320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leverkuseni Bayer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tule taevas appi, kodus 0:5 saada... ükski mees ei paistnud mängutahtega. Loovus oli ümmargune null, hea, et ainult 5 lasti, materjali oli rohkemgi.

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      Võiks vähe tabelit ka vaadata enne. Piisab vaid sellest, et Manu kodus Donetskit võidab ja ise samal ajal võidetakse. Manu võib küll pooliku koosseisuga peale minna, kuid vaevalt kodus lolli minnakse mängima.
      Point ongi selles,et Ukraina brassid v6tavad sealt vähemalt viigipunkti kui mitte v6idu,ega Manus on sitt.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
        Point ongi selles,et Ukraina brassid v6tavad sealt vähemalt viigipunkti kui mitte v6idu,ega Manus on sitt.
        Mis sa nutad, United peab vähemalt punkti saama ,et alagrupis esikoht saada, mis on edasist progressi silmas pidades vajalik.Sestap ei minda kindlasti sinna viigimõtetega, et siis 90+2 üks sisse imeda ja teiseks jääda. Kes ikka tahab Realide ja Bayernitega kohe madistama hakata. Point on selles, et ei tasu nutta ette.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar




          Son sebis ka lootusandva kaasmaaslase kluppi. Ründaja ta ole, võibolla asendus Samile, kelle väljaostuklausel on 2.5m € ja Schalke plaanib juttude kohaselt selle käivitada. Jah, see sama Saksa koondislane Sidney Sam.

          Kommentaar


            Algselt postitas jürks Vaata postitust
            http://www.bundesliga.com/en/liga/ne...ampaign=Buffer

            Son sebis ka lootusandva kaasmaaslase kluppi. Ründaja ta ole, võibolla asendus Samile, kelle väljaostuklausel on 2.5m € ja Schalke plaanib juttude kohaselt selle käivitada. Jah, see sama Saksa koondislane Sidney Sam.
            Käivitamisest üksi pole suurt tolku. Ma arvan, et Bochum aktiveeriks ka selle, kui üksnes sellest piisaks, et Sam omale saada. Eks siin tulevad juba teised tegurid mängu, kuid ei saa välistada ka seda, et Sam lõpuks Leverkuseniga lepingut pikendab. Nagu peaaegu alati, kõik on ikkagi põhiliselt palganumbris kinni. Ja mänguajas ning võib-olla isegi selles, kas mängitakse CLis või mitte. Aga põhikandidaadid oleks vist jah Schalke, Leverkusen, Dortmund.

            Kommentaar


              Olen kuskilt lugenud, et kui Sam tahtis lepingut, siis klubi ei pakkunud ja vastupidi ning asi jäigi katki. Väike klausel ka tegelikult lihtsalt põhjusel, et HSVs tal eriti midagi välja ei tulnud.

              Kommentaar


                Nüüd on asi ametlik, et Sam lahkub suvel Leverkusenist. Schalke kasutas väljaostuklauslit, mis oli 2,5 miljonit.

                Kommentaar


                  Nägemist Leverkusen
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Kahju aga saavadki liigale keskenduda.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      No mida fakki. Kasvõi tõmbaks full kaitse peale ja Sam koos Soniga kontraid jooksma, a 0-3...

                      Kommentaar


                        Eks nad karikas ja liigas on lasknud liiga palju punasesse tempoga ja nüüd siis võtavad välja. Ligue 1 näitab, et PSG-d on võimalik ka võita või vähemalt viiki mängida, aga see ei ole täna ilmselt teemaks

                        Kommentaar


                          Ei tea kas see uudis on kusagilt siit läbi jooksnud, et eestlaste FC Santos organiseerib augustiks Helsingi olümpiastaadionile sellist sõpruskohtumist nagu Leverkusen vs Celtic. Suht kõva sõna aga natuke mõistatuslik, et miks eestlased seda orgunni veavad?



                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Neverkusenil ei olegi fänne?

                            Kommentaar


                              Hyypia'le elan kaasa küll.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                                Hyypia'le elan kaasa küll.
                                Sellega siis ka kõik. Peale eilset kaotust läksid nii Hyypia kui abitreener

                                Kommentaar

                                Working...
                                X