320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Tänks, beib. Ma goal.com'i kahjuks ei külasta.
    No eks sa aseta sinna lünka see onanbuffonipildipeale.com või misiganes portaalis sa käid kõige rohkem. Selles oli point justkui.

    Aga vastuse leidsid ilusti üles, nagu ma näen - ära siis pikka viha pea.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Kommentaar


        Atletico, Real, Bayern ja Arsenal on 100% edasi.
        Barcelona ja Porto on 75% edasi.
        Chelsea on 60% edasi.
        Juventus ja Dortmund on 50% edasi.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Atletico, Real, Bayern ja Arsenal on 100% edasi.
          Barcelona ja Porto on 75% edasi.
          Chelsea on 60% edasi.
          Juventus ja Dortmund on 50% edasi.
          Ma arvan, et Atleticole 100 kohustust panna on küll liiast. Ja Arsenal võiks Monaco vastu tegelikult feilida, just for fun. Eile alistasid nad näiteks liiga liidri Marseille ja sellel hooajal on tegu minu meelest kõige ettearvamatuma meeskonnaga euroopa jalgpallis.
          Üldiselt on aga väga kõvad paarid kokku loositud ja ühtegi igavat mängu teleriekraanidele vast ei jõuagi.
          Kurat, Portol on mingisugune eriline jopp aastast aastasse nii gruppide, kui play off loosidega..
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Porto ja Monaco finaali paluks, aitäh.

            Kommentaar


              kelle poolt sa 04 olid, dannar?
              slimm.ee

              Kommentaar


                YLE näitab viimast hooaega Meistrite liigat, järgmisest sügisest läheb ka Soomes see erakanalite kätte. edaspidi siis üks alternatiiv vähem.

                Kommentaar


                  Algselt postitas JanK Vaata postitust
                  kelle poolt sa 04 olid, dannar?
                  Ma ei mäletagi. Esialgu Reali poolt, siis poolfinaalides Depori ja Monaco poolt. Finaalis pigem vist Porto poolt.

                  Kommentaar


                    Vaatasin nüüd üle, et kelle poolt ma nähtud UCLi finaalidest olnud olen:
                    2014 Real Madrid
                    2013 Borussia Dortmund
                    2012 Chelsea
                    2011 Barcelona
                    2010 Inter
                    2009 Barcelona
                    2008 Chelsea
                    2007 Milan
                    2006 Arsenal
                    2005 Liverpool
                    2004 vist Porto
                    2003 Juventus
                    2002 Real Madrid
                    2001 Valencia
                    2000 Real Madrid
                    1999 Bayern
                    1998 Real Madrid
                    1997 ei näinud
                    1996 Juventus

                    Ehk alati Manu vastu. 2007 oli mul tonnine kihlvedu mõjutamas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Atletico, Real, Bayern ja Arsenal on 100% edasi.
                      bet365s saad kombo panusena koefiks 2,14. free moneys
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ehk alati Manu vastu. 2007 oli mul 60 eurine kihlvedu mõjutamas.
                        parandasin segadust tekitava raha väärtuse
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Cakir? lol value pärast oleks pidanud juba vilistama.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Veelkord saab nautida Järvela emotsioone ja eilseid PSG-Chelsea väravaid:
                            TV3 uudistetoimetus võtab igal õhtul operatiivselt ja asjatundlikult kokku olulisemad päevasündmused nii Eestist kui ka mujalt maailmast ning nüüdsest jõuavad uudised koos täiendavate lisakommentaaride ja erinevaid vaatenurki avava analüüsiga eetrisse tunnises saates. „TV3 uudiste“ ankrud on Liina Kanarbik, Marek Lindmaa, Sander Terras ja Liisa Aadussoo. Reporteriks on Kadri Pikhof, Karl-Johannes Kõiv, Sven Soiver, Virgo Pärn, Marie Metsur, Allan Muuk jt. Seitsmesed uudised


                            ja Šahtar - Bayern:
                            TV3 uudistetoimetus võtab igal õhtul operatiivselt ja asjatundlikult kokku olulisemad päevasündmused nii Eestist kui ka mujalt maailmast ning nüüdsest jõuavad uudised koos täiendavate lisakommentaaride ja erinevaid vaatenurki avava analüüsiga eetrisse tunnises saates. „TV3 uudiste“ ankrud on Liina Kanarbik, Marek Lindmaa, Sander Terras ja Liisa Aadussoo. Reporteriks on Kadri Pikhof, Karl-Johannes Kõiv, Sven Soiver, Virgo Pärn, Marie Metsur, Allan Muuk jt. Seitsmesed uudised

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              Cakir? lol value pärast oleks pidanud juba vilistama.
                              selliste vigade puhul võiks anda trahvikastis vabalöögi vms. penalti määramine oleks liiga karm ja kuna seda otsust ei juleta üldiselt teha, siis jäävadki need olukorrad karistamata. auk reeglites.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas El President Vaata postitust
                                selliste vigade puhul võiks anda trahvikastis vabalöögi vms. penalti määramine oleks liiga karm ja kuna seda otsust ei juleta üldiselt teha, siis jäävadki need olukorrad karistamata. auk reeglites.
                                Miks mitte penalti? Kui mängija on nii idioot ja/või nahaalne, siis tuleb seda karistada.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X