320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hannover 96

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uueks hooajaks uus välimus.

    Üpris sarnane eelmisele hooajale peab tõdema.

    Hannover on pidanud siis suvel ka üheksa sõprusmängu:

    26.06.11 Auswahl Südharz - Hannover 96 1:9
    29.06.11 SC Uchte - Hannover 96 0:13
    04.07.11 TSG Emmertha - Hannover 96 1:22
    06.07.11 TSV Limmer - Hannover 96 0:21
    09.07.11 Sturm Graz - Hannover 96 3:3
    14.07.11 FC Banik Ostrava - Hannover 96 0:4
    17.07.11 Hapoel Tel Aviv - Hannover 96 2:1
    20.07.11 Hannover 96 - AFC Sunderland 3:1
    24.07.11 Hannover 96 - Olympique Lyon 0:0

    Kommentaar


      Hannover ennast karikas üllatada ei lasknud ja Anker Wismarist sõideti üle 0-6. Kaks väravat lõi Stindl, kaks väravat lõi Abdellaoue ja kaks väravat sai kirja ka Stoppelkamp. Karikas läheb juba paremini kui eelmisel aastal.

      Kommentaar


        Võimalikud vastased Euroopa liigas on Sevilla; AZ Alkmaar; Club Brugge; Sparta Praque; Red Bull Salzburg ja Stoke City

        Kommentaar



          Kõige halvema variandi saime. Aga tore on teada, et vähemalt üks Eestlane mängib Euroopa liiga gruppifaasis

          Kommentaar


            Hooaja alustame kell 16.30 Eesti aja järgi kodusel AWD Arenal Hoffenheimi vastu. Kindlalt jäävad hooaja avamängust kõrvale Leon Andreasen, Carlitos, Artur Sobiech ja Didi Konan. Cherundolo on kahtlane aga ilmselt ka tema täna väljakule ei tule. Slomka sõnul minnakse mängule tuttava 4-4-2 taktikaga.
            Kui võtta arvesse asjaolu, et Slomka just tihti kooseisu ei vahetanud eelmisel hooajal siis mina pakkuksin alustama: Zieler; Chahed, Haggui, Pogatez, Schulz; Schmiedebach, Pinto, Stindl, Rausch; Schlaudraff, Abdellaoue
            Täpselt sama ennustuse teeb ka Hannoveri koduleht.

            Kommentaar


              Uut hooaega alustati võiduga Hoffenheimi üle. Hannoveri selle hooaja esimese Bundesliga värava lõi Jan Schlaudraff karistuslöögist ja seda 15. minutil. Starke sättis veel müüri paika kui kohtunik juba löögiks loa andis ja Schlaudraff ilma mõtlemata saatis palli väravasse.

              Eduseis kestis kõigest kolm minutit kui Pogatez tõmbas kastis maha ühe Hoffenheimi mängja ja järgnenud penalti realiseeris Salihovic. Kolmekümnendal minutil anti penalti juba teisel pool platsil kui Schlaudraffile kastis haiget tehti ja lööma asus penaltit Mohamed Abdellaoue. Starke hüppas küll õigele poole aga päästa ta külalisi ei suutnud.

              Teisel poolajal Suutis Hoffenheim luua ühe väga hea võimaluse aga ka see luhati. Hannoveril oli paar head võimalust aga väravaid enam ei löödud. Mänguaaega said uued poisid Hauger ja Pander aga millegi erilisega silma nad ei paistnud.
              Euroopa liiga vastasele saadeti ka siis väike sõnum

              Kommentaar


                Karikasarja teises ringis mängib H96 koduväljakul Mainziga

                Kommentaar


                  Mul on plaan sellel hooajal AWD arenal ka isiklikult ära käia. Äkki mõni targem oskaks kogemusi jagada

                  Kommentaar


                    Üleüldises mõttes võin kogemusi Bundesliga mängude külastusega jagada, aga selles konkreetses linnas olen vaid messil käinud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                      Üleüldises mõttes võin kogemusi Bundesliga mängude külastusega jagada, aga selles konkreetses linnas olen vaid messil käinud.
                      Kuna ainus staadion kus ma käind olen on A le coq arena siis on igasugune informatsioon teretulnud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ROVERFAN Vaata postitust
                        Kuna ainus staadion kus ma käind olen on A le coq arena siis on igasugune informatsioon teretulnud
                        Niedersachsenstadioni (ja muude vutimekade) kohta saab sissejuhatavad infot Stadionweltist, piletite osas annab põhjalikku teavet klubi enda lehekülg. Spetsiifilisemate küsimustele vastavad ilmselt arvukad fännisaidid.
                        http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                        Kommentaar


                          Praegu mängime võõral väljakul Nürnbergi vastu ja peale pooletunnist mängu on seis 0:2. Väravad Abdellaouelt ja Rauschilt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROVERFAN Vaata postitust
                            Praegu mängime võõral väljakul Nürnbergi vastu ja peale pooletunnist mängu on seis 0:2. Väravad Abdellaouelt ja Rauschilt.
                            Nürnberg lõi ühe värava tagasi ja mäng lõppes Hannoveri 2-1 võiduga. Tore on tõdeda, et hooaja alguses töötab kaitsemäng väga hästi. Igatahes praegu oleme positsioonil nr 2 kuid ma olen üpris kindel, et sinna me EI jää. Järgmine mäng on kodus Sevillaga.

                            Kommentaar


                              Mõlemad väravalööjad on ka ühele pildile ära mahtunud

                              Kommentaar


                                jeeeeeeeeah 2:1 kodusel AWD arenal Sevilla Yle korduskohtumine kujuneb teravaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X