                              55% pallivaldamise puhul väravasuule 2 korda pihta saada on ikka üsna nutune.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                                Silma ta jäi, aga midagi väga tarka korraldada ei suutnud. Ka Palladino ja isegi Chiellini liikusid vasakul ääral väga tihedalt, aga ühtegi reaalset tsenderdust kummagilt äärelt ei tulnud.
                                55% pallivaldamise puhul väravasuule 2 korda pihta saada on ikka üsna nutune.
                                jah seda küll, kuni kastini mängiti ilusasti, kastis aga ei suudetud midagi tarka korda saata
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X