320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lissaboni SL Benfica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    David Luiz ise rääkis palganumbri probleemist. Benficas oli ta üks vähem tasustatud mängija. eriti veel mis ülesanded tal väljakul olid. ta vist teenis mingi 800 000 eurot aastas. Nüüd Chelseas pidi vist 2,5 miljonit olema aastapalk
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Eks see ole paratamatus, et väiksemate klubidest korjatakse parimad mängijad suuremate ja jõukamate poolt endale. Benfical (ja tegelikult ka Porto) skautidel on aga nii hea "nina" talentide peale, et küll uued David Luizid ja Angel Di Mariad kuskil Lõuna Ameerikast üles korjatakse.

      Üldiselt taas hea "business" Benficale.

      Kommentaar


        Benfica nüüd väike klubi ka pole. Võib olla isegi suurem kui Chelsea. Mille alusel üldse hinnata klubide suurust? Kindlasti aga pole võrreldavad finantsilised vahendid.
        David Luiz vist tuli omal ajal mingi 1,5 miljoni euro eest. Porto skaudid pakuks et on tegelt paremad kui Benfica omad. Vähemad viimastel aastatel. Benfica on rohkem nn. investeerija klubi kui Porto. Porto on viimasel ajal kõik vähegi hinnalisema rahaks teinud ja kindlasti vähem kulutanud kui Benfica mängijateturul.
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Ei väidagi, et Benfica väike klubi on vaid lihtsalt Euroopa suurliigade (Inglismaa, Hispaania duo, võibolla ka Itaalia) tippudega on siiski hetkel tegemist veidi väiksema klubiga nii finantsilise poole pealt kui ka tegelikult hetkel tugevuse (saavutused, mängijad jne) poolest. Võrdle kasvõi Benfica ja Chelsea viimase kümnekonna aasta tulemusi nii koduliigas kui ka Euroopa sarjades.

          Benfica ja Porto võib pigem Prantsusmaa tippude ja Saksamaaa suurematega (peale Bayerni) ühte potti panna.

          Kommentaar


            Miskipärast jääb mulle ikka tunne et võrdled ainult finantsilist külge. Benfica pole pelgalt jalgpalliklubi. Benfica on tegev umbes 20 erineval spordialal. Klubil on üle 200 000 klubikaardi omaniku, mis peaks olema selles arvestuses maailma nr.1.

            Sportlikud tulemused viimasel ajal jalgpalliväljakutel pole muidugi võrreldavad. Chelseal on lihtsalt sedavõrd suuremad rahlised vahendid. Sportliku taseme suhtes nõustun täiesti sinuga. Sõna "väikeklubi" asendaks pigem "vaesem klubi".
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Räägin nii finantsilisest küljest kui ka tulemusest palliplatsil, mängijate valikust jne (omast arust väljendasin ennast selgelt) ja jutt käib ikka jalgpalli klubidest. Sõna "väikeklubi" ennast ei ole ma kordagi kasutanud vaid ütlesin, et Benfica on võrreldes Euroopa hiidudega väiksem (ka sinu poolt pakutud vaesem või nõrgem sobib) klubi. Igaljuhul kipub pudruks ja kapsaks see jutt aga ma arvan, et mu esimese postituse põhimõttest said aru, Lorenzo.

              Kommentaar


                ok, eks ma ka lugesin siin järelikult vähe valesti.

                tegelt mis tahaks veel öelda- paistab et hetkel on Benficas Argentiina aeg. Di Maria eest teeniti korralikult. Järge ootavad Gaitan ja vaatab mis Salviost saab. Hetkel paistab, et Luisao on mängimas David Luizi kohal ja tema partneriks on hetkel Sidnei.
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Fabio Coentrao, sa oled suurepärane jalgpallur, miks sa pead nii palju daivima? Täna viimaste nädalate jooksul juba teine kollane kaart, mis härra sukeldumise eest on saanud.

                  Kommentaar


                    Patriotismi tundest Detsembrikuumuse järel sai lülitatud ca 60 minni kanti mängule .Arvestades eestlastele ja nende filmidele omast kiirust oli mängu tempo kui selge edasi tagasi jooksmine.Kuna mersukad olid ilmselt surve all siis ei tahetud jätta miskit saatuse hooleks. Samas peab tunnistama, et olgugi iganädalse Eurospordi fännina olen ka mersukate mänge näinud siis Benfica koosseis oli mul rohkem tuttav,kuigi neid ma vaatan palju harvem läbi neti. Mäng ise oli Benfica poole pealt ok, mis sa ikka tahad kui oled juba mängu lõppuks kokkuvõttes 4 - 1 ja ikka ründad. See Ulrich jäi ikka oma mitmed korrad nii Martinsile kui Cadrozole ette, ja uskudes SAt 1 kommareid oli vend ka esimesel poolajal vist sarnaselt hiilanud. Koahti oli praaki ja lohakust, millest omakorda imesid võõrustajad paar -kolm olukorda välja ja seda läbi selle Okinawa või mis iganes ta oligi kolm pealelööki olid igati arvestatavad ja kohati ohtlikud uinuva Benfica kaitse jaoks. Peab vist paika, et kui korralikul Bundesliga satsil peab olema oma japs juhul kui pole Robbenit .Aga sööt lippas muidu kotkastel kohati uskumat kiirusega väga kitsastes oludes,julgen arvata, et selline kiirus teeks isegi Tika-Taka tantsutrupi kadedaks.
                    Felix: Oh, bollocks!
                    Elmo: Dog's bollocks?
                    Felix: No, just plain fucking bollocks!
                    Elmo: No dog involved?

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        ootamatu kõva rahesadu Lissaboni ümbruses jättis Luzi staadioni murukatte valgeks

                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Tänane mäng oli ikka suht igav aga 2 väravat on tõsiasi ja edasipääs olemas.No kui järgmises mängus peaks AC Milan vastu tulema siis saavad sealt ka veel edasi
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            väikene võimalus on, et Milan tuleb. Ja isegi kui tuleb, ei saa Benfica edasi küll. Täna mängiti halvasti, lihtsalt Zenit nii sitt, et isegi Flora oleks kottinud neid ära

                            Benfical lõppeb CL 1/4 finaalis kindla peale.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
                              väikene võimalus on, et Milan tuleb. Ja isegi kui tuleb, ei saa Benfica edasi küll. Täna mängiti halvasti, lihtsalt Zenit nii sitt, et isegi Flora oleks kottinud neid ära

                              Benfical lõppeb CL 1/4 finaalis kindla peale.
                              Chelsea ei jõua sinnagi.

                              Ilus ja teenitud võit Benficale. Esimesel poolajal suruti kõvasti aga ikkagi jäi see värav tulemata, kuni esimese poolaja kolmandal minutil lõid esimese värava ära. Teine poolaeg hoiti ilmselgelt juba eduseisu ja mängiti vasturünnakute peale. Siiski suudeti veel lüüa ka 2-0 värav kohtumise lõpus ja tagati edasipääs üldtulemusega 4-3.

                              Kui mõelda kes võiks CL veerandfinaalis vastu tulla, siis parim variant oleks Apoel-Lyon paarist või Bayern-Basel. Teiste vastaste puhul ei näeks, et Benfica 1/2 finaali ennast mängiks.

                              Kommentaar


                                Ma arvan Benfical on realne võimalus edasi saada, vähemalt mina olen Benfica poolt selles veerand finaalis. Toetus teile on minu, kui itaalia jalgpallifänni poolt olemas.
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                                FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                                Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X