320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Auhindu jagati.

    Sir Matt Busby Player of the Year - Ander Herrera
    Players Player of the Year - Antonio Valencia
    Denzil Haroun Reserve Team Player of the Year - Axel Tuanzebe
    Goal of the Season - Henrikh Mkhtaryan
    Jimmy Murphy Youth Team Player of the Year - Angel Gomes
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Hämmastav liiga kas pole? Mõni roma sugune pläust kukuks pärast esimest hooaega championshipi nagu naksti.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Hämmastav liiga kas pole? Mõni roma sugune pläust kukuks pärast esimest hooaega championshipi nagu naksti.
        Miks nii?

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
          Miks nii?
          Pole liigat maailmas kus sellise tiimiga ei saaks top4. Itaalias, Saksamaal oleks top2 kindel näiteks. Põnev ju
          Je suis Nasfal

          Kommentaar




            Jones tuli Lingardiga auhindadele ja Valencia ei suvatsenud ikka klišee lauseid "olen väga õnnelik auhinna üle" ja "tahaks tänada oma pere" inglise keeles öelda, vaid kutsus endaga lavale tõlgi kaasa. Täpselt kapteni materjal, muidugi.
            Aga muidu hea meel, et Ander Busby kuju endale sai.
            Algselt postitas Stok
            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

            Kommentaar


              äkki tal on mingi vaimne häire? ma ei kujuta küll ette, mis muu mõistetav põhjus saab olla selleks et pea 10 aastaga ei jää sul isegi inglismaal elades mõni stamp-lause külge, samas kui ma ei tea eestiski suudavad väikesed lapsed muusika ja televisioonist kuuldava mõjul hea hunniku lauseid selgeks saada.

              Kommentaar


                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                äkki tal on mingi vaimne häire? ma ei kujuta küll ette, mis muu mõistetav põhjus saab olla selleks et pea 10 aastaga ei jää sul isegi inglismaal elades mõni stamp-lause külge, samas kui ma ei tea eestiski suudavad väikesed lapsed muusika ja televisioonist kuuldava mõjul hea hunniku lauseid selgeks saada.
                Siin on ikka kõik ainult tahtmises kinni. Sama lugu ju Teveze ja Agueroga, kes mõlemad nii staarid selleks, et nemad peaksid mingit keelt hakkama õppima. Küll nad tegelikult oskavad ka üht-teist, aga nagu mu vene rahvusest kolleeg, kes juba mitukümmend aastat Eestis elanud, ei taha ja ei suvatsegi hakata siinset keelt kõnelema, sest...milleks?
                Algselt postitas Stok
                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                  Siin on ikka kõik ainult tahtmises kinni. Sama lugu ju Teveze ja Agueroga, kes mõlemad nii staarid selleks, et nemad peaksid mingit keelt hakkama õppima. Küll nad tegelikult oskavad ka üht-teist, aga nagu mu vene rahvusest kolleeg, kes juba mitukümmend aastat Eestis elanud, ei taha ja ei suvatsegi hakata siinset keelt kõnelema, sest...milleks?
                  Võrdluseks- Alonso andis 3 kuud pärast Bayernisse maandumist saksakeelse intervjuu.
                  Elu on lühike, pidu on pikk.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                    Võrdluseks- Alonso andis 3 kuud pärast Bayernisse maandumist saksakeelse intervjuu.
                    Alonsot peetakse ka üheks inteligentsemaks jalgpalluriks + Bayernis on uutel mängijatel kohustus osaleda 2 korda nädalas saksa keele tundides ühiselt, mis oluliselt seda kõike lihtsustab.

                    Kommentaar


                      Eks neid näiteid ole tõesti seinast seina. Eestis on koningent inimesi, kes tõesti juba aastakümneid ei kavatsegi riigikeelt õppida, ka nende lapsed mitte ja siis olen kohanud vahetusõpilast, kes oli kolmandat nädalat Tallinnas, kuid sai eesti keelest aru, kuna oli hakanud enne kolimist iseseisvalt eeltööd tegema.
                      Mis aga Crystal Palace mängu ja kõikidesse nendesse noortesse, kes Moro käe all esindusmeeskonna võimaluse saanud või saavad, McTominay, Mitchell, Willock, Gomes ja seni see ka kõik vist (Tuanzebe läheb LvG alla), puutub, siis kui paljusid ta eelnevalt treeningutel ja mängudes üldse näinud on. Lihtsalt huvitab, kui pingsalt selline peatreener, kes põhirõhu paneb nn valmismängijatele üldse akadeemia käekäiguga kursis on.

                      Kommentaar


                        ZLATAN IBRAHIMOVIC ON VALMIS MÄNGIMA EUROOPA LIIGA FINAALIS AJAXI VASTU!?!?!?!?!?!?!


                        Kommentaar


                          Algselt postitas Navas Vaata postitust
                          ZLATAN IBRAHIMOVIC ON VALMIS MÄNGIMA EUROOPA LIIGA FINAALIS AJAXI VASTU!?!?!?!?!?!?!
                          Jajah loomulikult, istub taburetiga terve mängu kastis ja ootab kuni pall jalale kukkub.
                          Benitez: "In football, everything is a lie".

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saver Vaata postitust
                            Jajah loomulikult, istub taburetiga terve mängu kastis ja ootab kuni pall jalale kukkub.
                            ikka parem kui rooney

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              ikka parem kui rooney
                              Küsimus polnud selles kumb on parem, vaid selles, et see on VÕIMATU, et juut finaalis väljakule jookseb.
                              Benitez: "In football, everything is a lie".

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Saver Vaata postitust
                                Küsimus polnud selles kumb on parem, vaid selles, et see on VÕIMATU, et juut finaalis väljakule jookseb.


                                Kommentaar

                                Working...
                                X