320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma loodan, et vanad olijad nüüd ei pahanda, et üks aastaid siin foorumis rõõmudest ja muredest ainult lugenud kasutaja ka oma esimesed kaks senti siia teemasse viskab.

    Üleminekutest - räägitud on palju siis peamiselt Lindelöfist, Griezmannist ja Niguezist. Viimasest kahest viimasel ajal küll vähem, aga ilmselgelt oleks see talvise akna jaoks liiga massive üleminek. Mingi kelbast on aetud seoses Walkeri ja Rose'iga ka, aga Levy ei müüks eales enda kahte staaräärt meile selle summaga, mis ajakirjanduses läbi on jooksnud. Manolase juttu väga tõsiselt ei võtaks, The Sun ikkagi.

    Sel talvel minu arvates meil kedagi niiväga pole vaja juurde tuua. Meeskond toimib, hakkab mingi Mourinho-United'i arusaam välja kujunema klubist. Lisaks ei ole need, kellega meid seostatud on kas meeskonda tugevdavad (Lindelöf, kelle kuuluka viskas hinna tõstmiseks Benfica ise üles) või (vähemalt talvel) reaalsed (Griezmann, Niguez, Tottenhami duo).

    Suvel läheb tõenäoliselt suuremaks ostlemiseks sest positsioone, millega tegeleda, on küllaga. Üleminek nr.1 peaks minu arvates olema Carrick'u asendamine (Niguez, Moutinho, Bakayoko on jutuks tulnud, samas võiks vähemalt proovida ka Blind'i ja Fosu-Mensahit seal). Järgmine päevakorrapunkt peaks olema tipuründaja sest kuigi Zlatan lükkab igasuguseid füüsikareegleid igapäevaselt ümber, peab millalgi ka tema vanaks jääma. Kuskil sosistatakse Lukaku'st, kes oleks minu tagasihoidliku hinnangu kohaselt ideaalne. Seejärel paremäär, jõuline (kaitsev) keskkaitsja ja paremkaitsja. Ja kui Shaw passivasse kantakse (loodetavasti mitte) siis ka vasakkaitsja.

    Ehk siis vaatamata praegusest järjestikest headest tulemustest ja positiivsusest, mis klubi ümbritseb, on positsioone, millega lähiaastatel tegelema peab, päris mitmeid. Kindlasti ei tooda kõiki tugevdusi ühes aknas, aga usutavasti on kahe-kolme aasta pärast kõigile nendele positsioonidele keegi toodud.

    Talvel on lahkumas tõenäoliselt Depay, teised peaksid loogiliselt võttes paigale jääma. Fellaini ei lahku pärast eilset kallistus vist küll kunagi Manchester United'ist, vähemalt seni kuni The Special One meie treenerialas neid veepudeleid löömas on.

    Sellised siis minu kaks senti, ärge näkku lööge

    Kommentaar


      N'Zonzist ka juttu olnud.
      Ründaja teemasid väga pole kuulnud, eks näha ole, kaua Zlatan veel hea on. Äkki veel 2 hooaega? Me eitea, mis saab Rashfordist ning mis positsioonil on Martial just parim. Ma nagu aru saanud, et tegelikult on ta tipuründaja, kuid olude sunnil mängib äärt.

      Kaitse osas räägitakse nii Manolasest, paremakaitsesse Benfica mängijat Semedot ning eks Fabinho jutud tõusevad ka enne suve üles - oli mees päris lähedal Unitediga liitumisele sel suvel. Mis saab Darmianist, ei tea. Schweinsteiger? Rooney? (arvan et lööb rekordi ära ja suvel läheb minema) Ma pole siiani veel Fellaini olemusest aru saanud. Et mida ikkagi Mourinho temas väärtustab?

      Hea meel selle üle, et kardetud Mourinho vs Mata teema ilmselt ei teki. Hispaanlane on päris hea olnud. Ja vajalik.

      Griezmanni noolimise kohta ma vist eipeagiarusaama, et kuhu prantslane sobituma peaks. Ja kas ta üldse saab Pogbaga ühel platsil mängides hästi hakkama. Mingid ulmeteooriad on püstitatud, et nad ei klapi väga ning seetõttu on Deschamps teinud taktikalisi vangerdusi, et nad mängujoonises üksteist ei segaks.

      Griezmann Griezmanniks, kui paremäärt vaadata siis Bale oleks lõpplevel. Ilmselt ma onaks end pilbasteks kui see üleminek juhtuks.
      slimm.ee

      Kommentaar


        Bai Bai Morgan.

        Kommentaar


          Algselt postitas collins Vaata postitust
          Fellaini ei lahku pärast eilset kallistus vist küll kunagi Manchester United'ist, vähemalt seni kuni The Special One meie treenerialas neid veepudeleid löömas on.
          Ei tea midagi, sahistatakse et leping anti sp et mehe eest suvel mingit raha saada. Eks suvel näha ole.
          Benitez: "In football, everything is a lie".

          Kommentaar


            See tulnuka näoga vend sai uue lepingu.
            Benitez: "In football, everything is a lie".

            Kommentaar


              Martial?
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas Saver Vaata postitust
                See tulnuka näoga vend sai uue lepingu.
                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Martial?
                Peale Fellaka pole kellegi lepingut pikendatud hetkel..

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Martial?
                  Benitez: "In football, everything is a lie".

                  Kommentaar


                    is The Sun reporting that
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                      is The Sun reporting that
                      Tõsi. Võid mulle kaikaga pähe lajatada
                      Benitez: "In football, everything is a lie".

                      Kommentaar


                        Benitez: "In football, everything is a lie".

                        Kommentaar


                          Okei. Ausalt öeldes on ManU.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Lingard ei ole tulnuka näoga, vaid mingi närilise.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Krt, see uus Dallase seriaal on ikka väga hea, nagu ManU.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Paarist võimalikust nimest on küll talvise akna jooksul juttu olnud, aga ma ei tahaks uskuda, et neist rohkem kui üks realiseerub, kui sedagi. Samas ei imestaks, kui kulisside taga jumal teab mis toimub

                                Kui vaadata pikemat perspektiivi, siis eks nii mõnelegi kohale võiks täiendust tuua.

                                Keskkaitses tunduvad praegused mängijad (Jones, Smalling, Rojo, Bailly) kõik oma nö tavaliselt päeval tasemelt sarnased. Kui siin midagi loota, siis vb mängijat, kellel on rohkem liidri omadusi (a la Terry Chelseas). Mul on tunne, et sellest jääb praegustel mängijatel puudu.

                                Vasakul äärel näeks esimese valikuna Shaw-d, ta on noor (21 aastane) ja saab aja jooksul ainult paremaks minna. Peaasi, et karjäär vigastuste nahka ei lähe ja saab ka Mou-ga läbi. Parema ääre osas taoksin oma trummi Fosu-Mensah osas, aga tundub lootusetu armastus olevat. Valencia on hästi hakkama saanud, aga mingi hetk võiks seal läbi murda keegi noorem. Darmian/Blind on olnud äärtel talutavad tagavara variandid, lisaks on ka Rojo vasakkaitsjat suhteliselt hästi mänginud.

                                Keskväljal siis jah, Carrickule asenduse leidmine. Olemasolevatest mängijates suudaks ehk seda kohta täita Blind, on ta kaitsva suunitlusega pluss oskab sööta. Ta küll pole vb sama kaliibriga, aga ehk aja jooksul?

                                Ja tipuründaja. Isegi kui Zlatan teeb veel ühe hooaja, siis ikkagi on vaja täiendust eeldatavasti maailmaklassi mehega. Rashford on tore kohalik kutt ja poleks midagi imelisemat kui ta suudaks end läbi murda. Tal on olnud see hooaeg ilusaid esitusi, loob teravust, võtab kaitsjaid ette, otsib tsenderduste-söötudega äärelt kastis mehi. Kui vaid suudaks leida stabiilsuse, isegi kui see tähendab pingilt mängu sekkumist. Aga ma kardan, et Mou ei näe teda tipuründajana, vähemasti mitte veel. Rooney-ga ma järgmisel hooajal ei arvestaks. Ilma tema panuse alahindamiseta viimase kümne aasta tulemustele, tundub olevat aeg leida uusi väljakutseid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X