320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti klubid Eurosarjades

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Vaatan Levadia ja Kalju piletihindu ja tekib küsimus, et kas eesmärk on rahvast staadionilt eemale peletada? Või nõuab hoopis Pohlak meeletut pappi staadionirendiks?

    ja pensionärid alates 65. eluaastast.[/FONT][/COLOR]
    koduleht annab, et 60 ndast eluaastast.

    Kommentaar


      Kalju hinnad on tõesti jaburad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
        Vaatan Levadia ja Kalju piletihindu ja tekib küsimus, et kas eesmärk on rahvast staadionilt eemale peletada? Või nõuab hoopis Pohlak meeletut pappi staadionirendiks?
        A. Le Coq Arena on alati olnud kõikidele Eesti klubidele eurosarja mängude pidamiseks tasuta kasutada.

        Kommentaar


          Kalju hinnad lol..Kuno ajab klamuuri taga , minge nv privesse seal pilet 18, varblases küsib koksi eest 7 eur jne. Saakal ma ütlen.

          Kommentaar


            Loodan, et Kuno ka loeb seda. Mina igatahes keeldun 15 euri maksmast ja oletegi jälle ilma ühest pealtvaatajast. Muidu oli plaan mängule tulla. Flora mängule lähen küll - 5eurot mõistlik hind Euro mängu eest.

            15 euri..minge p*sse.

            Kommentaar


              lol. Kalju hindu võiks küsida hädapärast siis, kui vastas oleks Newcastle, mitte mingi lambine kasahhi sats. Isiklikult ei kavatse küll minna sellele mängule. Võtke kokku ennast!

              Teiste meeskondade hinnad noorele on mõistlikud.

              Kommentaar


                Algselt postitas andre26 Vaata postitust
                Kalju hinnad lol..Kuno ajab klamuuri taga , minge nv privesse seal pilet 18, varblases küsib koksi eest 7 eur jne. Saakal ma ütlen.
                Kui kliente on, siis on järelikult kõik ok. Eks Privest üritataksegi tavaosse eemal hoida. Kuigi ma pean mainima, et mitte klubiinimesena ma ise ka sinna sattunud pole, seega ei oska ka kommenteerida kas see õnnestunud on.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                  Loodan, et Kuno ka loeb seda. Mina igatahes keeldun 15 euri maksmast ja oletegi jälle ilma ühest pealtvaatajast. Muidu oli plaan mängule tulla. Flora mängule lähen küll - 5eurot mõistlik hind Euro mängu eest.

                  15 euri..minge p*sse.
                  õige mul asi. igaüks ei peagi eliitklubi mänge vaatama pääsema.
                  mõtle ise, istud rahulikult, vaatad mängu, võtat viskit, - ja su kõrvale ühtäkki saabub mingit liisund õllet lurpiv haisev tegelane ja hakkab veel mingeid labaseid ja ebaintelligentseid asju karjuma... selle peale ei taha isegi sigarit süüdata ju.
                  Seisan üksi mere ääres
                  jalas kollased sandaalid
                  valged, merevahust sääred
                  hüüan: "Elagu skandaalid!"

                  Kommentaar


                    Ma olen rakverlasena rahul. 3€ eest näen oma kodulinnas kõige nimekama eurovastase ära, isegi esiliiga kohtumine Santos - Tarvas tõsteti sobivalt päev varasemaks. Saab veel ka ühe Tartu tripi teha täna.

                    Kommentaar


                      Mina igaljuhul lähen ja ostan toetuseks ka ühe pileti. Eesti klubijalgpalli toetada pole patt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Silver Vaata postitust
                        Mina igaljuhul lähen ja ostan toetuseks ka ühe pileti. Eesti klubijalgpalli toetada pole patt.
                        Sina oled Kalju poolehoidja ka. Usun, et kui pilet oleks 30, läheksid ikkagi. Tavalisele jalgpallisõbrale on Kalju praegused hinnad krõbedad.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Sina oled Kalju poolehoidja ka. Usun, et kui pilet oleks 30, läheksid ikkagi. Tavalisele jalgpallisõbrale on Kalju praegused hinnad krõbedad.
                          Osta eelmüügil, on odavam.
                          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                          Premium Liiga Clubs News
                          Facebook
                          Twitter

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                            Osta eelmüügil, on odavam.
                            Palju on eelmüügist?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                              Palju on eelmüügist?
                              9€ http://www.piletilevi.ee/est/piletid...aktobe-167328/
                              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                              Premium Liiga Clubs News
                              Facebook
                              Twitter

                              Kommentaar

                              Working...
                              X