Lehekülg 138, kokku 143 EsimeneEsimene ... 3888128134135136137138139140141142 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 741 kuni 2 760, kokku 2859
    Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    16/17 - selle aasta jätan välja - läks perse
    14/15 - Läks perse
    12/13 - Läks küll perse, aga....
    Kui 5 hooaja peale 3 hooaega perse läheb, siis milles probleem on?

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Kui 5 hooaja peale 3 hooaega perse läheb, siis milles probleem on?
    Jätame sealt ühe välja, sest tegelikult saadi võitjalt 3:3 pähe. IMO ei ütleks selle kohta täiesti lootusetu.

2 Hooaega läks tõsiselt perse, see ongi minu meelest FLUKE mis lihtsalt läbi ebaõnne juhtus. See aasta tehakse kõik kamaluga tagasi.
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

FFS koolivaheaeg nii pikk peab olema.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zelee Vaata postitust
    FFS koolivaheaeg nii pikk peab olema.
    Tahad juba kooli minna?

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tahad juba kooli minna?
    Sina võiks.

Meeskonnaliige Kasutaja karl54 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Tänapäeval ei tohiks kool postitamist segada, kõigil on nutitelefonid ja nett ja mis seal tunni ajal ikka teha on kui postitada.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Raske on siin foorumi "bossidel", sest kui keegi julgeb teistmoodi arvata, siis peab kohe laps olema! (Puusalt pakun vanuse, lihtsalt postituste arvu ja selle ühe postituse järgi) Mina olen 30! Ma olen juba väga vana mees! Kurat sa julged siin üldse midagi öelda! Kõik mis sa ütled on vale, sest mina arvan teistmoodi!! Mina olen jumal! hohhohohoho!!! - keskmine 3-15k postitusega foorumlane.

Seda ei pea kõik südamesse võtma, siin on ka paar väga toredat inimest, kes suudavad inimeste vastu ka siis normaalseks jääda kui nad arvavad omamoodi/valesti/või on lihtsalt kasvõi lollid who the f cares me kõik teeme vigu, mõni kirjutab mis ta arvab, teine veerib oma postitusi 10 minutit, et kohe kindlasti kõik oleks nii perfektne kui võimalik ja kui siis kurat keegi julgeb midagi vastu öelda, siis ütleme, et ta on alles laps ja mingu kooli.

Pakun, et mu lapsel on ka juba rohkem keerde seal pea sees kui sul nende 30? aastaga sinna tekkinud on.

Peab kurbusega tunnistama, et Saver ja Count on siin keskmisest foorumlasest palju normaalsemad. Fuck it mulle on isegi kogu foorumis oldud aja Stok pinda käinud, aga kurat ta vähemalt ütleb mis ta mõtleb ja arvab mis ta arvab.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Raske on siin foorumi "bossidel", sest kui keegi julgeb teistmoodi arvata, siis peab kohe laps olema! (Puusalt pakun vanuse, lihtsalt postituste arvu ja selle ühe postituse järgi) Mina olen 30! Ma olen juba väga vana mees! Kurat sa julged siin üldse midagi öelda! Kõik mis sa ütled on vale, sest mina arvan teistmoodi!! Mina olen jumal! hohhohohoho!!! - keskmine 3-15k postitusega foorumlane.

Seda ei pea kõik südamesse võtma, siin on ka paar väga toredat inimest, kes suudavad inimeste vastu ka siis normaalseks jääda kui nad arvavad omamoodi/valesti/või on lihtsalt kasvõi lollid who the f cares me kõik teeme vigu, mõni kirjutab mis ta arvab, teine veerib oma postitusi 10 minutit, et kohe kindlasti kõik oleks nii perfektne kui võimalik ja kui siis kurat keegi julgeb midagi vastu öelda, siis ütleme, et ta on alles laps ja mingu kooli.

Pakun, et mu lapsel on ka juba rohkem keerde seal pea sees kui sul nende 30? aastaga sinna tekkinud on.

Peab kurbusega tunnistama, et Saver ja Count on siin keskmisest foorumlasest palju normaalsemad. Fuck it mulle on isegi kogu foorumis oldud aja Stok pinda käinud, aga kurat ta vähemalt ütleb mis ta mõtleb ja arvab mis ta arvab.
    Ei nõustu just tihti Linnupojaga aga tal on õigus, liiga negatiivseks on siin kõik muutunud kohati.
    Näiteks pole ma ka Saveri kõige suurem fänn aga üsna tihti tehakse talle ka liiga.
    Tegelikult on ilgelt äge, et on olemas selline koht, kus saab teiste huvilistega asju arutada.
    Rohkem mõistmist ja rõõmsat meelt

i wanna be forever jank Kasutaja JanK avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2005

Algupärane

mis värk nüüd on siis? solvume kõik koos jne?

või mis siin toimub?
    Tsitaat Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    aga ma kiikusin samal ajal mingi kuradi kiiklambaga ja käisin sellili koguaeg, et mul polnud aega süveneda

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

seda et homme algab pihta grupiturniir. uefa lehel fantasyt ka teeb?
    Catalunya is not Spain!

E ai gatinha? Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    seda et homme algab pihta grupiturniir. uefa lehel fantasyt ka teeb?
    võiks küll

U21 Kasutaja Navas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2017

Algupärane

selle jaoks on juba topic tehtud siin ju kuskil. teeb ikka!
    !HALA MADRID!

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Eesti koondislane Kasutaja midfielder avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2005

Algupärane

Vaatasin, mis riikidest pärit treenereid on kõige rohkem 32 grupifaasi jõudnud satside eesotsas ja kuue lootsiga olid edukamad Portugal ja Itaalia. 3 treenerit on Argentiinast ja Hispaanist ning 2 Hollandist ja Śveitsist. Nt. Prantsusmaalt ja Saksamaalt kõigest 1 treener ning Inglismaalt sootuks 0. Kusjuures kõigi Saksamaa, Inglismaa ja Prantsusmaa klubide eesotsas on välismaalased. Hispaania neljast satsist vaid ühes on kohalik treener, seevastu kõigi kolme Portugali ja Itaalia klubi treeneripingil on kodumaalt pärit mees.
    Wij komen terug met de cup in de hands

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

inglismaa klubid näitavad enda tavalist taset, oh wait.....

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

inglismaa klubid näitavad enda tavalist taset, oh wait.....
    Vara veel, noormees, eelmine aasta oli neljast mängust kaks võitu, üks viik (võõrsil Arsenalil PSG-ga) ja üks kaotus (Spurs Monacole). Tundus ka päris okeika.

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

nojah ainus kõva tulemus oli spursi võit. Ülejäänud ju mingi B ja C kat tiimide üle.

Meeskonnaliige Kasutaja karl54 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Real, Barca, Atletico, Bayern, PSG ja Juventus on eliit. Ehk 8 hulka kaks Inglise klubi oleks hea ja üks poolfinaali super. Conte pole veel midagi suurt teinud meistrite liigas, City mängib liiga ründavalt, United pole valmis, Tottenham peab kõigepealt grupist edasi saama, erinevalt teistest tuleb neil nagunii vastu Barca või keegi teine eliidist. Livel suht sama, kui teisena kuidagi edasi saavad siis tuleb vastu ilmselt keegi eliidist. Fännid muidugi ootavad finaalikohta, aga see aasta oleks see pigem üllatav.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    Real, Barca, Atletico, Bayern, PSG ja Juventus on eliit. Ehk 8 hulka kaks Inglise klubi oleks hea ja üks poolfinaali super. Conte pole veel midagi suurt teinud meistrite liigas, City mängib liiga ründavalt, United pole valmis, Tottenham peab kõigepealt grupist edasi saama, erinevalt teistest tuleb neil nagunii vastu Barca või keegi teine eliidist. Livel suht sama, kui teisena kuidagi edasi saavad siis tuleb vastu ilmselt keegi eliidist. Fännid muidugi ootavad finaalikohta, aga see aasta oleks see pigem üllatav.
    IMHO sitt jutt. Ei näe mitte mingit vahet inglismaa meeskondadel ja sinu eliitidel. Real on muidugi omaette taseme enda stabiilsusega saavutanud, nemad tõstaks tõesti aste kõrgemale, aga ise kipun arvama, et see aasta astub keegi teine karikat vastu võtma.

Tean, et on vara veel - Loodetavasti suudab spurs dortmundi vastu teise koha ära võtta ja 5 tiimi edasi. Ennustan ikka veerandfinaalidesse vähemalt kolme tiimi kellest poolfinaali vähemalt 2 kui just omavahel kokku ei satuta. City suudab CLi jaoks kaitse play offideks kokku mängitama panna, United sõidab kõigist üle ja ehk liverpool/spurs või isegi chelsea suudab kaugele sõita.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

IMHO sitt jutt. Ei näe mitte mingit vahet inglismaa meeskondadel ja sinu eliitidel.
    Eheh, vana hea.

Viimasel kolmel aastal Inglased play-offis vs Bayern-Real-Barca-PSG-Juventus-Atletico (ja paneme Monaco ka punkti):
    10 korda playoffis kohtutud, 1 kord edasi pääsetud, 9 korda välja kukutud. Seegi City edasipääs pranstlaste vastu, keda ma eliiti tegelikult ei loeks.
    Juventuse saldo samade tiimide vastu: 4 korda edasi pääsetud, 3 korda välja langetud (loeme siis finaalikaotusi väljalangemiseks).
    Atletico saldo samade tiimide vastu: 2 korda edasi pääsetud, 3 korda välja langetud (taaskord loeme finaalikaotust väljalangemiseks)

"ei näe mitte mingit vahet"

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud