320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hannover 96

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hannoveri skaudid on vist jälle Football Manageri mängima hakkanud, sest väidetavalt liitub lähipäevil klubiga 28 aastane Brasiilia ründaja Jonathas. Leiti see mees üles Venemaa avarustest Kaasanist ja turuväärtuseks praegu 7 miljonit. See hooaeg on ta Rubini eest löönud viiest mängust 4 väravat. Mullu sai ta 26 mänguga kirja 9 väravat.
    Karikasarjas pole jätkuvalt loosiõnnega just head lood. Ees ootab võõrsilmäng Wolfsburgiga

    Kommentaar


      Algselt postitas Rover Vaata postitust
      Hannoveri skaudid on vist jälle Football Manageri mängima hakkanud, sest väidetavalt liitub lähipäevil klubiga 28 aastane Brasiilia ründaja Jonathas.

      Kohal ta ongi. Hommikul maandus mees Hannoveris, Käis meditsiinilises kontrollis ja õhtul juba esimene trenn koos meeskonnaga.
      Lisaks on võimalik, et ründesse tuuakse veel jõudu. Võimalik on , et tulemas on Jairo Samperio Mainzist või Ryan Kent Liverpoolist.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rover Vaata postitust

        Kohal ta ongi. Lisaks on võimalik, et ründesse tuuakse veel jõudu. Võimalik on , et tulemas on Jairo Samperio Mainzist või Ryan Kent Liverpoolist.
        Jairo Samperio ei tule. Klubid said omavahel kokkuleppele, Mängjaga samuti kõik läbi arutatud aga mehe agendi nõudmistega Hannover kaasa ei läinud.

        Kommentaar


          Schalkega kujunes mäng üllatavalt võrdseks ja tegelikult olime veidi paremadki. Schalke sai aind ühe löögi raamide vahele ja ka selle püüdis Tschauner mugavalt. Ega meil endilgi sihik väga paigas just ei olnud aga uus poiss Jonathas karistas Schalke kaitses tehtud vea väravaga ära. Väga ilus algus talle ja eks ta peabki lööma hakkama kuna Hannover käis tema eest väidetavalt välja 9 miljonit mis loomulikult tähistab ka klubi uut rekordit. Väga hea meel on ka Felipe üle kes Breitenreiteri käe all mängida saab ja teeb seda hästi. 6 punkti käes, kaks nullimängu (1:0 võitude eest saab ka 3 punkti) ja tabelis oleme neljandad. Pole paha algus. Nüüd koondisepaus ja 09.09.17 toimub mäng võõrsil Wolfsburgiga.

          Kommentaar


            Protest banners provided the backdrop to victory over Schalke as fans rail against the club president’s plan to take majority control of the club with an exemption to the 50+1 rule


            Siin väike kirjeldav artikkel Hannoveris toimuva kohta. Täpsemalt sellest, miks fännid pole hetkel rahul kuigi meeskond on võtnud kahest mängust maksimaalsed 6p.

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              https://www.theguardian.com/football...alke-50-plus-1

              Siin väike kirjeldav artikkel Hannoveris toimuva kohta. Täpsemalt sellest, miks fännid pole hetkel rahul kuigi meeskond on võtnud kahest mängust maksimaalsed 6p.
              Ma ei poolda seda, et Kind hakkab klubi täielikult üle võtma aga olen Horst Heldtiga nõus, et staadion ei ole see koht kus selliseid meeleavaldusi teha. See on koht kus tuleb platsil olevaid mehi toetada. Meeleavaldustega võivad nad minna Martin Kindile koju.
              Kui Inglismaal Venkys ostis ära Blackburn Roversi ja kui seal hakkas asi hapuks minema siis tulid fännid samuti staadionile protesteerima omanike vastu ja nõudma nende lahkumist. Tänaseks on Blackburn langenud inglismaal tugevuselt kolmandasse liigasse, kanafarmerid on ikka pukkis ja kui ma ei eksi siis fännid nõuavad ikka omanike lahkumist.

              Kommentaar


                Üleminekuakna viimasel päeval ostab Hannover veel ühe mängja. Fortuna Düsseldorfist tuuakse 23 aastane Togo päritolu ääreründaja Ihlas Bebou. Meest on jahtinud väidetavalt ka Aston Villa, Köln ja Freiburg. Ametliku kinnitust veel ei ole aga väidetavalt on mängjaga juba nelja aastane leping sõlmitud ja Düsseldorfile 5 miljoniline ülekanne tehtud. Seega tuleb oodadata ainult pilti kus ta poseerib klubi särgiga.
                Möödunud aasta statistika oli päris hea tal. 32 mängu, 5 väravat ja 10 assisti. Selle hooajal 4 mängu ja 2 väravat. Eks paistab kuidas ta vähe kõrgemas seltskonnas hakkama saab.
                Ära tasub mainida ka veel asjaolu, et rohkem see suvi Hannover üleminekuid ei tee. Liverpool ei taha, et Ryan Kent Saksamaal mängukogemust saab.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rover Vaata postitust
                  Ametliku kinnitust veel ei ole aga väidetavalt on mängjaga juba nelja aastane leping sõlmitud ja Düsseldorfile 5 miljoniline ülekanne tehtud. Seega tuleb oodadata ainult pilti kus ta poseerib klubi särgiga.

                  Close enough. Kui ma nüüd õieti kokku liidsin siis Hannover pani sellel suvel üleminekutele hakkama ca 19 miljonit eurot

                  Kommentaar


                    André Breitenreiter on nüüd pukis olnud 12 mängu ja siiamaani on mees kaotuseta! 8 võitu ja 4 viiki. Täna tuli viik Wolfsburgi vastu ja taas ei saa öelda, et hundid meist nüüd nii palju paremad olid. Pigem oli võrdne mäng ja võimalusi oli mõlemale poole. Didavi viis kodumeeskonna 52. minutil ilusast karistuslöögist juhtima ja peale selle oli neil veel paar võimalust eduseisu kasvatada aga õnneks seda nad teha ei suutnud. Hannover suutis viigistada 75.minutil kui Bebou ja Jonathase eeltöö pool kogematta Martin Harnik väravasse suunas. Peale selle ajas Karaman veel Harniku korralikult närvi kui ta väravale peale uhas (ja umbes poole meetriga mööda lõi) samas kui sööt Harnikule oleks ilmselt tabloole seisuks 2:1 toonud. Seda me aga teada ei saa. Punkte meil seitse ja tabelis annab see hetkel koha number 2 (see aga muutub kuna Hoffenheim ja Bayerni mäng hetkel käimas ja sõltumata tulemusest langeme kolmandaks). Järgmine mäng reedel kodus Hamburgi vastu.

                    Kommentaar


                      Kahjuks mängu ei näinud aga Harniku kolmas, Bebou esimene värav ja Tschauneri kolmas nullimäng aitasid meid kodus HSV vastu 2:0 võiduni ja vähemalt pühapäevani oleme ainuliidrid. Päris uhke algus on tehtud uuele hooajale. Järgmine mäng juba kolmapäeval võõrsil Freiburgi vastu, kes selle vooru kohtumise peab pühapäeval võõrsil Leverkuseni vastu. Seega puhkepäevade eelis on järgmises voorus Hannoveril kohe kindlasti. Eks ole näha, et kas see ka ära kasutatakse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rover Vaata postitust
                        Kahjuks mängu ei näinud aga Harniku kolmas, Bebou esimene värav ja Tschauneri kolmas nullimäng aitasid meid kodus HSV vastu 2:0 võiduni ja vähemalt pühapäevani oleme ainuliidrid. Päris uhke algus on tehtud uuele hooajale. Järgmine mäng juba kolmapäeval võõrsil Freiburgi vastu, kes selle vooru kohtumise peab pühapäeval võõrsil Leverkuseni vastu. Seega puhkepäevade eelis on järgmises voorus Hannoveril kohe kindlasti. Eks ole näha, et kas see ka ära kasutatakse.
                        Vaatasin eile, siis seda mängu ja tekkis küsimus.
                        Kas teil ongi kõige pikem ja atleetlikum meeskond sel aastal?
                        Kõik mängijad tundusid ikka väga nõtke ja suure raamiga olevat või oli asi reedes ja HSV mängijad lihtsalt nii pisikesed
                        Muidu väga enesekindel mäng. Ainukene miinus, mis silma jäi oli ühe kaitsja vigastus, kes mul ka fantasys olemas aga see rohkem minu isiklik draama.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Vaatasin eile, siis seda mängu ja tekkis küsimus.
                          Kas teil ongi kõige pikem ja atleetlikum meeskond sel aastal?
                          Kõik mängijad tundusid ikka väga nõtke ja suure raamiga olevat või oli asi reedes ja HSV mängijad lihtsalt nii pisikesed
                          Muidu väga enesekindel mäng. Ainukene miinus, mis silma jäi oli ühe kaitsja vigastus, kes mul ka fantasys olemas aga see rohkem minu isiklik draama.
                          Novot ei oska seda komenteerida Pole sellist statistikat kusagil kohanud. Felipe vigastuse kohta pole praegu mitte mingit infot jagatud. Kahtlen, et see väga tõsine on. Kui on siis saab Freiburgi vastu kaitseliini Sane kõrvale panna kas Hübneri või Antoni.

                          Kommentaar


                            Võõrsilt Freiburgi vastu 1-1 viik. Highlighte vaadates ei tundunud küll, et me midagi enamat teeninud oleksime. 0-0 seisul oli neil penalti mis mööda löödi ja üleüldse parema realiseerimisega oleks nad võinud lüüa 3 või 4 väravat. Harnik sai taaskord jala valgeks ja ta on nüüd löönud Hannoveri kuuest väravast neli. Tõsi Freiburgi vastu löödud värav oli suluseisus.
                            5 vooru mängitud, saadud on 3 võitu ja 2 viiki. tabelis punkte 11 ja koht tabelis neljas. Järgmine mäng on kodus Kölni vastu kes siiamaani ainult kaotusi tunnistanud ja ainult 1 värava löönud. Selliste näidajatega ollakse muidugi tabeli põhjas. Paberite pealt võiks sealt veel punktilisa oodata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rover Vaata postitust
                              Tõsi Freiburgi vastu löödud värav oli suluseisust.
                              Minu jaoks totaalne müstika, miks seda olukorda üle ei vaadatud. Tõsise küsimuse tekitab VAR-i kohta minu jaoks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Minu jaoks totaalne müstika, miks seda olukorda üle ei vaadatud. Tõsise küsimuse tekitab VAR-i kohta minu jaoks.
                                Mängu ma ei näinud aga Highlighte vaadates tundub, et mitte üks Freiburgi mees ka protestima ei läinud. Kui nad oleks läinud oleks kindlasti ka videot vaadatud.
                                Mulle isiklikult meeldis väga Waldemar Antoni käitumine penalti olukorras. Mees tegi kastis vea ja mitte mingit protestimist. Mees sai aru, et kõik õige. Samas väga huvitav oli ka penaltit vaadata. Enne kui lööja pallini jõudis oli juba kolm Hannoveri meest ja 1 Freiburgi mees 2 jalaga kastis sees. Niiet kui oleks kohtunikul halb tuju olnud oleks võinud ka uuesti lüüa lasta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X