320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Haha, mida vutti ma lugesin praegu?
    Muidugi kurat Sa ei näe neid, sest spekuleeritakse ikka stiilis "suured pickivad väiksematelt". Seega jaurataksegi meedias, et "näe, Mahrez on veel Leicesteris, äkki keegi rikkamatest tahab ära osta".

    Kui mõni leheneeger tuleb vastupidise jutuga, et Leicester tahaks ära osta Bailly't näiteks siis kutsutaks talle valge särgiga onud järgi. Mõtle nüüd ikka ka . Ühtlasi kui Sa rajad oma reaalsustaju tabloidide (sisuliselt treivad ka kõige usaldusväärsemad spordiväljaanded aeg-ajalt mingit rusket clickbaiti ja seega võib vabalt ka Sky'st ja BBCst mingit saasta lugeda) pealkirjadele siis on natukene kurb lugu.

    Päris maailma reaalsus on see, et ManUl ja Cityl (ehk siis Mourinhol ja Pepil) on olnud mõlemal põhjatud taskud ja uugama on pandud enneolematutes kogustes raha. Ühel juhul on sellest vormitud sats, kes kindlustas tiitli sisuliselt juba tükk aega tagasi, võitis League Cupi, läks CLis kaugemale. Teine peab hakkama veidi üle õla vaatama, et teist kohta kindlustada ning on ainsa võistlusena naabrist kaugemale jõudnud FA karikas.

    Aga ei, muidugi. Vaene Jose oma keskpäraste satside ja kasinate võimaluste juures. Uskumatu, et sellise pisku eest on sats ikka nii hirmvõimsalt mängima saadud
    Väike vahe on siiski selles, et Mou vottis tiimi märksa kehvemas seisus üle kui Pep. Jose ehitab tiimi, Pep lisas moned teemantid ja voilaa.

    Kommentaar


      Asi peab ikka Mous olema ju, ManUl on hetkel olnud ju enne igat mängu 7 päeva aega harjutada mängudeks ja siis tehakse selliseid esitusi?

      Kommentaar


        Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
        Asi peab ikka Mous olema ju, ManUl on hetkel olnud ju enne igat mängu 7 päeva aega harjutada mängudeks ja siis tehakse selliseid esitusi?
        No eelmine hooaeg tehti veel kohutamaid esitusi aka ei saadud neidki punkte ju. Me saame kuskil 15 punkti rohkem kui eelmisel hooajal, millest suurema arengu on teinud ainult Manchester City, kes liigub igasuguste rekordite graafikus.. Paneme asja perspektiivi ikka.

        Kui nüüd unistama hakata ja need mängud kus need "Kohutavad" esitused on olnud, suudaks me muuta ka tulemuslikuks, siis mõni harrastusstatistik võiks ju kokku panna meie võimaliku punktiskoori.. Areneda on meil kohutavalt veel.

        Mina võtaks selle Mourinho sae välja kui me järgmine hooaeg teeks tunduvat taandarengut nii mängupildis kui eelkõige tulemustes, võttes nii esimesed 10 mängu vooru?

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          No eelmine hooaeg tehti veel kohutamaid esitusi aka ei saadud neidki punkte ju. Me saame kuskil 15 punkti rohkem kui eelmisel hooajal, millest suurema arengu on teinud ainult Manchester City, kes liigub igasuguste rekordite graafikus.. Paneme asja perspektiivi ikka.

          Kui nüüd unistama hakata ja need mängud kus need "Kohutavad" esitused on olnud, suudaks me muuta ka tulemuslikuks, siis mõni harrastusstatistik võiks ju kokku panna meie võimaliku punktiskoori.. Areneda on meil kohutavalt veel.

          Mina võtaks selle Mourinho sae välja kui me järgmine hooaeg teeks tunduvat taandarengut nii mängupildis kui eelkõige tulemustes, võttes nii esimesed 10 mängu vooru?
          Te alustasite see hooaeg ju võimsalt, praktiliselt igas mängus lõite 4 väravat ja edasi on lihtsalt meh olnud. Mulle tundub, et Mou endiselt ei tea mis koosseisugi kasutada. Eksperimenteerib ju praktiliselt iga nädal kuigi hooaja lõpuks võiks ju ometi selge olla kes sul põhikoosseisu kuulub.

          E: Ma ainult ei mõista miks ta ei taha panna Lukakut pingile ja proovida Sanchez(Lingard)-Rashford-Martiali ees.

          Kommentaar


            Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
            Te alustasite see hooaeg ju võimsalt, praktiliselt igas mängus lõite 4 väravat ja edasi on lihtsalt meh olnud. Mulle tundub, et Mou endiselt ei tea mis koosseisugi kasutada. Eksperimenteerib ju praktiliselt iga nädal kuigi hooaja lõpuks võiks ju ometi selge olla kes sul põhikoosseisu kuulub.

            E: Ma ainult ei mõista miks ta ei taha panna Lukakut pingile ja proovida Sanchez(Lingard)-Rashford-Martiali ees.
            Jep, see näitabki, et arenguruumi ju on.. Kui Meh mänge on rohkem kui Super mänge ja liigutakse üle 85 punkti graafikus, siis kui Meh asenduks Hea'ga, liiguks ehk 95+ punkti graafikus?

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
              Jep, see näitabki, et arenguruumi ju on.. Kui Meh mänge on rohkem kui Super mänge ja liigutakse üle 85 punkti graafikus, siis kui Meh asenduks Hea'ga, liiguks ehk 95+ punkti graafikus?
              Või näitab see seda, et reaalne idee puudub ja tulemused tulevad mängjate individuaalsete oskuste pealt, mitte taktika. Teeb suvel enda ostud ära ja hakkab uus eksperiment nimega hooaeg 18/19. Ma arvan, et see meh muutuks heaks kui tuleks uus treener, mitte uus ports mängjaid.

              Kommentaar


                Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                Või näitab see seda, et reaalne idee puudub ja tulemused tulevad mängjate individuaalsete oskuste pealt, mitte taktika. Teeb suvel enda ostud ära ja hakkab uus eksperiment nimega hooaeg 18/19. Ma arvan, et see meh muutuks heaks kui tuleks uus treener, mitte uus ports mängjaid.
                No seda näeme ju uuel hooajal eks? Siiani on see vaid spekulatsioon.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                  Või näitab see seda, et reaalne idee puudub ja tulemused tulevad mängjate individuaalsete oskuste pealt, mitte taktika. Teeb suvel enda ostud ära ja hakkab uus eksperiment nimega hooaeg 18/19. Ma arvan, et see meh muutuks heaks kui tuleks uus treener, mitte uus ports mängjaid.
                  Eiei. Sa said jummala valesti aru.

                  See, kui Rehemaa tuli MM'il 70nendale kohale tähendab ainult seda, et ta on megahea suusataja, aga arenguruumi veel on kõvasti. Kui tahaks oleks sõitnud ennast poodiumile, aga siis poleks enam arenguruumi olnud ja seega jäigi 70. kohale

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                    Või näitab see seda, et reaalne idee puudub ja tulemused tulevad mängjate individuaalsete oskuste pealt, mitte taktika. Teeb suvel enda ostud ära ja hakkab uus eksperiment nimega hooaeg 18/19. Ma arvan, et see meh muutuks heaks kui tuleks uus treener, mitte uus ports mängjaid.
                    Mou taktika pole lihtsalt silmale kõige ilusam, võit on võit imo. Viimati võitis Mou premi 2015. Tuletagem meelde, et Guardiola eelmine aasta läks ka ikka üle kivide ja kändude ja see neljas koht ka nüüd kõige kergemini kätte ei tulnud. Kui järgmine aasta on tänavuse koopia siis võib juba natukene nutta ja mõelda, et äkki on teistmoodi asjad.

                    Aga see, et moul pole taktikat lubagem naerda. Mou middle name on vist park the bus, kuidas kellele meeldib, aga taktika on see sellegipoolest ja isegi Chelseaga tõmmati CL kotti koos barcaga.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Eiei. Sa said jummala valesti aru.

                      See, kui Rehemaa tuli MM'il 70nendale kohale tähendab ainult seda, et ta on megahea suusataja, aga arenguruumi veel on kõvasti. Kui tahaks oleks sõitnud ennast poodiumile, aga siis poleks enam arenguruumi olnud ja seega jäigi 70. kohale
                      Rehemaa 70. vs meie 15 punktiline areng hooaja kohta on nüüd küll top quality banter, lad :#

                      Kommentaar


                        Versus top 6. Eelmine hooaeg suutsime võita kõigest 2 mängu. Kodus võitsime Chelseat ja Tottenhami. 4 viiki, 4 kaotust. See hooaeg oleme võitnud kõiki korra. 5 võitu, 1 viik, 3 kaotust. Kodus veel Arsenaliga mängida.
                        SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                        Kommentaar


                          prem pärast safi, viimasel hooajal on 5 mängu mängimata, võtkem hala vähemaks, kui see pole areng siis what the fuck üldse on?

                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Kuna ma olen nii ehk naa rohkem romantik, siis minu jaoks pole Manu enam (hetkel) The Theatre of Dreams vaid The Theatre of Excel. Samas mõned mängud on siiski juba üsna vägevad olnud (noh, siis kui trenni teete Fifa 98 peal) ja Jose on siiski tip-top trenna.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              prem pärast safi, viimasel hooajal on 5 mängu mängimata, võtkem hala vähemaks, kui see pole areng siis what the fuck üldse on?

                              Jummala pärast, mida kauem The Special One teil on, seda parem. Pikka ja põnevat koostööd!
                              "No one is asked to do more than anyone else."

                              Kommentaar


                                see liivakuhi teie hoidikutes on ikka massiivne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X