320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hannover 96

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROVERFAN Vaata postitust
    mänguks Mainziga on terveks saanud ka Zieler ja üpris kindlalt ta koha ka postite vahel sisse võtab.
    Zieler mängiski ja hoidis seljataguse puhtana ja Mainz pandi 2-0 kotti. Väravad Ya Konanilt (pennal) ja Pinto nurgalöögi järgne olukord.
    Tabelis tõusime tagasi kolmandaks. Punktiga Bayernist ees aga veelgi tähdsam on see, et viiendal kohal olev Mainz jääb maha juba kaheksa punktiga. Euroopa on lähemal kui kunagi varem!!!

    Hamburg olge valmis järgmisel nädalal tuleme külla.

    Kommentaar


      No Hamburg-Hannover annab derby mõõdu välja küll. Arvestades tabeliseisu, siis peaks eriti tihe mäng tulema.

      Kommentaar


        Ma ei usu, et Mirko võitvas kooseisus vahetusi teeb ja ilmselt alustavad Hamburgi vastu Zieler; Cherundolo, Haggui, Pogatez, Schulz; Schmiedebach, Stindl, Pinto, Rauch; Ya Konan; Abdellaoue.

        Kommentaar


          0-0. Väga huvitav mäng oli. Mõlemapoolsete võimalusdega. Abdellaoue vigastus võib tõsine olla. Järgmises voorus külastame Freiburgi

          Kommentaar


            Nii lugu siis järgmine...Freiburgiga võõrsil. Slomkal olevat hea plaan kuidas Cisse mäng ära nullida...eks ole näha. Schlaudraff tahab oma eelmisele klubile tabelis survet avaldada ja seda saab teha aind võiduga.
            Konan ja Pinto on täna kaardidega väljas ja Altin Lala naaseb täna põhikooseisu
            Aga algkooseis on Zieler - Cherundolo, Haggui, Pogatetz, Schulz - Schmiedebach, Lala, Stindl, Rausch - Schlaudraff, Abdellaoue

            Kommentaar


              pool tundi mängitud ja meie oleme peal 2-0. väravad Abdellaouelt ja Schlaudraffilt. Bayern värise

              Kommentaar


                Jah, ilusti on Hannover oma asja ära tegemas. Ja Bayernil raudselt ei saa kerge olema. Kui Bayern võidab rohkem kui ühe vääravaga, siis on see üllatus minu jaoks. Daum on kindlasti mehed üsna sõjakalt meelestanud mänguks.

                Kommentaar


                  Rauch lisas siis veel ühe ja endine Hannoverlane Jan Rosenthal lõi ühe tagasi.1-3 siis lõppseis. 57 punkti meil on ja ühe enam peetud mängu juures annab see meile hetkel kolmanda koha. Borussia Mönchengladbach ehk siis Mike Hanke tuleb järgmise nädala laupäeval külla

                  Kommentaar



                    Joachim külastas ka siis neljapäeval mängu.

                    Kommentaar


                      See postitus on vastus palvele mis mulle esitati Bundesliga 2010/11 alafoorumis
                      Kui vaadata selle aasta esindusmeeskonna nimekirja siis vaatab sealt omakasvandike vastu päris palju. Konstantin Rausch, Steven Cherundolo, Willy Evseev, Christopher Avevor, Felix Burmeister, Tim Hofman, Hendrik Ernst.
                      Cherundolo on mänginud Hannoveris alates 20. eluaastast. Praegu on ta 32 niiet peaks vist omakasvandikuna arvesse minema. Rausch on aga olnud aastatel 2004-2008 H96 akadeemia liige.
                      Mänguaega on aga ülejäänud mainitutest saanud vaid Christopher Avevor ja on alustanud kolmel korral mängu algkooseisus. Seega põhikooseisus hetkel aind kaks omakasvandiku.
                      Oli ka küsimus kooseisu ühtluse kohta. Ma ei ole maininud, et Hannoveri kooseis ühtlane on, (vähemalt omaarust). Ma ütlesin seda, et Hannoveril on praegu hea kooseis aga ei ole võtta asendusi.
                      Kaitseliin on jah Hannoveril alati kirstunael olnud. Tuleb kohe meelde kuidas Mario Gotze 5-6 hannoveri mängjast palliga lihdsalt mööda jooksis ja palli väravasse lükkas. Mida Fromlowitz seal tegema oleks pidanud?
                      Fromlowitz ei ole halb väravavaht. Tuletan meelde, et terve sügisringi valvas see mees meie väravat ja tegi seda üpris edukalt. Zieler aga jah on näidanud ennast väga heast küljest ja mul on hea meel, et tema meil praegu postide vahel seisab.
                      Sambo1 nimelisele kasutajale tuletaksin meelde ka seda, et mis tulemust meile ennustati sügisel algavaks hooajaks? Oli vist väljalangemist? Aga oleme auga tabeli ülemisse otsa püsima jäänud ja ma ei näe põhjust miks me ei peaks Euroopa liigas ilusti hakkama saama. Uskuma peab.
                      Lõpetuseks tooksin veel mõned mängjad kes samuti on meie kooseisus aga erinevatel põhjustel sellel hooajal kas ei ole mänginud üldse või on teinud seda minimaalselt.
                      Markus Miller, Leon Andreasen, Da Marcus Beasley, Altin Lala, Carlitos.
                      Päris muljetavaldav nimekiri või mis?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ROVERFAN Vaata postitust
                        Joachim külastas ka siis neljapäeval mängu.
                        Käis siis Zielerit vaatamas ja niipalju kui ma aru olen saanud siis meie väravavavahti jahivad ka juba osad suurklubid.

                        Kommentaar


                          Nagu ma arvasin polnud Bayernil midagi hõisata eile ja Hannover on jälle kolmas.

                          Kommentaar


                            Järgmised mängud siis Borussia Mönchengladbach (H) Stuttgart (A) ja Nürnerg (H)
                            Samas Bayernil Schalke (H) St Pauli (A) ja Stuttgart (H)
                            Niiet Stuttgartil on päris suur sõnaõigus otsustamaks viimast meistriteliiga kohta. Läheb huvitavaks

                            Kommentaar


                              Ja Suttgartil hea vorm ka prg, ühtlase tiimi all mõtlesin seda, et ei toetuta suurtele staaridele ja tulemused on saadud meeskonnana mängides, kui sellisesse meeskonda pole asendusi võtta, siis on küll asi kusine. Uskuma peab, aga CL on natuke liiga palju meeskonnale, kes enne hooaega oli paberil üks nõrgimaid. Hannover'i eelmine hooaeg andis pehmelt öeldes ka põhjust neid väljakukkumis kanditaatideks pidada. Kui hakkata enne hooaja eelsete ennustuste tegemist mõtlema, et äkki mõni ühe mehe meeskond v mõni ühtne tiim võib üllatada, siis pole esikolmiku kanditaate mitte 5-6, vaid 18.

                              Kommentaar


                                Enne eelmist hooaega ennustasin ma Hannoveri 8-10 kohale. Tahan sellega öelda seda, et see eelmine oli neil harudlaselt s*tt hooaeg lihtsalt. Ja need, kes selle hooaja alguses neid väljalangemiskandidaatideks pidasid ei jaganud lihtsalt matsu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X