320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tähtsad kuud enne hooaja lõppu, kuluks Ibra kogemustega abi ära küll, eriti veel, kui homne peaks positiivselt lõppema.
    SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

    Kommentaar


      pärast SAFi on rekord olnud premis 70 punkti. Hetkel oleme 4 punkti kaugusel ja 9 mängu on jäänud. Imelik mõelda kohe..
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Rahasi on ikka vaja ju juurde. Mou vähemalt on nii rääkinud.

        Pogba diil endiselt räägib kõik enda eest. Annad 4mil ära ja 105mil ostad. Aga noh lollidelt tuleb raha ära võta. Mina olen nõus sellega.
        ..ja nii ongi

        Kommentaar


          Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
          Rahasi on ikka vaja ju juurde. Mou vähemalt on nii rääkinud.

          Pogba diil endiselt räägib kõik enda eest. Annad 4mil ära ja 105mil ostad. Aga noh lollidelt tuleb raha ära võta. Mina olen nõus sellega.
          Äärekaitsjad ja keskpoolikud.. Carrick retireb, Fellakas lahkub? Ja väike täiendus on normaalne ju.

          Kommentaar


            Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
            Rahasi on ikka vaja ju juurde. Mou vähemalt on nii rääkinud.

            Pogba diil endiselt räägib kõik enda eest. Annad 4mil ära ja 105mil ostad. Aga noh lollidelt tuleb raha ära võta. Mina olen nõus sellega.
            Tõsi lugu.
            Ega kõik satsid pole nii targad, et mitmekümne miljoni eest Markovicisuguseid geeniuseid kokku osta! Eks mõni peab jah rumalam ka olema.

            Kommentaar


              Kommentaar


                Moul on ilmselt hotellis toaseinal fellaini postrid!! ptsi

                Kommentaar


                  well see oli nüüd küll puhta sitt.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Pean tunnistama et ma ei ole ManU mänge see hooaeg eriti vaadanud, aga selle okse põhjal tekib küll küsimus et kuidas nad Liverpooli nv-l võitsid...

                    Edit - nüüd 1-0 taga ka..

                    Kommentaar


                      Nägemist meistrite liiga

                      Kommentaar


                        Sul on Mata!
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          0-2 hahahhahahha

                          Mou mul pole piisavalt raha.
                          ..ja nii ongi

                          Kommentaar


                            Hea töö!

                            Kurat, vaene tiim on tõesti, midagi pole teha rikka Sevilla vastu

                            Kommentaar


                              Midaa vitttu

                              Kommentaar


                                See mehe markeerimine nurgalöögi ajal või siis mitte
                                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X