320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Tore, et te minu püüdlusi ära ei lõrrinud, juba lisasin ka CVsse oskuste alla: peacekeeper.

    Teemasse tulles: Kui tõenäoliseks peate Martiali lahkumist ja mis tema probleem/probleemid Unitedis hetkel on? Suhtumine?
    Ta tundub natukene liiga õrna hingega tegelane, et hakkama saada.. Kuigi samas ise ütleb, et talle meeldib karm treener ja konkurents jne. Seega temaga on natukene imelik see värk

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      Ta tundub natukene liiga õrna hingega tegelane, et hakkama saada.. Kuigi samas ise ütleb, et talle meeldib karm treener ja konkurents jne. Seega temaga on natukene imelik see värk
      Ulme tsenaarium, aga oletame, et Neymar ostetakse (Ei seda ei juhtu, aga kõige lihtsam näide)

      Nüüd peab Martial vasakul aega jagama Alexise, Neymari ja Rashfordiga? Loogiline samm oleks uus ots sebida. Täiesti loomulik, et kardab mänguaja pärast.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Kui mou plaanib suvel Martialist osavama mängija samale positsioonile soetada, siis pole tal lihtsalt kohta ja on täiesti arusaadav kui minna lastakse. Päris kuulukate põhjal, siis Martial pole uut lepingut vaid selletõttu sõlminud, et kardab tõsiselt mänguaja pärast - ja seda täiesti loomulikult, kes teab kuhu järgmised 100 milli hakkama pannakse.
        Saan ma õigesti aru, et sina (loodetavasti võin sulle ikka sina peale neid aastaid õelda/kirjutada) tema oskustest palju ei arva?
        Kas ta pigem on äär või tipuründaja, kes olude sunnil peab äärel mängima, ma ise pole teda nii terava pilguga jälginud, kuigi mingi hetk oli hype päris käre?

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Saan ma õigesti aru, et sina (loodetavasti võin sulle ikka sina peale neid aastaid õelda/kirjutada) tema oskustest palju ei arva?
          Kas ta pigem on äär või tipuründaja, kes olude sunnil pean äärel mängima, ma ise pole teda nii terava pilguga jälginud, kuigi mingi hetk oli hype päris käre.
          Ääreründaja oleks tema positsiooni jaoks ideaalne termin. Nagu Neymar, Mbappe või kes iganes nendest noortest meestest.

          Kommentaar


            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            Saan ma õigesti aru, et sina (loodetavasti võin sulle ikka sina peale neid aastaid õelda/kirjutada) tema oskustest palju ei arva?
            Kas ta pigem on äär või tipuründaja, kes olude sunnil peab äärel mängima, ma ise pole teda nii terava pilguga jälginud, kuigi mingi hetk oli hype päris käre?
            Oskused on super, mina seda meest käest ei laseks kui just mõnda teist alexise kaliibriga meest asemele ei toodaks ja seegi oleks mõru pill alla neelata, sest on juba südamesse ennast mänginud.

            Premis temast tipuründajat IMO ei saa, ei ole päris Vardy kiirust jalgades ja jääb ilmselt füüsisest hetkel puudu, aga mujal liigas võib kindlasti ka tipus mängida. Premis seevastu on vasakul äärel ikka väga äss. Tuli westbromi vastu ka sisse ja kui Lingard/Lukaku oleks natukene targemad ning talle tühja söötnud oleks see mäng ka võidetud.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              No kui martial pannakse müügilehele ,siis huvilistest küll puudust ei tohiks tulla. Ja ma ei mõtle siinkohal mingeid evertone ja sevillasid ja napoleid jms, no offence. Siililegi selge et kutt on tase. Alles 22 ka. Erinevalt pääsukesest hindan teda väga kõrgelt. Samas ei näe ostmas meitele uut nö superstaari vasakule(jääks Rashford, Sanchez), kuigi Bale vast oleks nüüd esimest suve reaalselt ka saadaval. Pigem on vaja tegeleda selle impotentse parema äärega ja keskväljaga.
              Võib üpris kindlalt väita, et suvel lahkuvad Fellakas, Darmian, Blind ja Shaw. Carrick viskab butsad varna. Eelpoolnimetatud seltskond on sellel hooajal väljakul karja peale käinud algkoosseisus kõikide sarjade peale 42 , vahetusest 22 korda. Martiali numbrite juurde tulles on sellel hooajal väljakul käinud algkoosseisu 24 korda + pingilt 16 (eelmine hooaeg 28(14) ja väravaid kokku kõikide sarjade peale 8). See hooaeg on peale saanud enam 9 meest. Premmis 9 väravat on meite teine number Lukaku 15 järel. Ehk et numbriliselt pole justkui sitem hooaeg ega vähem minuteid kui eelmine. Probleem paistab olevat see aastanumber peale Sancheze ostu.

              Unitedi aasta auhinnad jagatakse tänavu 1 mail. Pakuks, et De Gea võtab ära.
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                No kui martial pannakse müügilehele ,siis huvilistest küll puudust ei tohiks tulla. Ja ma ei mõtle siinkohal mingeid evertone ja sevillasid ja napoleid jms, no offence. Siililegi selge et kutt on tase. Alles 22 ka. Erinevalt pääsukesest hindan teda väga kõrgelt. Samas ei näe ostmas meitele uut nö superstaari vasakule(jääks Rashford, Sanchez), kuigi Bale vast oleks nüüd esimest suve reaalselt ka saadaval. Pigem on vaja tegeleda selle impotentse parema äärega ja keskväljaga.
                Võib üpris kindlalt väita, et suvel lahkuvad Fellakas, Darmian, Blind ja Shaw. Carrick viskab butsad varna. Eelpoolnimetatud seltskond on sellel hooajal väljakul karja peale käinud algkoosseisus kõikide sarjade peale 42 , vahetusest 22 korda. Martiali numbrite juurde tulles on sellel hooajal väljakul käinud algkoosseisu 24 korda + pingilt 16 (eelmine hooaeg 28(14) ja väravaid kokku kõikide sarjade peale 8). See hooaeg on peale saanud enam 9 meest. Premmis 9 väravat on meite teine number Lukaku 15 järel. Ehk et numbriliselt pole justkui sitem hooaeg ega vähem minuteid kui eelmine. Probleem paistab olevat see aastanumber peale Sancheze ostu.

                Unitedi aasta auhinnad jagatakse tänavu 1 mail. Pakuks, et De Gea võtab ära.
                Ma lisaks sinna listi veel Mata ka, ei paista, et treener usaldab teda suurtes mängudes platsile eriti.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                  Ma lisaks sinna listi veel Mata ka, ei paista, et treener usaldab teda suurtes mängudes platsile eriti.
                  Mata on kõige sümpaatsem jalgpallur üldse, et palun ei.

                  Suurte mängude kohta nii palju, et see mulje jääb kõigile miskipärast, aga vaatame reaalsust.

                  Kõigi arvates olid hooaja suurimad mängud Sevilla CL vs

                  Mata mängis esimeses legis 80minti ja teises vahetati platsile 70 kuskil. Vahepeal mängis ka Liverpooli vastu algrivistuses, ehk suurtes mängudes mängivad need kes on vormis ja head.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    Mata on kõige sümpaatsem jalgpallur üldse, et palun ei.

                    Suurte mängude kohta nii palju, et see mulje jääb kõigile miskipärast, aga vaatame reaalsust.

                    Kõigi arvates olid hooaja suurimad mängud Sevilla CL vs

                    Mata mängis esimeses legis 80minti ja teises vahetati platsile 70 kuskil. Vahepeal mängis ka Liverpooli vastu algrivistuses, ehk suurtes mängudes mängivad need kes on vormis ja head.
                    Jah, Mata meeldib kõigile, aga need 2 mängu ongi ainsad mängud kus ta sai põhikoosseisus alustada suurte vastu terve hooaja peale.
                    Leping saab ka järgmine aasta suvel läbi, ehk kui ManU veel mingit raha tahab saada tema eest, siis tuleks maha müüa.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                      Jah, Mata meeldib kõigile, aga need 2 mängu ongi ainsad mängud kus ta sai põhikoosseisus alustada suurte vastu terve hooaja peale.
                      Leping saab ka järgmine aasta suvel läbi, ehk kui ManU veel mingit raha tahab saada tema eest, siis tuleks maha müüa.
                      Sevilla mäng on suurem anyways kui kõik teised "suured" mängud kokku ehk see suurte mängude jutt sai lihtsalt ümber lükatud.

                      Loodetavasti jääb Mata kasvõi rotatsioonimängijaks ja peale müümise saab lepinguid ka pikendada
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Vaatasin just, et Martial esimesel hooajal 20-aastasena põrutas 17 väravat ja 9 assisti. Sai 4130 minutit mänguaega.
                        ----------------------
                        then Jose ma-olen-parim-noormängijate-arendaja-ja-annan-sitaks-võimalusi Mourinho happened
                        ----------------------
                        Aasta hiljem, kogenumana ja aasta vanemana jäi tema saldoks juba 8 väravat ja 8 assisti. Mänguaeg kukkus kolinaga 2500 peale
                        ----------------------
                        Veel aasta hiljem juba 22-aastasena on mõni mäng enne hooaja lõppu tema saldo 11 väravat ja 10 assisti. Mänguaega seni 2100 minutit (st isegi kui allesjäänud mängudes on kõik minutid peal mida pigem ei juhtu, saab 2730 minutit kokku).

                        Ehk maakeeli kaks aastat oma karjäärist potist alla. Mõistlik aeg nahad teha kui tahab midagi suurt korda saata.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Vaatasin just, et Martial esimesel hooajal 20-aastasena põrutas 17 väravat ja 9 assisti. Sai 4130 minutit mänguaega.
                          ----------------------
                          then Jose ma-olen-parim-noormängijate-arendaja-ja-annan-sitaks-võimalusi Mourinho happened
                          ----------------------
                          Aasta hiljem, kogenumana ja aasta vanemana jäi tema saldoks juba 8 väravat ja 8 assisti. Mänguaeg kukkus kolinaga 2500 peale
                          ----------------------
                          Veel aasta hiljem juba 22-aastasena on mõni mäng enne hooaja lõppu tema saldo 11 väravat ja 10 assisti. Mänguaega seni 2100 minutit (st isegi kui allesjäänud mängudes on kõik minutid peal mida pigem ei juhtu, saab 2730 minutit kokku).

                          Ehk maakeeli kaks aastat oma karjäärist potist alla. Mõistlik aeg nahad teha kui tahab midagi suurt korda saata.
                          viga 1.

                          Mou on noortele andnud rohkem mänguaega kui enamus premi klubid see hooaeg.

                          viga 2.

                          Tänavu aasta on saavutatud viimaste aastate parim koht, ehk fakt on see, et ta on õigel teel.

                          viga 3.

                          Martial on sellel aastal mänguminutitelt meeskonna 12. mängija - noore mängija kohta suures klubis täiesti ok näitaja.

                          viga 4.

                          Kas mina ei saa trollist aru või sul on vaja see pind persest välja tõmmata.

                          viga 5.

                          McTominay, Rashford, Lingardi jpt minutid.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

                            Martial on sellel aastal mänguminutitelt meeskonna 12. mängija - noore mängija kohta suures klubis täiesti ok näitaja.
                            veits konteksti koht muidugi. olla 12s mängija olukorras, kus - kui saaks - moureen hea meelega ainult samu 11st meest kasutakski. lisaks on temast taga bailly ja lindelöf - nende minutite kombineerimine smallingu-jonesiga kukutaks tonyt ilmselt veel koha võrra plus alexis. selles perspektiivis jäävad tony taha praktiliselt ainult pingisoendajad ja fellakas. mul tõmbaks ka moti maha, eriti kuna tegemist on klubi top2 skooreriga (kontekst, eksole).

                            üleüldse käib see alexise värk pinda. kui vana on masinas, siis on üks premmi parimaid poisse, seega võin järgmine aasta enda sõnu rõõmsalt sööma hakata, aga nahhui tuua venda (sellele ainsale) positsioonile, kus on kaks väga teravat noort täkku ees. tundub veits mata ostmise moodi lüke, et pigem võeti maine ja statementi pärast (no et shity olevat ka tahtnud ja arse käest ära jne), mitte reaalsest vajadusest või mingi masterplani osana ning kui see kõik tähendab, et tony tõmbab nahad ja realiseerib enda potentsiaali mujal, siis ajab vanduma küll.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              terve hooaja lõikes on muidugi kõige rohkem Martiali mänguaega "röövinud" Rashford, nii et selle noorte mittemängimise plaadi võib endale üsnagi rahumeeles serviti sisse istuda.

                              kahtlemata on ta andekas ja tõsi, et Mou peab ka kõvasti tema manageerimise (ja üldse rünnakutaktika, absurdsete formatsioonide jms) osas peeglisse vaatama. aga samas mulle tundub ta ka olevat selline poiss, kes peab kogu aeg mängida saama, muidu enesekindlus läheb hoobilt. sama juhtub sageli ka mängude sees, kui asjad välja ei tule, ja see viimane on küll puhtalt mängijas endas kinni ehk üle keskmise häiriv vaadata. näiteks Lingardi oskused palliga jäävad tugevasti alla Martiali või Rashfordi omadele, aga ta kompenseerib seda pideva liikumise ja töötahtega. samal ajal on Martiali tegemistes pahatihti mingit berbalikku "milleks teha kolm sammu, kui äkki saab ka kahega hakkama" vaibi. sellest hoolimata tahaks ilgelt näha, et ta jääb, ja Alehhise toomise osas olen samuti pigem seda meelt, mida Murdock äsja ütles.

                              sisetunne paraku hetkel siiski ütleb, et suvel Martial müüakse max paarikümne milli eest ja ta paneb loomulikult kohe kuskil mujal mingi 20+15 hooaja.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Ega Martial nii aktsiaid ka ei tõsta treenerite silmis, nagu viimases WBA mängus. Riivas silma küll, kui üks uustulnuk peale pallikaotust seda meeleheidlikult tagasi võita üritas, kuid vahetusest sekkunud eeldatavalt väga mängunäljas, täis tõestamistahtejõudu lihtsalt longib pea maas. Ise sooviks samuti, et läbi meil lööks. Kui seal kahe kõrva vahel enne uut hooaega korda ei saa ja jutud tema kohatisest laiskusest tõele vastavad, siis nägemist.
                                SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X