320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Veits erinevatest asjadest räägime vist. Eelmises postis ma lihtsalt juhtisin tähelepanu, et Porto kaotuseta seerial on suht objektiivne põhjus, milleks on asjaolu, et see hooaeg pole veel ühegi arvestatava meeskonnaga mängitud. Mis puutub aga nõrgemate klubide kaugele jõudmisesse, siis selle vastu pole mul absoluutselt midagi tegelikult. Enne loosimist lihtsalt paljud soovisid, et omavahel läheksid kokku Porto-Monaco, et üks neist siis edasi pääseks poolfinaali.

    Ma mõtlen teistpidi. Ma ei looda, et kaks eeldatavalt nõrgemat loositakse kokku, et üks neist siis poolfinaali pääseks. Samas pole mul mitte midagi selle vastu kui näiteks Porto Bayernit võidaks ja poolfinaalis mängiks, olles koha võiduga täielikult välja teeninud.

    See on puhtalt minu arvamus. Aga eks ma lihtsalt soovin, et poolfinaalides oleksid sportlikult kõige huvitavamad paarid ja tugevaimad võistkonnad koos, mitte kuidagi pooleldi läbi ülihea loosi sinna jopanud võistkonnad, kes pole terve varasema hooaja jooksul ühegi arvestatava meeskonnaga mänginudki. Seega Porto ja Monaco vastu pole mitte midagi poolfinaalides, kui nad suudavad Bayerni ja Juve kahe mängu peale üle mängida.

    Ei saa eitada Porto head loosiõnne senisel CL hooajal. Selles suhtes on kaotuseta seeria üsna loogiline. Samas seekord loosiõnne polnud,et tuli vastu just üks kolmest kõige raskemast pähklist. Oleks vastu tulnud Juve või Atletico, oleks edasipääsemis variant oma paarkümmend protsenti ehk kõrgem olnud.

    Praegu tundub kõige suurem fortuuna soosing olema Juventusel,kes küll alagrupis pallis Atletico vastu ja jäi teiseks,kuid nagu nägime 1/8 finaalis, siis pole see Atletico enam see, kes möödunud hooajal. Ja Dortmundi alistamine, kes vaevleb koduliigas suurtes raskustes oli ka õnnelik loos. Nüüd siis võimalikest vastastest nõrgim-Monaco veerandis.
    Wij komen terug met de cup in de hands

    Kommentaar


      Juve fännile põnevad kohtumised tulemas, neutraalsele vaatlejale vist kõige igavam paar.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        On kellegil ehk mingit aimdust, kus kohast võiks saada 2 enamvähem mõistliku hinnaga piletit?

        Kommentaar


          Algselt postitas parukas Vaata postitust
          On kellegil ehk mingit aimdust, kus kohast võiks saada 2 enamvähem mõistliku hinnaga piletit?
          Kuhu?

          Kommentaar


            nelja erineva riigi meistrid poolfinaalidesse!
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Ups minu kala, Meistrite liiga finaali kohta soovisin teada, kas oleks kuskilt võimalik kahte mõistliku hinnaga piletit saada?

              Kommentaar


                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Barcelona siis esimene poolfinalist. Jääme ootama, kas Juventus ja Porto suudavad oma edu kaitsta. Ilmselt kõige suurem küsimärk on neljas poolfinalist. Kes pääseb sinna Madriidist?

                  Isiklik eelistus:

                  Barcelona vs Real Madrid/Atletico Madrid (kardan, et Atletico ei saa Barcelonale kahe mängu kokkuvõttes vastu)
                  Juventus/Monaco vs FC Porto/Bayern
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Barcelona ning Juventus on arvatavasti juba edasi. Kuigi ise sooviks Porto edasipääsu, siis ma kardan, et Bayerni kodus neile erilist võimalust ei jää ning juhtub nagu juhtus Ukraina meeskonnaga. Mitte küll sellise skooriga, aga kindlalt kaotatakse võõrsilmäng. Reali ja Atletico paari ei oskagi nagu ennustada. Olen Atletico poolt, aga miski nagu ütleb, et Real pääseb edasi.
                    Kui võtta, et Barcelona, Juventus, Real ning Bayern poolfinaalidesse jõuavad, siis ise vast eelistaks Barcelona-Juventus ning Bayern-Real paare. Barcelona ei ole Juventusega nagu viimasel ajal mänginud ning Bayern-Real on alati nauditav vaatemäng. Barcelona jaoks kõige raskem oleks vast ikka vana sõber Real.
                    Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                    Kommentaar


                      Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
                      Barcelona ning Juventus on arvatavasti juba edasi. Kuigi ise sooviks Porto edasipääsu, siis ma kardan, et Bayerni kodus neile erilist võimalust ei jää ning juhtub nagu juhtus Ukraina meeskonnaga. Mitte küll sellise skooriga, aga kindlalt kaotatakse võõrsilmäng. Reali ja Atletico paari ei oskagi nagu ennustada. Olen Atletico poolt, aga miski nagu ütleb, et Real pääseb edasi.
                      Kui võtta, et Barcelona, Juventus, Real ning Bayern poolfinaalidesse jõuavad, siis ise vast eelistaks Barcelona-Juventus ning Bayern-Real paare. Barcelona ei ole Juventusega nagu viimasel ajal mänginud ning Bayern-Real on alati nauditav vaatemäng. Barcelona jaoks kõige raskem oleks vast ikka vana sõber Real.
                      Juvel on õhkõrn kodune 1-0 võit vaid kirjas, kus otsas sa edasi on? Kukuvad nagu kärbsed ilmselt, kui Monaco vähegi suudab kodus mängida.

                      Kommentaar


                        See on ainult minu arvamus. Ei pea minuga keegi nõustuma. Mul oleks väga hea meel, kui Monaco edasi saaks, aga raske seda hetkel näha.
                        Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                        Kommentaar


                          13.05 For the purpose of the draw, the 32 clubs involved in the group stage are seeded
                          into four groups of eight. The first group comprises the titleholder (top seed) and
                          the domestic champions of the seven top-ranked associations in accordance with
                          the access list
                          (see Annex A). If the titleholder is one of the top seven associations'
                          domestic champions, the group is completed with the champion of the
                          association ranked eight. The other three groups are composed in accordance
                          with the club coefficient rankings established at the beginning of the season


                          2015/16 regulations


                          ehk siis langetatakse neljandakohakarika tiimide positsiooni püramiidis. aga vist suureneb ka tõenäosus näha konkurentsitult nõrgimat (lambi) gruppi. (top 7 2014 - SPA, ENG, GER, ITA, POR, FRA, RUS. 8. NED. aasta hiljem juba UKR)
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            13.05 For the purpose of the draw, the 32 clubs involved in the group stage are seeded
                            into four groups of eight. The first group comprises the titleholder (top seed) and
                            the domestic champions of the seven top-ranked associations in accordance with
                            the access list
                            (see Annex A). If the titleholder is one of the top seven associations'
                            domestic champions, the group is completed with the champion of the
                            association ranked eight. The other three groups are composed in accordance
                            with the club coefficient rankings established at the beginning of the season


                            2015/16 regulations


                            ehk siis langetatakse neljandakohakarika tiimide positsiooni püramiidis. aga vist suureneb ka tõenäosus näha konkurentsitult nõrgimat (lambi) gruppi. (top 7 2014 - SPA, ENG, GER, ITA, POR, FRA, RUS. 8. NED. aasta hiljem juba UKR)
                            Kui selline reegel oleks juba tänavusel hooajal vastu võetud, oleksid loosikastid sellised olnud:
                            1. Real, Man City, Bayern, Juve, Benfica, PSG, CSKA, Ajax
                            2. Barca, Chelsea, Atletico, Arsenal, Porto, Schalke, Dortmund, Shaktar
                            3. Basel, Zenit, Leverkusen, Olympiacos, Liverpool, Sporting, Galatasaray, Bilbao
                            4. Anderlecht, Roma, Apoel, Bate, Ludogorets, Maribor, Monaco, Malmö

                            Midagi katastroofilist pole, aga võimalus et 2 finalisti satuvad samasse alagruppi on kindlasti suurem.

                            Kommentaar


                              2015 - Barca, Bayern, ilmselt ka Real
                              2014 - Real, Bayern, Atletico, Chelsea
                              2013 - Real, Bayern, Barca, Borussia
                              2012 - Real, Bayern, Barca, Chelsea
                              2011 - Real, Barca, Schalke, ManU

                              Kuidagi sigaigavaks kipub. Ei?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                2015 - Barca, Bayern, ilmselt ka Real
                                2014 - Real, Bayern, Atletico, Chelsea
                                2013 - Real, Bayern, Barca, Borussia
                                2012 - Real, Bayern, Barca, Chelsea
                                2011 - Real, Barca, Schalke, ManU

                                Kuidagi sigaigavaks kipub. Ei?
                                Kipub küll, väga igavaks..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X