320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    16/17 - selle aasta jätan välja - läks perse
    14/15 - Läks perse
    12/13 - Läks küll perse, aga....
    Kui 5 hooaja peale 3 hooaega perse läheb, siis milles probleem on?

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      Kui 5 hooaja peale 3 hooaega perse läheb, siis milles probleem on?
      Jätame sealt ühe välja, sest tegelikult saadi võitjalt 3:3 pähe. IMO ei ütleks selle kohta täiesti lootusetu.

      2 Hooaega läks tõsiselt perse, see ongi minu meelest FLUKE mis lihtsalt läbi ebaõnne juhtus. See aasta tehakse kõik kamaluga tagasi.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        FFS koolivaheaeg nii pikk peab olema.

        Kommentaar


          Algselt postitas zelee Vaata postitust
          FFS koolivaheaeg nii pikk peab olema.
          Tahad juba kooli minna?
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Tahad juba kooli minna?
            Sina võiks.

            Kommentaar


              Tänapäeval ei tohiks kool postitamist segada, kõigil on nutitelefonid ja nett ja mis seal tunni ajal ikka teha on kui postitada.

              Kommentaar


                Raske on siin foorumi "bossidel", sest kui keegi julgeb teistmoodi arvata, siis peab kohe laps olema! (Puusalt pakun vanuse, lihtsalt postituste arvu ja selle ühe postituse järgi) Mina olen 30! Ma olen juba väga vana mees! Kurat sa julged siin üldse midagi öelda! Kõik mis sa ütled on vale, sest mina arvan teistmoodi!! Mina olen jumal! hohhohohoho!!! - keskmine 3-15k postitusega foorumlane.

                Seda ei pea kõik südamesse võtma, siin on ka paar väga toredat inimest, kes suudavad inimeste vastu ka siis normaalseks jääda kui nad arvavad omamoodi/valesti/või on lihtsalt kasvõi lollid who the f cares me kõik teeme vigu, mõni kirjutab mis ta arvab, teine veerib oma postitusi 10 minutit, et kohe kindlasti kõik oleks nii perfektne kui võimalik ja kui siis kurat keegi julgeb midagi vastu öelda, siis ütleme, et ta on alles laps ja mingu kooli.

                Pakun, et mu lapsel on ka juba rohkem keerde seal pea sees kui sul nende 30? aastaga sinna tekkinud on.

                Peab kurbusega tunnistama, et Saver ja Count on siin keskmisest foorumlasest palju normaalsemad. Fuck it mulle on isegi kogu foorumis oldud aja Stok pinda käinud, aga kurat ta vähemalt ütleb mis ta mõtleb ja arvab mis ta arvab.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Raske on siin foorumi "bossidel", sest kui keegi julgeb teistmoodi arvata, siis peab kohe laps olema! (Puusalt pakun vanuse, lihtsalt postituste arvu ja selle ühe postituse järgi) Mina olen 30! Ma olen juba väga vana mees! Kurat sa julged siin üldse midagi öelda! Kõik mis sa ütled on vale, sest mina arvan teistmoodi!! Mina olen jumal! hohhohohoho!!! - keskmine 3-15k postitusega foorumlane.

                  Seda ei pea kõik südamesse võtma, siin on ka paar väga toredat inimest, kes suudavad inimeste vastu ka siis normaalseks jääda kui nad arvavad omamoodi/valesti/või on lihtsalt kasvõi lollid who the f cares me kõik teeme vigu, mõni kirjutab mis ta arvab, teine veerib oma postitusi 10 minutit, et kohe kindlasti kõik oleks nii perfektne kui võimalik ja kui siis kurat keegi julgeb midagi vastu öelda, siis ütleme, et ta on alles laps ja mingu kooli.

                  Pakun, et mu lapsel on ka juba rohkem keerde seal pea sees kui sul nende 30? aastaga sinna tekkinud on.

                  Peab kurbusega tunnistama, et Saver ja Count on siin keskmisest foorumlasest palju normaalsemad. Fuck it mulle on isegi kogu foorumis oldud aja Stok pinda käinud, aga kurat ta vähemalt ütleb mis ta mõtleb ja arvab mis ta arvab.
                  Ei nõustu just tihti Linnupojaga aga tal on õigus, liiga negatiivseks on siin kõik muutunud kohati.
                  Näiteks pole ma ka Saveri kõige suurem fänn aga üsna tihti tehakse talle ka liiga.
                  Tegelikult on ilgelt äge, et on olemas selline koht, kus saab teiste huvilistega asju arutada.
                  Rohkem mõistmist ja rõõmsat meelt

                  Kommentaar


                    mis värk nüüd on siis? solvume kõik koos jne?

                    või mis siin toimub?
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      seda et homme algab pihta grupiturniir. uefa lehel fantasyt ka teeb?
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        seda et homme algab pihta grupiturniir. uefa lehel fantasyt ka teeb?
                        võiks küll

                        Kommentaar


                          selle jaoks on juba topic tehtud siin ju kuskil. teeb ikka!

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Vaatasin, mis riikidest pärit treenereid on kõige rohkem 32 grupifaasi jõudnud satside eesotsas ja kuue lootsiga olid edukamad Portugal ja Itaalia. 3 treenerit on Argentiinast ja Hispaanist ning 2 Hollandist ja Śveitsist. Nt. Prantsusmaalt ja Saksamaalt kõigest 1 treener ning Inglismaalt sootuks 0. Kusjuures kõigi Saksamaa, Inglismaa ja Prantsusmaa klubide eesotsas on välismaalased. Hispaania neljast satsist vaid ühes on kohalik treener, seevastu kõigi kolme Portugali ja Itaalia klubi treeneripingil on kodumaalt pärit mees.
                              Wij komen terug met de cup in de hands

                              Kommentaar


                                inglismaa klubid näitavad enda tavalist taset, oh wait.....
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X