320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Barcelona vs Juventus
    Bayern Munchen vs Monaco
    PSG vs Porto
    Atletico Madrid vs Real Madrid
    Pakun sellist käkki siis

    Real - Monaco
    Bayern - Barcelona
    PSG - Atletico
    Porto-Juve

    Kommentaar


      Monaco-Juve
      PSG-Porto
      Bayern-Barcelona
      Atleti-Real

      PSG-Juve finaali loodaks näha

      Kommentaar


        Royal - PSG
        Juve-Buyern
        Monaco-Tico
        Porto-Barca

        100%

        Kommentaar


          Mulle just meeldiks, kui ühe riigi võistkonnad ei kohtuks omavahel ning viimasel ajal omavahel kohtunud võistkonnad samuti.

          Ise eelistaks midagi sellist:
          Atletico - Bayern
          Real - Porto
          PSG - Juventus
          Barcelona - Monaco
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Vormikõvera järgi võiks juu Bayer ja Barca kokku saada aga siiski pakuks välja midagi sellist:
            Real - Monaco (nostalgia pärast )
            Atletico - Bayern (pole veel näinud nende duelli)
            Barca - PSG (tuleb kindlalt huvitav mäng)
            Juve - Porto
            Felix: Oh, bollocks!
            Elmo: Dog's bollocks?
            Felix: No, just plain fucking bollocks!
            Elmo: No dog involved?

            Kommentaar


              Ise loodaks selliseid paare näha:
              Atletico-PSG
              Barca-Real
              Bayern-Juve
              Monaco-Porto

              Kommentaar


                Väga hea loos. Juvel joppas tõenäoliselt kõige rohkem, aga vähemalt tulevad tugevad poolfinaalid päris kindlasti.

                Kommentaar


                  Poolfinaalid:

                  Barca - Royal

                  Juve - Buyern

                  Finaal:

                  Barca - Juve

                  14/15 meister:

                  Juve

                  Väravakuningas:
                  Scarface!

                  Kommentaar


                    No minu arvates ikka väga kehva loos. Madriidi derbit näeme Hispaania liigas. PSG ja Barca kohtusid juba alagrupis. Bayern sai taas (vähemalt paberil) kerge loosi. Portot muidugi alahinnata ei saa. Juve-Monaco on vast just taktikalises mõttes huvitav. Näis palju huvitavat tolles paaris reaalselt ka platsil juhtub.

                    Kommentaar


                      Kas seal olid asetused ka? Muidu hõikaks vandenõuteoreetikud kohale, et Real-Barca-Bayern kordusmängu kodus saavad.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Kutsu aga kohale, ei olnud. Üldiselt suhteliselt igav loos. Madridi derbysid juba piisavalt nähtud, PSG Barca pole ka midagi uut. Monaco ja Juventus ei tõota just liiga atraktiivne jalgpall tulla. Tuleb loota, et Porto lööb paar purakat ära ja teeb mängu Bayerni vastu põnevaks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                          Kutsu aga kohale, ei olnud. Üldiselt suhteliselt igav loos. Madridi derbysid juba piisavalt nähtud, PSG Barca pole ka midagi uut. Monaco ja Juventus ei tõota just liiga atraktiivne jalgpall tulla. Tuleb loota, et Porto lööb paar purakat ära ja teeb mängu Bayerni vastu põnevaks.
                          Portol ei vedanud loosiga. Monaco vastu oleks väga suured võimalused olnud ning ega Juventus ja Atletico ka nüüd päris mission impossible variandid poleks olnud. Eelmisel aastal Benfica lükkas Juve teadupärast EL-s välja ja Porto on minu arust ka Atletico aastaid tagasi kas CL-s või EL-s auti löönud. Vaid Barca, Real ja Bayern oleks sisuliselt võimatud valikud olnud. Samas ehk suudetakse üllatada, sest mitte asjata pole Draakonid sel hooajal ainus sats CL-s, kes kaotusekibedust pole tundnud. Aprilliks peaks vigastatud esiründaja Jackson Martinez ka tagasi olema ja nagu Baseli mäng näitas, oskavad sini-valged hiilgavalt lüüa ka väljaspool 16 kasti.
                          Wij komen terug met de cup in de hands

                          Kommentaar


                            Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                            Samas ehk suudetakse üllatada, sest mitte asjata pole Draakonid sel hooajal ainus sats CL-s, kes kaotusekibedust pole tundnud..
                            Eks selles on oma ka asjaolul, et Porto on saanud taaskord nö Portot teha, ehk vaieldamatult lihtsaimast alagrupist läbi kruiisida. Nagu aastaid juba neil jopanud on. See hooaeg pole CL-is mängitud mitte ühegi tugeva vastasega veel: Shakhtar, Bilbao, BATE, Basel.

                            Ühesõnaga Portol ei näe küll Bayerni vastu mingit varianti kahe mängu kokkuvõttes. Baseli vastu mängiti küll kenasti ja oli ilus vaadata, aga ega see hea lakmus ei ole.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              Eks selles on oma ka asjaolul, et Porto on saanud taaskord nö Portot teha, ehk vaieldamatult lihtsaimast alagrupist läbi kruiisida. Nagu aastaid juba neil jopanud on. See hooaeg pole CL-is mängitud mitte ühegi tugeva vastasega veel: Shakhtar, Bilbao, BATE, Basel.

                              Ühesõnaga Portol ei näe küll Bayerni vastu mingit varianti kahe mängu kokkuvõttes. Baseli vastu mängiti küll kenasti ja oli ilus vaadata, aga ega see hea lakmus ei ole.

                              Eks peab ka arvestama, milliste mängijate ja eelarvetega meeskonnad opereerivad. Mulle küll ei paku mingit pinget kui aastast aastasse jõuavad poolfinaalidesse klubid, kes seal umbes 4 korda viie aasta jooksul figureerivad ja kes reeglina ei müü iga suvi oma parimaid mängijaid vaid ostavad teistelt kokku hoopis. No ei paku pinget.

                              Samas väiksemate liigade klubidest on Porto ja mingil määral Benfica ainsad,kes suudavad tippliigade suuri klubisid vähemasti tugevasti hammustada.

                              Kui su avatari vaadata, siis pooldad ka ju väikeklubi Freiburgi. Ses suhtes on kummaline, et pooldad vaid nende kõige suuremate klubide jõudmist poolfinaalidesse. Porto vähemasti on klassi ja ajalooga klubi mitte mõni juhukülaline nagu Apoel,kes siin mõne aasta eest veerandfinaali jõudis ja siis kadus areenilt.
                              Wij komen terug met de cup in de hands

                              Kommentaar


                                Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                                Eks peab ka arvestama, milliste mängijate ja eelarvetega meeskonnad opereerivad. Mulle küll ei paku mingit pinget kui aastast aastasse jõuavad poolfinaalidesse klubid, kes seal umbes 4 korda viie aasta jooksul figureerivad ja kes reeglina ei müü iga suvi oma parimaid mängijaid vaid ostavad teistelt kokku hoopis. No ei paku pinget.

                                Samas väiksemate liigade klubidest on Porto ja mingil määral Benfica ainsad,kes suudavad tippliigade suuri klubisid vähemasti tugevasti hammustada.
                                Veits erinevatest asjadest räägime vist. Eelmises postis ma lihtsalt juhtisin tähelepanu, et Porto kaotuseta seerial on suht objektiivne põhjus, milleks on asjaolu, et see hooaeg pole veel ühegi arvestatava meeskonnaga mängitud. Mis puutub aga nõrgemate klubide kaugele jõudmisesse, siis selle vastu pole mul absoluutselt midagi tegelikult. Enne loosimist lihtsalt paljud soovisid, et omavahel läheksid kokku Porto-Monaco, et üks neist siis edasi pääseks poolfinaali.

                                Ma mõtlen teistpidi. Ma ei looda, et kaks eeldatavalt nõrgemat loositakse kokku, et üks neist siis poolfinaali pääseks. Samas pole mul mitte midagi selle vastu kui näiteks Porto Bayernit võidaks ja poolfinaalis mängiks, olles koha võiduga täielikult välja teeninud.

                                See on puhtalt minu arvamus. Aga eks ma lihtsalt soovin, et poolfinaalides oleksid sportlikult kõige huvitavamad paarid ja tugevaimad võistkonnad koos, mitte kuidagi pooleldi läbi ülihea loosi sinna jopanud võistkonnad, kes pole terve varasema hooaja jooksul ühegi arvestatava meeskonnaga mänginudki. Seega Porto ja Monaco vastu pole mitte midagi poolfinaalides, kui nad suudavad Bayerni ja Juve kahe mängu peale üle mängida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X