320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas magicm Vaata postitust
    Väga ilus. Nüüd tahaks ainult täielikku vettpidavat kinnitust selle väidetava ulmepalga kohta, sest mitte kuidagi ei taha seda poolemillist nädalateenistust uskuda. Kui aga tõsi, siis tõesti võib see praegusele üliheale sisekliimale halvasti mõjuda.

    suht polevahet mis palk. su taskust see ei tule ning su elu sellest ei muutu. kvaliteet ei kannata.

    see palgajutt on mingi lambimöla, mis foorumites liigub. teenib, siis teenib. sama on üleminekusummade osas see hala, et üks maksis 30 ja teine 70. savi ju, kui plekki on, siis las maksavad.
    slimm.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas JanK Vaata postitust
      suht polevahet mis palk. su taskust see ei tule ning su elu sellest ei muutu. kvaliteet ei kannata.
      Ei ole nii, tuleb ka minu taskust ja seda iga-aastaselt. Näiteks eelmine aasta täitsin Unitedi kukrut üsna mitmesajaga. Liikmemaks, mängupiletid kahele mängule, Rashy särk jne. Lisaks see ulmepalk ei pruugigi täielik väljamõeldis olla, kuna seda mainivad ka kvaliteetlehed, mille juures küll kasutatakse sõna "reportedly".

      Kommentaar


        Algselt postitas magicm Vaata postitust
        Ei ole nii, tuleb ka minu taskust ja seda iga-aastaselt. Näiteks eelmine aasta täitsin Unitedi kukrut üsna mitmesajaga. Liikmemaks, mängupiletid kahele mängule, Rashy särk jne. Lisaks see ulmepalk ei pruugigi täielik väljamõeldis olla, kuna seda mainivad ka kvaliteetlehed, mille juures küll kasutatakse sõna "reportedly".

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          Viis pluss.

          Kommentaar


            Ma loodan, et Sancheze tulekuga Martiali jälle vette ei visata, sest kui võtta praegust meeskonda, siis on ta de Gea ja Pogbaga top3-s. Zlataniga võeti talt juba number 9 särk, millega ta oli oma kaubamärgi am9 loonud. Nüüd siis on vasak äär ka ohus. Mõned küll väidavad, et Alexis läheb paremale. Mina seda ei usu ja ütles ta tutvustamiselgi, et võiks mängida vasakul, keskel või seal kus vaja, kuid esmalt mainis vasakut äärt.

            Kommentaar


              Algselt postitas magicm Vaata postitust
              Ei ole nii, tuleb ka minu taskust ja seda iga-aastaselt. Näiteks eelmine aasta täitsin Unitedi kukrut üsna mitmesajaga. Liikmemaks, mängupiletid kahele mängule, Rashy särk jne. Lisaks see ulmepalk ei pruugigi täielik väljamõeldis olla, kuna seda mainivad ka kvaliteetlehed, mille juures küll kasutatakse sõna "reportedly".
              No ma ei tea. See on umbes sama suur võrdlus, et toetasin alekoki arengut staadionil õlut ostes ja nüüd nõuan aru Pohlaku saarte osas. Noh, lambianaloogia jne.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                No ma ei tea. See on umbes sama suur võrdlus, et toetasin alekoki arengut staadionil õlut ostes ja nüüd nõuan aru Pohlaku saarte osas. Noh, lambianaloogia jne.
                Võta, kuidas tahad. Kui sa makse maksad, siis sa ka ju ei taha näha, kuidas riigihärrad sellega vastutustundetult ümber käivad. Või noh eestlane pigem lihtsalt turtsub natuke ja sellega asi piirdub.
                Aga olgu, järgmine kord tõstatan sama teema, kui ühel päeval mõne Unitedi mängija palga 100% oma taskust kinni maksan.

                Kommentaar


                  võib kõlada küll selgalendamisena, millena see üldse mõeldud ei ole, aga lemmikklubi (rahaline) toetamine on erinevalt maksude maksmisest rangelt vabatahtlik tegevus. olen ise küll "kinni maksnud" vaid umbes zlatani sekundi palga, aga vastusaadud emotsioonide hulk on sellest numbrist selgelt suurem. see kõik muidugi selleks.

                  kostitan teid omapoolse idioodiloogika ning -finantsparalleeliga: alexise järgmise 4aasta palk (kui see on 500k/nädalas) on 108milli (54nädalat x 4 x 500k) + miki mingisuguse 25millise lisandina, kuigi vaevalt tema eest momendil sellist plekki saaks. a võib-olla saab ka, hui teab. kokku 133milli.
                  shity pakkus suvel 60milli ning juhul kui palk oli mitte-alla 350k (küllalt ratsionaalne eeldus, ei? eeldame ka samuti 4aastast lepingust) teeb kokku 60+75,6=135,6milkut.
                  küünilisemad härrased võivad siin muidugi signing fee'dega onama hakata, aga kõigele vaatamata jääb point endiseks.

                  annaks ainult jumal, et ülejäänud sepad kuidagi kipra ei tõmbaks ning tony ja rashi arengud sellest (potentsiaalselt vähenevast mänguajast) kuidagi laastatud ei saa. muus osas loodan, et saadi ikkagi mängumees-alexis, mitte mingi lõuna-ameerika memphistupoi, kes pooleteist aasta pärast 23milliga besiktasesse kupatatakse ning 80% palkadest endiselt mankusse jäävad.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Alexis saab heal juhul sama palju kui Pogba. Mõttetu meedia rämps, liverpool ostab dijki 80miliga = deal of the century. United ostab maailma top10sse kuuluva ründaja tasuta = money club.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Alexis saab heal juhul sama palju kui Pogba. Mõttetu meedia rämps, liverpool ostab dijki 80miliga = deal of the century. United ostab maailma top10sse kuuluva ründaja tasuta = money club.
                      Ostab tasuta? Huvitav väljend.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                        võib kõlada küll selgalendamisena, millena see üldse mõeldud ei ole, aga lemmikklubi (rahaline) toetamine on erinevalt maksude maksmisest rangelt vabatahtlik tegevus.

                        annaks ainult jumal, et ülejäänud sepad kuidagi kipra ei tõmbaks ning tony ja rashi arengud sellest (potentsiaalselt vähenevast mänguajast) kuidagi laastatud ei saa. muus osas loodan, et saadi ikkagi mängumees-alexis, mitte mingi lõuna-ameerika memphistupoi, kes pooleteist aasta pärast 23milliga besiktasesse kupatatakse ning 80% palkadest endiselt mankusse jäävad.
                        Lasin end siin kõrvale kalduda ja läksin asjaga kaasa. Mu esmapostituse sisu oligi täielikult sellel, et mul on õigus tunda muret, kui palju või mitme võrra keegi kellestki rohkem või vähem palka saab, et sisekliima säiliks, mitte sellel palju me fännid ise eelarvesse panustame. (Kuigi tegin nüüd huvi pärast arvutuse, et liikmemaksu ja kodumängu külastuse pealt tuleb aastas minimaalselt 215milli naela) Ja, kui hakataksegi jonnima, et miks ma Pogba 280 saan ja ma Lingard kõigest 100 ehk 5 korda vähem, siis see võib kahjuks ka platsil kajastuda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas magicm Vaata postitust
                          Lasin end siin kõrvale kalduda ja läksin asjaga kaasa. Mu esmapostituse sisu oligi täielikult sellel, et mul on õigus tunda muret, kui palju või mitme võrra keegi kellestki rohkem või vähem palka saab, et sisekliima säiliks, mitte sellel palju me fännid ise eelarvesse panustame. (Kuigi tegin nüüd huvi pärast arvutuse, et liikmemaksu ja kodumängu külastuse pealt tuleb aastas minimaalselt 215milli naela) Ja, kui hakataksegi jonnima, et miks ma Pogba 280 saan ja ma Lingard kõigest 100 ehk 5 korda vähem, siis see võib kahjuks ka platsil kajastuda.
                          Not in this team.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Olen ise Liverpooli poolehoidja aga pean tunnistama, et Manu juhatuses on munadega inimesed. Sancheze diil oli väga õige ja hind soodne. Kindlasti nii finantsiliselt kui ka kui ka mängijana teile win-win diil. Hakkab tegusi tegema ja mängupilt läheb kindlasti huvitavamaks, kui praegu.

                            Kommentaar


                              Ehk visati owenile ka vähe nutsu, et selle nr 7 needuse maha võtaks nüüd.
                              SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                              Kommentaar


                                Lootust on, et enne spursiga mängu saab uus poiss end soojaks joosta.

                                Homseks mänguks Yeovili vastu on ta kaasa võetud!

                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X