320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Loodetavasti Pogba ikka mingi karistuse korduva jõhkrutsemise eest saab. Ah hui saab.
    jah, tõeline toorutseja liiga üldpilti vaadates. shawcross (suva näide, võib asendada dawsoniga, terryga, williamsiga, misiganes) on teinud aastaid samasuguseid üle puusa heiteid iga paari mängu tagant, a lihtsalt sellest ei viitsi keegi kirjutada, sest ta ei maksnud 120/90/misiganes milli. henderson on teadatuntud ilge nagla (ja mulle meeldib), mistõttu on väga tervitatav näha, et pogba #mindärgeäralükake vigisemise asemel kehtestab ennast samamoodi. jällegi, mulle meeldib.

    üldiselt paistab, et manku on hoolimata kohati logisevast mängust ja kuuendast kohast uuesti paljudele ohtlikuna tundumas, sest argumenteerimata kriiskeid on kuulda aina sagedamini paremalt ja vasakult. ja jällegi, mulle meeldib.


    PS Andres., see S**i viide ei olnud tegelt üldse mõeldud teravana sulle, vaid lameda peaga faktimeistrile.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      jah, tõeline toorutseja liiga üldpilti vaadates. shawcross (suva näide, võib asendada dawsoniga, terryga, williamsiga, misiganes) on teinud aastaid samasuguseid üle puusa heiteid iga paari mängu tagant, a lihtsalt sellest ei viitsi keegi kirjutada, sest ta ei maksnud 120/90/misiganes milli. henderson on teadatuntud ilge nagla (ja mulle meeldib), mistõttu on väga tervitatav näha, et pogba #mindärgeäralükake vigisemise asemel kehtestab ennast samamoodi. jällegi, mulle meeldib.

      üldiselt paistab, et manku on hoolimata kohati logisevast mängust ja kuuendast kohast uuesti paljudele ohtlikuna tundumas, sest argumenteerimata kriiskeid on kuulda aina sagedamini paremalt ja vasakult. ja jällegi, mulle meeldib.


      PS Andres., see S**i viide ei olnud tegelt üldse mõeldud teravana sulle, vaid lameda peaga faktimeistrile.
      Ainsad kes siin kriiskavad on Teie suured sõbrad naaberlinnast, kes ei suuda üle elada fakti, et viik oli aus tulemus ning kõik oleksid/poleksid on niisama riigikogu infotunni materjal

      Kommentaar


        Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
        Ainsad kes siin kriiskavad on Teie suured sõbrad naaberlinnast, kes ei suuda üle elada fakti, et viik oli aus tulemus ning kõik oleksid/poleksid on niisama riigikogu infotunni materjal
        Howard Webb ja veel
        Benitez: "In football, everything is a lie".

        Kommentaar


          Algselt postitas Saver Vaata postitust
          Mida Te nagu ootate siin? selles liigas on kohtunikud saatnud oxi asmel gibbsi minema, stoke mehed on alexist kägistanud kõrist ilma karistuseta, diego võib kõiki släppida vastu nägu, redmond saanud punase ja penalti väljaspool kasti, feghouli saanud punase 50-50 täklingu eest, manu lööb 3 venda sulus läänesingile 2-0 jne jne. See pole selle meeskonna süü ning EPL kohtunike tase ongi selline, midagi pole teha. FA arust on see okei ja niikaua lööb manu ja ka teised sulust kuni tase ei parane. See kiun ei muuda ju midagi ning miks vaja nutta seda siin Manku teemas, nad kaiffivad nagu sa teeks seda kui oleks 0-1 seisust midagi välja imenud.

          Kommentaar


            ot: redmondi pennu ja punase ning feghouli punase Võib õigeks otsuseks lugeda. lisaks ma saan aru, kui mingi kubemekarva või kasvõi poole kehaga sulg vähe valesti vilistatakse. teine teema on, kui juba meeter+ sulge valesti tõlgendatakse.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Kes selle ekspertide kogu moodustasid? On Sul linki anda?
              Vabandan, sõnastasin kehvasti, ei ole tegu mingi ametliku koguga. Tegin selle üldistuse Webbi, Hacketti (siin varasemalt lingitud Telegraphis kommenteeris ka Pogba vs Hendersoni) ning Gallagheri (Sky ref watch) sõnavõttudest.

              Pogba heide ei pidavat minema hilisema sanktsioneerimise alla (Telegraph).

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                ot: redmondi pennu ja punase ning feghouli punase Võib õigeks otsuseks lugeda. lisaks ma saan aru, kui mingi kubemekarva või kasvõi poole kehaga sulg vähe valesti vilistatakse. teine teema on, kui juba meeter+ sulge valesti tõlgendatakse.
                Vaata korra ka seda, kus kohtunik seisis kui Valencia väravaeelses olukorras palli sai. Meeter+ eemal, mitte samal joonel kaitseliiniga. Ta ilmselgelt läks ennetama...

                Kommentaar


                  Ma muidu ei pidanu antud olukorda, ega mängu silmas. Mainiks veel ära, et pingelises mängus, kus nii mõnigi vale pöörde inimene karjuda jaksab, on äärekohtunikul tõenäoliselt üsna kehva olla. Mõistagi on kohtunik saabas, kuid vaevalt nad pealtvaatajaid ignoreeritavate nimekirja saavad lisada.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Antonio Valencia sai aastase lepingupikenduse.

                    Kommentaar


                      Mulle meeldis tänasest Skysportsi „Paper talk“-ist Shaw kohta käiv info (tunnistan ausalt, et artikleid läbi lugema ei hakanud, seega sõltub ka allolev kui hästi antud kokkuvõtted artiklit kirjeldavad):
                      The Independet - Luke Shaw is almost certain to be on his way out of Manchester United this summer with Jose Mourinho frustrated at the left-back's lack of development.
                      The Sun - Manchester United will look to offload Luke Shaw this summer after the defender failed to convince Jose Mourinho of his qualities.
                      The Daily Telegraph - Luke Shaw will finally get the chance to prove he has the stomach for the fight at Manchester United as Jose Mourinho prepares to bring the defender in from the cold.

                      Ja Memphise kohta ka (ehkki siin üks ei välista otseselt teist):
                      Daily Mail - Manchester United have been left frustrated in their attempts to sell Memphis Depay this month, with Lyon the only club lodging a formal bid.
                      Daily Mirror - Memphis Depay could complete his move from Manchester United to Lyon within the next 48 hours after the French side improved their original £13m offer.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas andreasr Vaata postitust
                        Mulle meeldis tänasest Skysportsi „Paper talk“-ist Shaw kohta käiv info (tunnistan ausalt, et artikleid läbi lugema ei hakanud, seega sõltub ka allolev kui hästi antud kokkuvõtted artiklit kirjeldavad):
                        The Independet - Luke Shaw is almost certain to be on his way out of Manchester United this summer with Jose Mourinho frustrated at the left-back's lack of development.
                        The Sun - Manchester United will look to offload Luke Shaw this summer after the defender failed to convince Jose Mourinho of his qualities.
                        The Daily Telegraph - Luke Shaw will finally get the chance to prove he has the stomach for the fight at Manchester United as Jose Mourinho prepares to bring the defender in from the cold.

                        Ja Memphise kohta ka (ehkki siin üks ei välista otseselt teist):
                        Daily Mail - Manchester United have been left frustrated in their attempts to sell Memphis Depay this month, with Lyon the only club lodging a formal bid.
                        Daily Mirror - Memphis Depay could complete his move from Manchester United to Lyon within the next 48 hours after the French side improved their original £13m offer.
                        Peale Telegraphi ju tabloidid kõik.
                        Elu on lühike, pidu on pikk.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                          Peale Telegraphi ju tabloidid kõik.
                          Tavaliselt ühel ja samal päeval on ühe mängija kohta jutt enamasti sama erinevates allikates. Täna oli kuidagi kontrastsem see pilt

                          Kommentaar


                            Tundub, et tehti parim võimalik diil selle mehe osas.
                            Depay.jpg

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JLuht Vaata postitust
                              Tundub, et tehti parim võimalik diil selle mehe osas.
                              Ehk siis läks loosi poole odavamalt kui osteti? Krt, 17€ milli pole ju tänapäeval enam mingi raha.
                              Benitez: "In football, everything is a lie".

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Saver Vaata postitust
                                Ehk siis läks loosi poole odavamalt kui osteti? Krt, 17€ milli pole ju tänapäeval enam mingi raha.
                                + Sell on clause jne.. Kui mängumeheks saab ja paigutamine hakkab on võimalik peaaegu täielikult tasaarveldus teha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X