320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Mäng oligi väga põnev. Mis filmi muidu vaatasid?
    Olin kodust väljas. Filmi ei vaadanud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Olin kodust väljas. Filmi ei vaadanud.
      Ja Avengers on ka põnev film, kuna superkangelased võitlevad suurte vastastega, aga ülla-ülla, lõpuks võidavad.

      Kommentaar


        Kibe võib olla see tagumik, aga siiski sport on selline asi, kus sageli tugevam võidab ning seekord ikkagi jõudsid poolfinaalidesse objektiivselt maailma neli hetke tugevaimat. Võiks ju siia ka Chelski liigitada, aga Mou suutis ise end geniaalselt auti mängida, edu talle.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
          Kibe võib olla see tagumik, aga siiski sport on selline asi, kus sageli tugevam võidab ning seekord ikkagi jõudsid poolfinaalidesse objektiivselt maailma neli hetke tugevaimat. Võiks ju siia ka Chelski liigitada, aga Mou suutis ise end geniaalselt auti mängida, edu talle.
          Selle vastu polegi midagi, et tugevamad võidavad, aga kurb on see, et tugevamad on pidevalt samad kolm meeskonda, noh.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Selle vastu polegi midagi, et tugevamad võidavad, aga kurb on see, et tugevamad on pidevalt samad kolm meeskonda, noh.
            Mis teha.
            Ja vaatame nüüd fakte...
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
              Mis teha.
              Ja vaatame nüüd fakte...
              2012 kõik 3 + Chelsea
              2013 kõik 3 + Borussia
              2014 Real, Bayern, Chelsea, Atletico
              2015 kõik 3 + Juventus

              Seda või?

              Kommentaar


                Dannar, viimast aastat saad halada. LVG võtab sind kuulda ning järgmine hooaeg oleme CL'i poolfinaalis.

                Ehk läheneks asjale teise nurga alt - mis jääb Tier 2 klubidel puudu, et muutuda sama suureks kui kolmik? Mõtlen Chelseat, Arsenali, ManUt, Atleticot, mööndustega Cityt, Romat, Dortmundi.

                Itaalia jalgpall alles pühkis suurtega põrandat - miks enam seda pole, selle kohta on meie Itaalia vaffanculo hr Tursk ka artiklikese vorpinud.

                Asi on mentaliteedis - kes meist ei tahaks olla tippklubis, võita kulda, karda, tiitleid, teenida head raha, mängida maailma parimas klubis maailma parimate, osavaimate jalgpalluritega? Nahui peaks kuskil kolkas istuma, tiim on üsna hädine, pead seda tassima, kõik loodavad su peale? Sellises kolkatiimis on kaks valikut - treener ehitab su ümber tiimi, mis pole oskustelt maailma parim, ent see aura, mentaliteet, koostöö on midagi enneolematut (Atletico, v.a. mööndusega et pole kindlalt kellegi ümber ehitatud, pole seda "The playerit"; Dortmund) või kasutakse seda tiimi selleks, et annab võimaluse suurtematele silma jääda (Tottenham).

                Inimene tahab areneda, tahab rohkem, enamik sportlasi on võitja ning võitlejamentaliteediga inimesed, muidu tippu ei jõutaks. Tahetakse olla parem, kui oldi kuu, aasta, paar aastat tagasi. Tahetakse arengut näha, tunda. Üks viis arenguks ongi jõudmine sinna tippu.

                Praegu on ajutine madalseis - järgmine hooaeg on asjad teisiti. Jah, Barcelona on tõeliselt võimas hetkel, Bayern näitas Porto vastu klassi, ent mõni suurem tiim CL'i kogemustega oleks Bayernile koti korralikult pähe tõmmanud 2 mängu kokkuvõttes. 6-1 ikkagi paras utoopia ja vaimne kollaps Portolt. Praeguses vormis Arsenal oleks sealt viigi välja võlunud, ent oleksid ja poleksid ei muuda midagi.

                Kuidas suureks saada? Klubi peab olema mingi ideoloogiaga põimitud, nt Barcelona - mängime ilusat jalgpalli; Bayern - mängime ründavat, sirgjoonelist jalgpalli (Heynckes); Real - meil on oskuslikud mängijad ja me võime ükskõik kelle ära osta. Mingi garantii, et meie teeme, saame, jõuame tippu ja oleme seal, sest meil on midagi, mida me teeme teistest paremini. Meie võime siin küll mõelda, et mis kuradi vahet sellel on, kas teenid pallimängu eest 70K nädalas või 100K - ära elab ju niigi. Palk on nendes tiimides määrav, kus peale võimaluse maksta häid palkasid pole muud midagi. Treener ei ole fenomenaalsus, kelle käe all mängimine annab miskit erilist; staadion on lambine kaun, millel puudub see kindel aura, mis teeb sellest staadionist selle staadioni; fännid on nagu igal teisel - lõugavad, toetavad, aga seda teevad kõikide tiimide poolehoidjad; mängijad võivad head olla, ent väga tõsist assotsieerumist ei ole - tiimis ei ole kedagi, keda võiks parimaks sõbraks pidada või kellega linking väljakul ei toimi maagiliselt.

                Kui klubil pole seda, mille nimel tasubki jalgpalli mängida, siis mille jaoks seal üldse istuda. Inimesed on selles osas erinevad - kes tahab tunnustust, kes fännide armastust, kes tiitleid, kes individuaalseid auhinnaid, kes tahab särada, kes tahab meeskonnamängija olla jne.

                Mitmetel tiimidel on võimalus jõuda praegugi sinna tippu, ent viimane käik jääb puudu - ManUl oli viimane SAF'i hooaeg puudus väärt keskväljuritest, muidu oleks kindlasti poolfinaali-finaali jõudnud; Arsenalil võib nentida, et asi on Wengeris; Cityl pole seda aurat - fabritseeritud klubi; Chelseast pole Mou veel kindlasti maksimumi välja pigistanud - seda tehes saaksid nad sinna tõelisesse tippu küll, kuigi ollakse väga lähedal.
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Selle vastu polegi midagi, et tugevamad võidavad, aga kurb on see, et tugevamad on pidevalt samad kolm meeskonda, noh.
                  Kurb on see siiski ainult nendele, kelle lemmikute hulka ükski kolmest ei kuulu ja nagu siin paljud on rääkinud, siis tegu on lihtsalt antud ajahetkel kehtiva võimujaotusega. Kui see ei meeldi, vaata Euroopa Liigat, alati põnev ja üllatusi täis ja samad klubid ka ei võida kogu aeg.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    Kurb on see siiski ainult nendele, kelle lemmikute hulka ükski kolmest ei kuulu ja nagu siin paljud on rääkinud, siis tegu on lihtsalt antud ajahetkel kehtiva võimujaotusega. Kui see ei meeldi, vaata Euroopa Liigat, alati põnev ja üllatusi täis ja samad klubid ka ei võida kogu aeg.
                    Mul ei ole lemmikuid. Siin ongi ilmselt uba, et ma ootan meelelahutust. Sina ootad seda, et saaksid Barcelonat lõpuni välja vaadata. Sa ilmselt räägiksid siis ka põnevusest, kui Barcelona kogu aeg võidaks?

                    Kommentaar


                      Rääkides poolfinaalidest, siis huvitav oleks Juventus - Real Madrid ja Bayern - Barcelona. Annaks võimaluse El Clasico finaaliks ning Juventusel ja Realil tore ajalugu + Morata faktor. Barca ja Reali mängu nähtud ka piisavalt. Juventuse jõudmine nii kaugele on väike ime arvestades Itaalia liiga üldist taset aga eks teekond siia oli ka võrdlemisi lihtne. Kindlasti üllatusvõimeline meeskond.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        2012 kõik 3 + Chelsea
                        2013 kõik 3 + Borussia
                        2014 Real, Bayern, Chelsea, Atletico
                        2015 kõik 3 + Juventus

                        Seda või?
                        Pidevalt ei ole siiski viimased neli aastat, kuigi meie lühikese eluea tõttu võib nii tunduda. Üsna lühike periood jalgpalligeneratsiooni mõistes. Mingi hetk valitsesid Premieri klubid, siis sellist halamist nagu ei kostnud nii väga.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                          Pidevalt ei ole siiski viimased neli aastat, kuigi meie lühikese eluea tõttu võib nii tunduda. Üsna lühike periood jalgpalligeneratsiooni mõistes. Mingi hetk valitsesid Premieri klubid, siis sellist halamist nagu ei kostnud nii väga.
                          Palun too mõni näide, kus selle perioodi jooksul on TÄPSELT samad võistkonnad jõudnud nii tihti nelja parema hulka.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Mul ei ole lemmikuid. Siin ongi ilmselt uba, et ma ootan meelelahutust.
                            See on nii neetult kurb. Mina pole kunagi suutnud jalgpalli tõeliselt nautida, kui ma kellegi poolt ei ole. Nüüd muidugi vanuigi ei naudi enam suurt midagi - lemmikud tekitavad oma saamatusega pigem tuska, mingit Madriidi derbit ei suuda nautida aga sellepärast, et mul on nii kohutavalt ükskõik.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Aga fakit.
                              Mulle lihtsalt ei meeldi, et kolm suurt on liiga tugevad, rikkad ja teistest nii üle. Ja et see väljendub ka tulemustes. Ehk edukaid ei peaks karistama, pole sotsialist, aga televaatajana ei paku mulle ka selline sport mitte midagi.

                              Ja Barca fännid on nagunii koguaeg rahul, kui nende tiim võidab. Mulle meeldib ka mõnda mängu minimaalse raskusastmega mängida. Hea zen-tunne tekib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Aga fakit.
                                Mulle lihtsalt ei meeldi, et kolm suurt on liiga tugevad, rikkad ja teistest nii üle. Ja et see väljendub ka tulemustes. Ehk edukaid ei peaks karistama, pole sotsialist, aga televaatajana ei paku mulle ka selline sport mitte midagi.

                                Ja Barca fännid on nagunii koguaeg rahul, kui nende tiim võidab. Mulle meeldib ka mõnda mängu minimaalse raskusastmega mängida. Hea zen-tunne tekib.
                                Seep see ongi. Kogu aeg võidab. Mida siis 90. keskel võideti? 2000. a alguses? Pole ju nii. Üldistused on lihtsalt üle võlli.
                                Mulle ka ei meeldinud, et Manu kogu aeg võitis (liigas) või real 2000. alguses. Minimaalse raskusastmega.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X