320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JanK Vaata postitust
    Ühtegi tasavägist paari ei tulnud.. Seal lõpetasin lugemise kah.

    Kommentaar


      Üsnagi tervitatavad muudatused uuel hooajal Meistrite Liigas.
      Riputan selle siia, et kellel huvi see saab ise pilgu algallikale peale visata.

      4 vahetust
      Finaalis rohkem mehi pingil.
      Uued ajad.
      Saab rohkem mängijaid registreerida.

      Eesmärk anda treeneritele suurem taktikaline paindlikus.

      Additional fine-tuning of club competition regulations for 2018/19 onwards

      Kommentaar


        Artikli põhjal tundub siiski, et 4. vahetust lubatakse teha ainult lisaajal ehk siis igal juhul "kevadel".
        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

        Kommentaar


          Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
          Artikli põhjal tundub siiski, et 4. vahetust lubatakse teha ainult lisaajal ehk siis igal juhul "kevadel".
          Sul on õigus ja ma oleksin pidanud seda täpsustama.
          Just selle pärast lisasin ka lingi, et oleks võimalik kontrollida üle ja vajadusel korrigeerida.

          Kuigi juba veebruaris sai selgeks, et järgmine aasta me VARi veel ei näe, siis ma salamisi seda ikka lootsin.

          Kommentaar


            Huh, hea meel on näha, et eelmine aasta, kus Bayern, Barca ja Real ei jõudnudki kõik kolmekesi poolfinaali, tähendaski reaalset jõudude vahekorra muutumist ja ühe perioodi läbisaamist, sest Meistrite Liiga on kõige põnevam liiga endiselt ja alati on selliseid võimuperioode olnud!

            Kommentaar


              vahed suurenevad. enim CL'is, aga pm ka igal pool mujal.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                vahed suurenevad. enim CL'is, aga pm ka igal pool mujal.
                Võrdluseks: Eestis on peetud 27 mängu, millest 12 on lõppenud kolme või enama väravalise vahega...

                Ja trummipõrin - eelmine aasta oli 27 mänguga selliseid kohtumisi 7.

                Aastal 2016 ka 7. Ehk peaks ka ikka meistrikat vaatama minema!

                Kommentaar


                  Selle parameetri järgi on kõige igavamad liigad Meistrite Liiga ja Inglise premm ju?

                  Venemaa liiga on tight (Y).
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Selle parameetri järgi on kõige igavamad liigad Meistrite Liiga ja Inglise premm ju?

                    Venemaa liiga on tight (Y).
                    Meistrite liiga ongi igav. Umbes kevadel läheb põnevaks, enne seda on totaaljoga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Meistrite liiga ongi igav. Umbes kevadel läheb põnevaks, enne seda on totaaljoga.
                      Ma mõistan, mida sa mõtled igavuse all ja aktsepteerin seda arvamust.

                      Küll aga on mulle arusaamatu su aastast-aastasse algav jaur, sest samal ajal sa nagu jälgid ja fännad Inglise Premmi, mis on enam-vähem sama ju (bling-bling ja värki + suured võtavad oma).
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Ma mõistan, mida sa mõtled igavuse all ja aktsepteerin seda arvamust.

                        Küll aga on mulle arusaamatu su aastast-aastasse algav jaur, sest samal ajal sa nagu jälgid ja fännad Inglise Premmi, mis on enam-vähem sama ju (bling-bling ja värki + suured võtavad oma).
                        Üle aasta on ka selline põnevus, et tiitel pole enne viimaseid mänge veel kindel ja samamoodi ka top4.

                        CL nüüd täiesti igav ka pole, see aasta oli siin mõni surmagrupp ka. Spurs Real Dortmund / Chelsea Atletico Roma.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Meistrite liiga ongi igav. Umbes kevadel läheb põnevaks, enne seda on totaaljoga.
                          Kuidas palun? See kõlab nagu hapud viinamarjad, härra.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Kuidas palun? See kõlab nagu hapud viinamarjad, härra.
                            No Reali, Bayerni ja Barcelona fännidele on asi ikka põnev, kuna nende tiimid on pea alati nelja hulgas. Mingit sellist varianti, et neist keegi üle noatera alagrupist edasi saab, enam ette ei tule. Aga, noh, ma jauran seda igal kevadel ja ega sest midagi ikka ei muutu

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              No Reali, Bayerni ja Barcelona fännidele on asi ikka põnev, kuna nende tiimid on pea alati nelja hulgas. Mingit sellist varianti, et neist keegi üle noatera alagrupist edasi saab, enam ette ei tule. Aga, noh, ma jauran seda igal kevadel ja ega sest midagi ikka ei muutu
                              Dannar, kelle asi see on? keda see huvitab?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Dannar, kelle asi see on? keda see huvitab?
                                Neid, keda Barca, Bayern ja Real külmaks jätavad?Ses mõttes on Euroopa Liiga viimastel aastatel minu jaoks isegi huvitavam olnud. Sevilla küll kolm aastat jutti võitis ja võibolla ManU võit eelmine aasta oli ka ette ennustatav, aga tase on üldiselt seal kindlasti võrdsem ja mängud huvitava(ma)d.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X